İstanbul’un En İddialı Konut Projesi Mirage Residence

Mirage Residence İstanbul, Güneşli bölgesinde son derece uygun konut fiyatları ve modern mimarisiyle oldukça iddialı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. İçinde barındırdığı lüks sosyal alanlar, geniş daire seçenekleri ve her bütçeye uyan fiyatları ile tam bir yatırım aracı olan konut projesi, İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesinde alıcılarını bekliyor!

 

Herkese Hitap Eden Sosyal Alanlar


 

Mirage Residence geniş ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla her yaştan bireye hitap eden yaşam alanları sunuyor. Her ihtiyacınıza kendi bünyesinde cevap verebilecek kadar yüksek bir potansiyele sahip proje sayesinde son derece ayrıcalıklı bir hayat sizleri bekliyor. Mirage Residence kendi bünyesinde çok seçenekli sosyal yaşam alanlarına yer veriyor. Dört mevsim boyunca tatil havasında olacağınız geniş havuzlarıyla doyasıya eğlenip gününüzü güzelleştirebileceksiniz.

Projede bulunan basketbol sahaları ve zengin donanımlı fitness alanları sayesinde sağlıklı ve dinç bir bünyeye sahip olacak, her güne enerjik başlayabileceksiniz. Sporun hemen ardından ise dilediğiniz gibi rahatlayıp ter atabileceğiniz sauna ve spa kullanım alanları da sizleri bekliyor olacak. Çocuklu ailelere de yer verilmiş sosyal alanlarda, çocuklar için özel olarak, son derece güvenli bir şekilde tasarlanmış park alanları bulunuyor. Bu park alanlarında çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynarken sizler de onların eğlencelerine eşlik edebileceksiniz.

 

Alışveriş ve Restoranlarla Hayatı Keşfedin!


 

Mirage Residence gündelik tüm ihtiyaçlarınızı kendi bünyesinde karşılıyor. Bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilecek çarşıları bünyesinde barındıran konut projesi, modern şehrin tüm ayrıcalıklarını, ayaklarınıza kadar getiriyor. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Mirage Çarşı, toplamda 60 dükkandan oluşuyor.

Mirage Çarşı’da yer alan ticari üniteler, alışveriş alanları ve restoranlar ile hayatı yeniden keşfedeceksiniz. Dünya mutfağından farklı lezzetleri deneyimleyebileceğiniz restoranlar, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan mağazalar ve günlük gıda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle marketlere bünyesinde yer veren Mirage Residence ile bambaşka bir yaşamın kapıları sizler için açılıyor.

 

Proje Değeri Daima Yükseliyor!


 

Mirage Residence konut projesi, İstanbul’un en değerli bölgesi Güneşli de konumlanıyor. Ferah ve son derece geniş daire planlarıyla, bulunduğu eşsiz konum ve çok seçenekli sosyal yaşam alanlarıyla herkesin dikkatini çeken konut projesi, geçen her günde değerine değer katıyor. Tam bir yatırım projesi olan Mirage Residence projesinden alacağınız bir konut sayesinde çok kısa bir süre sonra kâra geçeceksiniz.

Hızlı bir şekilde gelişim gösteren Güneşli bölgesi, yaptığınız yatırımı kısa süre içinde fazlasıyla geri veren bir lokasyon. Mirage Residence konut projesi sizlere hem maddi açıdan oldukça iyi bir tatmin duygusu yaşatacak hem de harika bir yaşamın kapısını açacak. Günden güne değeri artış gösteren konut projesi, uygun başlangıç fiyatları ile alıcılarını bekliyor!

 

Geniş Daire Seçenekleriyle Kolayca Seçim Yapın


 

Mirage Residence konut projesi toplamda 73.700 metrekarelik oldukça geniş bir arazide inşa edildi. 342 daireyi bünyesinde barındıran konut projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire seçeneklerden meydana geliyor. Her daire tipi, kendi içinde farklı metrekare ölçülerine sahip. Böylelikle ideal yaşam alanlarınızı, dilediğiniz gibi kendiniz oluşturabiliyorsunuz.

Mirage Residence projesinde gereksiz gördüğünüz, kullanmayacağınız hiçbir alana fazladan para ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Geniş oturma seçeneklerine sahip konut projesi sayesinde ideal yaşam alanlarınızı oluşturuyor ve konfor dolu bir yaşamın içinde yaşamaya başlıyorsunuz.

 

Eşsiz Lokasyonu Dikkat Çekiyor!


 

Mirage Residence konut projesi yer aldığı eşsiz lokasyonuyla oldukça dikkat çeken bir proje olarak karşımıza geliyor. İstanbul’un bütün noktalarına rahatça ulaşım sağlamanıza imkan tanıyan lokasyonu sayesinde ulaşım derdiniz tamamen ortadan kalkıyor. Toplu ulaşım seçenekleri başta olmak üzere ana bağlantı yollarına da dakikalar içinde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Hastaneler, üniversiteler ve bankalar gibi bütün kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda yer alan proje sayesinde günlük hayatınızda yapmanız gereken tüm işleriniz kolaylıkla halledebileceksiniz. İstanbul’un merkezinde, metropol şehir hayatının bütün avantaj ve ayrıcalıklarını sizlere sunan Mirage Residence hayatınızı her alanda kolaylaştıran çözümleri en ince ayrıntısına kadar düşünüp önünüze bırakıyor.

 

Yaşama Pratik Çözümler Katan Konut Özellikleri


 

Mirage Residence konut projesi içinde yer verdiği oldukça geniş konut özellikleri sayesinde hayatınıza her alanda kolaylık sağlayan çözümler üretiyor. Projede kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, ısı ve ses yalıtımı ve jeneratör sistemleri gibi çok önemli konut özellikleri bulunuyor. Hayatınızın hiçbir anında zorluk yaşamayacağınız özellikleri size sunan Mirage Residence kusursuz bir yaşam sürmeniz için özenle tasarlandı.

Her türlü olumsuz hava koşulunda dahi araçlarınızın zarar görmeyeceği otoparkları bünyesinde bulunduran proje, beklenmedik maddi zararlar yaşamanızın önüne geçiyor. Özellikle kış aylarında yüksek meblağda gelen faturaların önüne geçen merkezi ısıtma sistemleri sayesinde sürekli sıcacık bir konutta yaşayacaksınız. Güç ve elektrik kesintileri yaşanması halinde, anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız.

 

Depreme Tamamıyla Dayanıklı Bir Yapı


 

İstanbul’un deprem kuşağında yer almasından dolayı, depreme tamamen dayanıklı bir şekilde tasarlanan Mirage Residence konut projesinde çok güvende olacaksınız. Zemin etüt çalışmalarının son derece sıkı bir şekilde incelendiği projede, yapı denetimi de oldukça özenli bir şekilde yapıldı. Deprem yönetmeliğine tamamıyla uyumlu bir şekilde inşa edilen Mirage Residence konut projesinin her alanında huzur ve güven duygusunu tadacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu