İstanbul’un En Gözde Konut Projesi Azur Marmara

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Azur Marmara konut projesi, Beylikdüzü’nün en gözde projesi olarak yerini aldı! Batıbeyler Yapı tarafından tasarlanan konut projesi, yılların deneyim ve tecrübesiyle ortaya çıktı. Modern mimarisi, geniş sosyal yaşam alanları ve mükemmel konumuyla Azur Marmara, tam da hayalini kurduğunuz hayatı sizler yaşatıyor.

 

Oturma Seçenekleri Oldukça Geniş!

 


Azur Marmara konut projesi, toplamda 30.000 metrekarelik geniş bir alana inşa edilmiş durumda. 6 blok ve 12 kattan meydana gelen proje, 442 daireden oluşuyor. Projenin içinde yer alan konut tipleri ve metrekare ölçüleri de aynı şekilde değişkenlik gösterebiliyor. İstanbul’un en gözde konut projesi olan Azur Marmara, geniş oturma seçenekleri ile dilediğiniz yaşam alanını rahatça seçmenize olanak tanıyor.

Projenin içinde yer alan 442 dairenin boyutları 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken farklı metrekare ölçülerine de bünyesinde yer veriyor. Projedeki 2+1 daireler 140 metrekareden meydana gelirken 3+1 daireler ise 205 metrekarelik bir ölçüye sahip. Aynı zamanda 4+1 tip daireler ise 250 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış durumda.


Tüm Daireler Deniz Görüyor!

 


Beylikdüzü’nün en iddialı, en özel projelerinden biri olan Azur Marmara konut projesinin tüm daireleri deniz görüyor! Harika ve büyüleyici bir manzaraya sahip bu dairelerde oturmak için çok sebebiniz olacak! Açtığınız tüm pencereler sonsuz bir maviye açılırken siz de keyifli yaşamın tadını doya doya çıkaracaksınız. İstanbul’un harika denizi ile baş başa vakit geçirebilecek ve mutlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açacaksınız! Şehrin en değerli yapısında, eşsiz zamanlarınız olacak!

 

Akıllı Konutlar Çok Dikkat Çekiyor!

 


Azur Marmara konut projesinin en dikkat çeken yanlarından biri de akıllı konutlara sahip olması. Akıllı ev sistemleri ile donatılan bu yapı sayesinde artık aklınız, evinizde kalmayacak. Balkonunuzda, İstanbul’un büyüleyici manzarasını izlerken, içeride açık unuttuğunuz televizyonu tek bir hamlede kapatıp keyfinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz! Projenin her detayında konfor ve huzuru hissedeceğiniz tüm ayrıntılar mevcut. Son teknolojiden yararlanarak tasarlanan Azur Marmara konut projesi, lüksü sonuna kadar hissetmeniz için her imkan ve olanağı önünüze seriyor!

 

Sosyal Donatılar İhtiyaçları Karşılıyor!

 


Projede yer alan cadde dükkanlar, tamamen geniş seçenekleri ile gündelik ihtiyaçlarınızı tümden cevap vermeye yetiyor. Modanın ışıltılı renklerini hayatınıza taşıyacak giyim mağazaları, sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçireceğiniz kafeler ve anınıza lezzet katacak gurme restoranlar ile Azur Marmara, ihtiyacınız olan her şeyi yanı başınıza taşıyor. Son derece ayrıcalıklı bir deneyim yaşayacağınız bu alanlarda alışveriş oldukça keyifli olacak!

Projede aynı zamanda akşam yürüyüşlerini keyifli hale getirecek yürüyüş parkurları yer alırken yol üstünde yer alan süs havuzlarıyla birlikte keyfinize keyif katacaksınız. Doyasıya spor yapıp enerjik hissedeceğiniz spor ve aktivite alanlarıyla Azur Marmara, hayalini kurduğunuz o mükemmel forma da kavuşmanızı sağlayacak! Günün stresini ve yorgunluğu atacağınız kapalı yüzme havuzları ve ter atıp rahatlayacağınız fitness salonları ile Azur Marmara, hayatı daha konforlu ve keyifli yaşamanız için özenle tasarlandı.

 

Çocuklarınız Özel Bir Şekilde Büyüyecek

 


Azur Marmara konut projesinde çocuklarınızın gelişim ve yaşam alanları için de ekstra özen gösterildi. Projenin hemen yanında bulunan, alanında uzmanlaşmış bir eğitim kadrosu bulunan anaokulunda, zihinsel ve bedensel gelişimleri üzerine aklın ve bilimin temeline dayanan bir eğitim alabilecekler. Dersler dışında, tamamen çocuklara özel tasarlanmış oyun ve park alanlarıyla, çocuklarınız huzur ve güven içinde oynayıp sosyalleşebilecek.

 

7/24 Güvenliğiniz İçin Uğraşılıyor!

 


Projede ısınma; merkezi ısıtma sistemleri kullanılarak sağlanıyor. 7 gün 24 saat uzman güvenlik ekiplerince, yapının güvenliği ve denetimi sağlanırken “gece devriyeleriyle” de güvenlik üst düzeye çıkarılıyor. Güçlü teknolojik ürünlerle donatılan Azur Marmara’da ayrıca kapalı devre kamera sistemi de yer alıyor.

Binanın temel güvenliği için ise fazladan özen gösterilmiş durumda. Konutun yapı denetimi ve zemin etüdü son derece itinayla hazırlanmış. Ayrıca deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu bir şekilde inşa edilen yapıda, huzuru ve güven duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.


Azur Marmara ile Ulaşım Çok Kolay!

 


İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde yer alan Azur Marmara konut projesi ile ulaşım sorununuz ortadan kalkacak! Gideceğiniz yerler için artık evden erken çıkmanıza gerek kalmıyor. TEM bağlantı yoluna yalnızca 3 dakikalık bir mesafede bulunan proje, Büyükçekmece’ye ise sadece 8 dakikalık bir yakınlıkta yer alıyor.

Aynı zamanda alışveriş ihtiyaçlarınız dışarıdan karşılamak isterseniz de Marmara Park AVM’de hemen yanı başınızda! İstanbul’un en gözde konut projelerinde olan Azur Marmara’dan, havaalanına ulaşmak ise 20 dakika gibi kısa bir sürede mümkün olabiliyor!