İstanbul Anadolu Yakası Projeleri | Nefes Kesen Manzaralar

İstanbul Anadolu Yakası projeleri her gün bir yenisini bünyesine ekliyor. Günbegün artan emlak konut projeleri çeşitli fırsatlar sunuyor. Bunlardan biri, belki de sizi en çok şımartan, projenin eşsiz manzarası olabilir. İstanbul Anadolu Yakası tarihi semtleri, ormanlık alanları, işlek caddeleri ve iş merkezleriyle öne çıkmakta. 

Anadolu Yakasının popüler semtlerinden Üsküdar, Ataşehir ve Kadıköy merkezi konum avantajlarıyla ayrı bir yer tutuyor. Ayrıca Üsküdar tarihi sokakları ve ulaşım çeşitlilikleriyle, Kadıköy işlek caddeleri ve merkezi konumuyla, Ataşehir ise ticaret ve iş merkezleriyle Anadolu Yakası semtleri arasında önemli konumlar arasında. Bu semtlerde bulunan projeler her zaman ayrıcalıklı ve öne çıkanlardır. Bunlara ek İstanbul'un eşsiz manzarası da eklendiğinde hayatı farklı bir açıdan yaşayacaksınız. 

İstanbul yeni konut projeleri Anadolu Yakası'nın son dönemlerde hızla gelişen Kartal ve Maltepe konumlarında da hız kesmeden devam etmekte. Yeni yerleşim yerleri yeni fırsatlar demek! Eşsiz manzaralı Kartal projeleri sahile yakın Maltepe konut projeleri sizlere yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak. 

İstanbul Anadolu Yakası ve Eşsiz Manzarası 

İstanbul Anadolu Yakası projelerini taçlandıran İstanbul manzarasına değinmezsek olmaz. Kimi semtinden Çamlıca Tepesi'nin nefes aldıran manzarasına, kiminden Çengelköy'ün eşsiz sahiline... İstanbul'da manzara deyince Boğaz manzarasına değinmeden olmaz. Anadolu Yakası konut projelerinde belki de boğaz manzarasını kendine seyir eden en güzel semtlerden birisidir Üsküdar. Boğazı ve denizleri ayakların altına getiren bu yerde bir daire sahibi olmak her zaman bir ayrıcalık.

İstanbul Anadolu Yakası'nın popüler yerlerinden birisi olan Maltepe ise Adalar'ın harika manzarasına sahip. Bu yazımızda bu İstanbul manzaralarına eşlik eden İstanbul Anadolu Yakası projelerinden bahsedeceğiz. 

İstanbul Manzarasının Eşlik Ettiği Anadolu Yakası Projeleri 

  • Japon Konutları/Sancaktepe
  • Four Winds/Kadikoy
  • Nef Kandilli/Uskudar
  • Kosuyolu Koru Evleri/Uskudar
  • Nefes Cengelkoy/Uskudar
  • DKY Sahil/Kartal
  • Referans Kartal Loca/Kartal
  • Dunya Sehir/Kartal
  • La Mer Dragos/ Maltepe

Daha birçok projeyi bu listeye ekleyebiliriz. Fakat biz bugün sizlere en güzel lokasyonlu ve manzaralı projeleri kısaca tanıtacağız. Manzaranın keyfini yazımızı okurken de çıkarabilirsiniz! 

Japon Konutları | Sancaktepe

Anadolu Yakası'nın bakanlık onaylı deprem izolatörlü ilk ve tek konut projesi olan Japon Konutları, Sancaktepe'de hayata geçiyor. Yatay mimari olarak inşa edilen proje, sismik izolatörler sayesinde deprem konusunda güven veriyor. Geniş sosyal olanaklara sahip projede sakinlerin her türlü ihtiyacının karşılanması amaçlanıyor. Teraslı ve bahçeli daireler ile huzurlu ve ferah bir yaşam sizleri bekliyor. 

Four Winds Residence | Kadıköy


Rezidans projesi olarak hayata geçen Four Winds Residence İstanbul Anadolu Yakası projeleri arasında yerini alıyor. Anadolu Yakası'nın incisi Bağdat Caddesinde yükselen yapılar eşsiz manzarasını harika konumu ile süslüyor. Panoramik manzarasında denizin, adaların ve şehrin tadını çıkarın. Eşsiz manzarasıyla Four Winds Residence detayları için buraya tıklayın. 

Nef Kandilli | Üsküdar


Tarih kokan sokaklarıyla Üsküdar yepyeni bir projeye daha ev sahipliği yapıyor. Nef Kandilli Boğazın eşsiz görüntüsünü ayağınıza getiriyor. Lüks yaşam alanınıza Boğaz manzarası eşlik edecek. İstanbul Anadolu Yakası projesi detayları için linki ziyaret edin. 

Nefes Çengelköy | Üsküdar


Bir diğer İstanbul yeni konut projesi olan Nefes Çengelköy'e de Boğazın eşsiz manzarası tüm güzelliklerini sunuyor. Merkezi konumunda kolay ulaşım fırsatlarıyla gelen Üsküdar emlak konut projesi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Ayrıca bu projenin detayları için linke tıklamayı unutmayın. 

DKY Sahil | Kartal


İstanbul Anadolu Yakası projelerinin yeni adresi Kartal! Anadolu Yakası'nın hız kesmeden gelişen semti çeşitli projeleriyle öne çıkıyor. Bunun yanı sıra büyüleyici deniz ve ada manzaralarıyla yaşam alanınızı renklendiriyor. DKY Sahil sahilin kenarında caddenin hemen yanı başında... Modern tasarım, ulaşılabilir konum ve panoramik manzarasıyla İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında kendini gösteriyor. Detaylı bilgi için linke tıklayınız. 

Referans Kartal Loca | Kartal 


Modern mimarisi ile Kartal'da yeni konut projeleri arasında yeni bir soluk! Marmaray'a 400 metre mesafede konumlanan Referans Kartal Loca yalnızca manzarasıyla değil ulaşım kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. Tüm bunlara ek renkli sosyal yaşantı imkanlarıyla da sizleri memnun edecek. Referans Kartal Loca ile ilgili tüm detaylar bu linkte.

Dünya Şehir Kartal | Kartal


Kartal Anadolu Yakası'nın popüler konumlarına yakın, kendi içinde oldukça gelişmiş fırsatlar sunan bir lokasyondur. Burada yer alan Dünya Şehir Kartal hem manzarasıyla hem de yaşam alanıyla Kartal'da eşsiz bir proje. Proje detayları burada.

La Mer Dragos | Maltepe 


İstanbul Anadolu Yakası projeleri içinde sizler için seçtiğimiz son proje de Maltepe'de yer alıyor. 2023'ün Aralığında tamamlanacak olan projeye geniş balkonlar ve pencereler eşlik ediyor. Bu pencerelere eşsiz İstanbul Adalar manzarası tablo oluyor. Geniş balkonlarında La Mer Dragos da huzuru bulacaksınız. Projenin detaylarına buradan ulaşabilir daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu