Huzurlu Kampüs Residence ile Yaşamı Keşfedin!

Huzurlu Kampüs Residence projesi, şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Kütahya konut projeleri arasında fark yaratan yapı, ferah kullanım alanları ile de rahat bir konut yaşamı vadediyor! Kütahya’nın en merkezi bölgesinde yükselen proje, her bütçeye uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Harika Bir Yatırım Fırsatı!


 

Huzurlu Kampüs Residence, yüksek yaşam standartları ve merkezi lokasyonuyla şehrin en değerli konut projesi olmaya aday! Özellikle tam donanımlı yapısı sayesinde hayatınızın her anına artı bir değer katan proje, birçok özelliği sayesinde gününüzü güzelleştiriyor. Merkezi konumuyla her noktaya rahatça ulaşmanızı sağlayan yapı, Kütahya’nın çehresine büyük bir değer katıyor. Şehrin en iddialı konut projeleri arasında ilk sırada olan Huzurlu Kampüs Residence, iyi bir yatırım fırsatı olarak karşımıza geliyor.

Günden güne artan değeri ve merkezi lokasyonuyla farkını ortaya koyan proje, yatırımcısını harika bir geri dönüş sağlıyor! Kütahya’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, kısa bir zaman içinde değerinin çok üstüne çıkacak! Böylece hem iyi bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız hem de kusursuz bir konutta yaşamanın, ayrıcalığını tadacaksınız!

 

Huzurlu Kampüs Residence ile Yaşama Değer Katın!


 

Huzurlu Kampüs Residence, hayatınız her anlamda kolaylaştıran, zengin konut özelliklerine bünyesinde yer veriyor. Son teknoloji ve birinci sınıf donanımlara sahip konut projesinde, yaşamınızın hiçbir anında mağduriyet yaşamıyor, hayatınızın her anına artı bir değer katıyorsunuz! Kütahya’nın en iddialı konut projesi Huzurlu Kampüs Residence projesi, gününüzü kurtaracak, hayatınızı güzelleştirecek birçok konut özelliğine sahip.

Şehrin en donanımlı konut projesinde; merkezi ısıtma sistemler, ısı pay ölçer, kapalı otopark, ses yalıtımı, yük asansörü, güvenlik hizmetleri, fiber internet altyapı, jeneratör sistemi, ısı yalıtımı ve temizlik hizmetleri gibi son derece önemli donanım ve özelliklere bünyesinde yer veriyor. Böylelikle yaşamınızın her anı son derece kolay ve pratik bir hale geliyor. Hiçbir anınızda, herhangi bir sorunla karşılaşmıyor ve konforunuzdan asla ödün vermiyorsunuz. Yaşamınızın her anını değerli ve konforlu kılan konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde sizler için yükseliyor!

 

Alışveriş Yapmak Çok Keyifli!


 

Huzurlu Kampüs Residence projesi, Kütahya’nın en merkezi bölgelerinden birinde hayata geçirildi. Ulaşım kolaylığı ile yaşamınızı konforlu bir hale getiren konut projesi, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye de en kolay yoldan erişim sağlamanıza imkan tanıyor! Şehrin en büyük alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, günlük yaşamınızı konforlu bir hale getiriyor.

Aynı zamanda süpermarket zincirleri, fırın, manav, giyim mağazaları gibi birçok alana da dakikalar içinde erişim sağlayabiliyorsunuz. Konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan proje, evinizden çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, gündelik yaşam ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen Huzurlu Kampüs Residence projesi, kusursuz bir konut yaşamını sizler için kurguluyor!

 

Sosyal Hayat, Çevrenizde Şekillensin!


 

Huzurlu Kampüs Residence projesi, çevresinde birçok sosyal yaşam alanına ev sahipliği yapıyor. Birbirinden tarz kafeler ve geniş menülü, şık restoranlara dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, sosyal yaşamın tam merkezinde olmanızı sağlıyor. Dünya mutfağının en iyi yemeklerini keşfedeceğiniz restoran alanlarda, yeni lezzetler bulacak, tattığınız her yiyecek sizi, bambaşka ülkelere yolculuğa çıkaracak! Uzman şefler ve harika garsonlarıyla kusursuz bir hizmet sunan restoranlar, sizleri birazcık gurme havasına sokabilir! Burada tattığınız yemeklerden sonra çok seçici olabilirsiniz, lütfen dikkat! Aynı zamanda şık kafeleri de çevresinde ağırlayan konut projesi, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte keyifli kahve sohbetleri yapmanıza olanak tanıyor. Şehrin en canlı lokasyonunda yükselen konut projesi, sosyal yaşamın tam merkezinde olmanızı sağlayacak!

 

Doğanın En Güzel Yanı Sizinle!


 

Huzurlu Kampüs Residence projesi, bünyesinde yer verdiği özel tasarlanmış yeşil alanları ile hayatınıza güzellikleri taşıyor! Alanında uzman mimarlara tarafından haftalar süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan, özel tasarımlı peyzaj alanları, yeşile olan hasretinizi sona erdirecek. Her sabah doğanın, konutunuza getirdiği büyülü rüzgarlarla gününüzü geçirecek, güne çok güzel hislerle başlayacaksınız. Kuş sesleri ve tertemiz havasıyla Huzur Kampüs’te, doğanın merkezinde, benzersiz bir hayat yaşayacaksınız. Şehrin kalbinde, kalabalıktan, trafikten ve stresten uzak günler geçirecek, sakinliği burada tadacaksınız. Doğa ile iç içe, huzurlu bir yaşamın kapıları sizler için açılıyor!

 

Ferah Bir Yaşamın Merkezinde!


 

Kütahya’nın en prestijli yapısı olan Huzurlu Kampüs Residence projesi, kusursuz ve ferah bir konut yaşamı vadediyor! Şık ve geniş tasarımlı oturma seçenekleri ile kaliteli bir yaşam sürmenize olanak tanıyan konut projesi, her metrekarede kaliteyi keşfetmenizi sağlıyor! 2.700 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen proje, 106 adet konu dairesine ev sahipliği yapıyor. Uygun daire fiyatları sayesinde kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, taksitlendirme seçenekleri de yer alıyor. Kullanışlı ve ferah yaşam alanlarını sizlerin konforu için tasarlayan proje, her detayda kusursuzluğu vadediyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu