Huzur Dolu Bir Konut Projesi: Akros İstanbul

Modern mimarisiyle huzur dolu bir yaşam sunan Akros İstanbul konut projesi, temeline insan ve doğayı alarak tasarlandı. Estetiğin, lüks yaşam ile buluştuğu son derece kullanışlı alanlarıyla Akros İstanbul, hayatınıza kattığı kolaylık ve mutluluklarla vazgeçemeyeceğiniz bir konut projesi olacak!


Aradığınız Ne Varsa Akros İstanbul’daAkros İstanbul konut projesi gündelik ihtiyaçlarınıza tümüyle cevap veriyor. İhtiyacınızı karşılayacak hiçbir şey için artık uzaklara gitmeniz gerekmeyecek. İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde yer alan konut projesi, içinde bulundurduğu imkanlar ile size alışveriş zahmetinden kurtaracak. Projenin içinde yer alan cadde üzeri dükkanlarda dilediğiniz gibi alışverişiniz yapabilecek, yakın lokasyonlarda yer alan alışveriş merkezlerine kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz. Akros İstanbul projesi tümüyle alışveriş ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, size de alışveriş ve eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor!


Geniş Daire Seçenekleri!Estetik mimarinin, lüks ile buluştuğu konut projesinde dairelerin tümü tamamen kullanışlı bir şekilde tasarlandı. Hayatınıza kolaylık katacak konut daireleri oldukça geniş oturma seçenekleri sunuyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 5+1 gibi geniş daire seçenekleriyle gelen konut projesi, oturma seçiminizi son derece kolaylaştırıyor! 60 metrekareden başlayıp 310 metrekareye kadar uzanan geniş metrekare yelpazesiyle proje; tam da istediğiniz gibi bir yaşamı sizlere sunuyor! Şehrin merkezinde, eşsiz bir yaşam sizi bekliyor!


Akros İstanbul ile Ulaşım İnanılmaz Kolay!İstanbul’un en popüler konumlarının tam merkezinde yer alan Akros İstanbul; Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece kavşağında yükseliyor. E-5 karayolunun üzerinde yer alan konumuyla, her yere kolay ulaşım sağlanabiliyor. İstanbul’un tüm noktalarına da toplu taşımayla ulaşabileceğiniz bir noktada yer alan konut projesi, modern şehir ayrıcalıklarından sonuna kadar faydalanmanızı sağlıyor!


Sosyal Olanaklar Göz Dolduruyor!Kent yaşamının tüm stresini ve yorgunluğunu atacağınız yüzme havuzlarıyla Akros İstanbul, tümüyle keyiflenmenizi sağlıyor. Ayrıca hayallerinizdeki forma kavuşmanızı sağlayacak spor salon ve alanlarıyla harekete geçmeniz çok daha kolaylaşacak! Tamamen zinde hissedeceğiniz fitness salonlarından çıkmak istemeyeceksiniz. Tamamıyla son teknoloji spor aletleriyle donatılmış bu alanlar, spor yapmanın en iyi yanlarını sizlere gösterecek. Ayrıca içerisinde bulunan geniş toplantı salonuyla, misafirlerinizi ağırlayabilecek, projenin tüm ayrıcalıklarını doyasıya yaşayacaksınız. Akros İstanbul’da yaşarken misafirlerinizden bol bol takdir ve teşekkür cümleleri duyacaksınız!


Tümüyle Kârlı Bir Yatırım Seçeneğiİstanbul’un tam da merkezinde inşa edilen bu konut, içindeki ve çevresindeki tüm imkan ve olanaklarla her zaman değerini koruyan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Daima yükselişte olacak konut değeriyle Akros İstanbul, sürekli değer kazanacak kârlı bir yatırım haline dönüşüyor. Modern mimarinin getirdiği sosyal yaşam anlayışıyla, konutta ferahlığı ve huzuru tamamıyla hissedeceksiniz. Modernliği, kaliteyi ve huzuru harmanlayan konut projesi, sizin ve sevdikleriniz için son derece kârlı bir yatırım olacaktır.


Akros İstanbul Depreme Tamamıyla DayanıklıZemin ve kat etüdü özenli bir şekilde yapılan projede, deprem yönetmeliğine de son derece dikkat ve itina gösterilmiş. Huzurlu ve güvenli bir hayat yaşayacağınız bu konut projesi sevdiklerinizle birlikte harika bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Huzurlu bir yaşamı içinde şekillendiren proje, güvenliğiniz için tüm ayrıntıları düşünülerek inşa edildi. Konut güvenliğinin hemen girişte başladığı projede, kapalı devre kamera sistemiyle güvenlik üst düzey bir seviyede tutuluyor. Uzman güvenlik personellerinin 7/24 denetim ve güvenliği sağladığı bu konut projesinde siz ve sevdikleriniz tamamen güvenli olacak!