Her Bütçeye Uyan Fiyatı ile Empire İstanbul Konut Projesi

İstanbul’un yeni gözdesi olan Empire İstanbul konut projesi, uygun fiyatları ile oldukça dikkat çekiyor! Konfor ve lüksün bir arada harmanlandığı projede, geniş oturma seçenekleri sayesinde tam da hayalinizdeki yaşam alanları sizinle olacak!

 

Empire İstanbul İyi Bir Yatırım Aracı


 

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesi Esenyurt’ta inşa edilen Empire İstanbul konut projesi hem her bütçeye uyan konut fiyatları hem de geniş sosyal imkan ve olanaklarıyla tam bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Empire İstanbul projesine yapacağınız bir yatırım çok kısa bir süre içinde kendi değerinin çok üstüne çıkacak ve sizleri maddi olarak çok mutlu edecek. Aynı zamanda gelişmiş sosyal imkanlarıyla son derece lüks bir hayat vadeden konut projesi, harika yaşam alanlarıyla bambaşka bir dünyanın kapılarını da sizler için açıyor. Gerek bulunduğu lokasyon gerekse içinde barındırdığı zengin sosyal alanlarıyla Empire İstanbul konut projesi tam bir yatırım projesi!

 

Konut Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor


 

İstanbul’un yeni gözde konut projesi Empire İstanbul, toplamda 40 kattan oluşurken 450 konuta bünyesinde yer veriyor. Geniş oturma seçenekleri sunan projenin içinde 1+1, 2+1 ve son olarak 3+1 tipte farklı daire seçenekleri bulunuyor. Konut projesinin ilk 5 katında ofis daireler tasarlanmışken diğer 35 katında ise konutlara yer verilmiş. Farklı metrekare ölçüleri ve oturma seçeneklerine sahip projede 1+1 daireler 57 metrekarelik bir alandan oluşurken 2+1 daireler ise 136 metrekarelik bir alanı kaplıyor. Son olarak 3+1 tipteki konut daireleri ise 232 metrekarelik çok geniş bir alanda planlanmış. Oldukça zengin oturma planları sayesinde Empire İstanbul konut projesinde dilediğiniz, size en uygun yaşam alanlarını kendiniz belirleyeceksiniz. Böylelikle kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz alanlar için de ekstra para ödememiş olacaksınız.

 

Zengin Konut Donanımları


 

Empire İstanbul konut projesinde hayatınızı kolaylaştıracak her türlü detay düşünülmüş. Zengin donanımlar sayesinde hayatınızın her alanında pratik ve kolaylığı hissedeceksiniz. Merkezi ısıtma sistemleri, yük asansörleri, hidrofor, jeneratör sistemleri gibi önemli donanım ve donatılara sahip projede, yaşam kaliteniz asla düşmeyecek. Su sıkıntınızı ortadan kaldıracak hidroforları, ağır yüklerinizi pratik bir şekilde dairenize taşıyacak yük asansörleriyle hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Güç ve elektrik kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde işleriniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Özellikle kış aylarında doğal gaz faturalarında ciddi tasarruf sağlayabileceğiniz merkezi ısıtma sistemleri sayesinde sıcacık bir konutta yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz. Kapalı otopark seçeneğine de bulunan konut projesinde, en zorlu kış havalarında dahi araçlarınız zarar görmeyecek ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız.

 

Sosyal Donatılar Göz Dolduruyor!


 

Empire İstanbul konut projesi konfor ve lüks bir hayatı sizler için tasarladı. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayacak kadar geniş sosyal yaşam alanlarına sahip projede, sizlerin konforu için her şey bulunuyor! Özellikle çocuklu aileler için tasarlanmış oyun ve park alanları sayesinde çocuklarınız, gönüllerince eğlenip oyunlar oynarken, sizlerin de için bu güvenli alanlar sayesinde çok rahat olacak. Dört mevsim boyunca içinizdeki tatil ruhunu yaşatacağınız havuzlara bünyesinde yer veren konut projesi sayesinde doyasıya eğlenip suyun tadını çıkaracaksınız. Aynı zamanda son teknoloji spor ürünlerine yer verilen fitness ve spor alanları sayesinde sağlıklı bir yaşamın içinde olacak, hayalini kurduğunuz ideal formunuza rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Dilerseniz spor sonrası doyasıya ter atıp rahatlayabileceğiniz sauna ve Türk hamamı seçeneklerine de yine Empire İstanbul projesinde yer verilmiş. Konfor ve kalite bir hayatın kapılarına sonuna kadar açan konut projesinde yaşamak için çok fazla iyi nedeniniz olacak!

 

Konut Güvenliği Sayesinde İçiniz Rahat!


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz süren güvenlik kontrolü sayesinde içiniz tamamıyla rahat olacak. Alanında uzman güvenlik ekipleri tarafından sağlanan güvenlik denetimi ile konut güvenliği çok sağlam bir duruma geliyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemlerinin de kullandığı projede, güvenlik üst düzeylere çıkıyor. Her detayında güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissedeceğiniz Empire İstanbul konut projesinde, içiniz rahat bir yaşam süreceksiniz!

 

Depreme Tümüyle Dayanıklı Bir Yapı


 

Empire İstanbul projesi güven ve huzurunuzu çok önemsiyor! Temeline insan yaşamını alan konut projesi tümüyle deprem dayanıklı bir şekilde inşa edildi. Zemin etüt çalışmaları ve yapı denetimi son derece özen bir şekilde gerçekleştirilen yapının deprem yönetmeliğine tamamen uyum olmasına da ekstra dikkat edildi. Huzur ve güvenli bir yaşamın kapıları Empire İstanbul sayesinde sizler için açılıyor. Burada yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkıyor


 

İstanbul’un en popüler, en merkezi bölgelerinden birinde yer alan konut projesi, bulunduğu lokasyon sayesinde ulaşım probleminizi tümüyle ortadan kaldırıyor. Toplu ulaşım seçeneklerinin tümüne yürüme mesafesinde bulunan proje sayesinde her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda hastane, okul, banka, cami gibi kamusal ve kurumsal yerlerin tümüne de yakın bir konumda inşa edilen projeyle birlikte tüm ihtiyaçlarınızı yaşadığınız konumda giderebileceksiniz.