Esenyurt’un Yükselen Değeri Miran İstanbul Evleri

Miran İstanbul Evleri, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Esenyurt’ta yükseliyor. Esenyurt’un yeni yükselen değeri olan konut projesi, uygun fiyatları ve sunduğu imkanlar ile son derece dikkat çekiyor!

 

Her Bütçeye Uyan Konut Fiyatları


 

Esenyurt’un en gözde bölgesinde yükselen konut projesi Miran İstanbul Evleri, her bütçeye uygun konut fiyatları sayesinde herkesi ev sahibi yapıyor. Artık size ait bir konutunuz olmasının sıra gelmedi mi? Kira ödemekten sıkılmadınız? Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte konforlu bir hayat yaşayacağınız Miran İstanbul Evleri, cazip konut fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla sizleri bekliyor. Harika bir yaşamın kapılarını sizler için açan konut projesi, İstanbul’un en merkezi yerinde konumlanmasına rağmen son derece uygun fiyatları sayesinde herkesin ev sahibi olmasını sağlıyor. Ailenize ve size ait bir konutta yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar tatmak istiyorsanız, Miran İstanbul Evleri sizleri bekliyor! Uygun konut fiyatları ve zorlanmadan ödemelerinizi gerçekleştireceğiniz, ödeme planlarını sadece sizler için sunan proje, konfor ve lüks dolu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

Her Geçen Gün Artan Konut Değeri


 

İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi olan Esenyurt, nüfus popülasyonu, istihdam çeşitliliği ve inşaat sektörüne yön veren çevre anlayışıyla günden güne değer kazanan bir yer. Hal böyle olunca Esenyurt’un en değerli bölgesinde konumlanan proje, Miran İstanbul Evleri de bu artan değerden en çok pay alan yapı haline geliyor. Ulaşım ve erişim kolaylığı, merkezi avantajlar, istihdam çeşitliliği ile herkesin yaşamak istediği bir yerleşim yeri olan Esenyurt, Miran İstanbul Evleri konut projesiyle birlikte çok daha değerli bir yer haline geliyor. Projeye ister yatırım yapın, isterseniz de kendi yaşam alanlarınızı oluşturun, nasıl isterseniz! İki koşulda da size kazandıran bir proje olan Miran İstanbul Evleri, çok kısa bir süre içinde kendi değerinin çok üzerine çıkacak. Bu projeden satın alacağınız alanlar sayesinde hem doğru bir yere yatırım yapıp kârlı çıkacaksınız hem de konforlu bir yaşam alanında yaşıyor olmanın ayrıcalığını tadacaksınız. İstanbul’un en değerli projesinden pay sahibi olmanız maddi, manevi; tüm yönüyle sizleri tatmin edecek.

 

Yaşam Alanlarını Dilediğiniz Gibi Seçin!


 

Miran İstanbul Evleri, kendi bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi seçme şansını sizlere tanıyor. Proje, çok seçenekli daire planlarını bünyesinde barındırıyor, böylelikle yaşamak istediğiniz alanları rahatlıkla seçebiliyorsunuz. Konut projesi 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Farklı daire tiplerine sahip konut projesi, üç daire tipinde de metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösterebiliyor.

1+1 daire tipleri 48 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 98 metrekare ile 114 metrekarelik bir yaşam alanını sizlerle buluşturuyor. Son olarak da 3+1 daire tipleri 126 metrekare ile 177 metrekarelik son derece geniş bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Geniş ve ferah dairelerinizi dilediğiniz gibi seçebilecek, gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacaksınız. Uygun fiyatlarıyla karşımıza gelen proje, daire seçenekleriyle rahat bir seçim yapmanızı sağlarken sizler için en uygun yaşam alanlarını da oluşturmanızı sağlıyor.

 

Herkese Hitap Eden Sosyal Donatılar


 

Miran İstanbul Evleri her yaştan, her kesimden insana hitap eden, zengin sosyal yaşam alanlarına bünyesinde yer veriyor. Konforlu, kaliteli ve eğlenceli bir yaşam vadeden proje, herkesin mutlu olmasını sağlamak adına oldukça özverili bir çalışmayla karşınıza çıkıyor. Projede yer alan havuzlar sayesinde dostlarınızla keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Yaz ruhunu daima tadabileceğiniz bu havuzlar sayesinde hiçbir tatil yerine ekstra para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü evinizin hemen altında bulunan havuzlar, havuzların yanında yer alan özel tasarımlı yeşil alanlar sayesinde kendinizi adeta bir tatil köyünde hissedeceksiniz. Üstelik tüm tatiliniz bedavaya gelecek!

Konut projesi temeline “sağlıklı ve mutlu insan” anlayışını yerleştirmiş. Evinizin hemen altında yer alan fitness ve spor salonlarında, sağlıklı bir yaşamın kapıları sizler için açılacak. Temel anlayışından ödün vermeden, tamamen donanımlı bir şekilde inşa edilen fitness ve spor salonlarında hem dinç ve enerjik bünyeye sahip olacak hem de idealiniz olan vücut formuna rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Kusursuzluğu sizlere yaşatmak isteyen konut projesi, çocukları ve ebeveynleri, bu sosyal yaşam alanlarında da unutmamış. Tamamen çocuklar için özel tasarlanmış park ve oyun alanları sayesinde çocuklarınız, dilediği gibi oyunlar oynarken siz ebeveynleri de onların bu neşesine eşlik edebileceksiniz. Üstelik tamamen güvenli bir şekilde tasarlanan bu alanlarda çocuklarınız, eğlence dolu bir dünyanın içinde olurken sizlerin de içi tamamen rahat olacak.


İstanbul’un Her Noktasına Kolayca Ulaşın!


 

Miran İstanbul Evleri, İstanbul’un en merkezi lokasyonu Esenyurt’ta yer alıyor. Benzersiz lokasyonu sayesinde ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldıran proje, İstanbul’un her bir noktasına rahatlıkla erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek ulaşabileceğiniz proje sayesinde şehrin her yerine toplu ulaşım araçlarıyla, en az masrafla gidebileceksiniz. Aynı zamanda hastaneler, üniversiteler, bankalar, camiler ve diğer tüm kamusal alanlara da son derece yakın bir mesafede yer alıyor Miran İstanbul Evleri. Böylece gündelik hayatta yapmanız gereken bütün işleri, en kısa yoldan halletmenize olanak tanıyor. Değerli ve eşsiz lokasyonuyla sizlere konforlu bir ulaşım sunuyor bu proje. İstanbul’da yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını yaşayacak, metropol şehrin bütün avantajlarını sonuna kadar tadabileceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu