Elysium Elit Koşuyolu Kadıköy’ün En Nezih Semtinde

İstanbul’un en şirin, en merkezi yerinde yükselen Elysium Elit Koşuyolu, uygun konut fiyatları ve içinde barındırdığı zengin donatılarla herkesin ilgi odağında! Geniş oturma seçenekleri sayesinde herkese uygun yaşam alanları sunan Elysium Elit Koşuyolu konut projesi, Kadıköy’ün en nezih semtinde alıcılarını bekliyor!

 

Kadıköy’ün Yeni Yükselen Değeri


 

Elysium Elit Koşuyolu konut projesi ile yaşamın en farklı duygularını deneyimleyeceksiniz. Denize olan yakınlığınız ile huzur dolu günler geçirirken sosyal yaşamın merkezi Kadıköy’de yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz! Nezih bir semtte, harika komşularla tanışacak, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte harikulade bir hayatın tadını çıkaracaksınız!

 

Büyük Bir Arazide Konumlanmış!


 

Elysium Elit Koşuyolu konut projesi oldukça büyük bir arazide planlanmış durumda. Toplamda 6276 metrekarelik geniş bir alana konumlanan konut projesi, 56 konuttan meydana geliyor. Projenin içerisinde yer alan 6500 metrekarelik de bir sosyal alan bulunuyor. Bu alanın içinde keyifle alışveriş yapabileceğiniz mağazalar, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu zamanlarınızı paylaşabileceğiniz kafeler yer alıyor. Aynı zamanda iki bloğa ayrılan projede; A blok kısmında 17 kat bulunurken B blok kısmında ise 7 kat bulunuyor.

 

Oturma Planlarıyla Elysium Elit Koşuyolu Projesi


 

Elysium Elit Koşuyolu, bünyesinde oldukça zengin oturma seçeneklerine sahip. Toplamda 32 adet 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu konut projesinde 3,5+1 ve 4,5+1 tipte daire seçeneklerine de yer verilmiş. Oldukça geniş bir yelpazede tutulmuş olan oturma seçenek ve planları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatça belirleyebileceksiniz. Geniş oturma seçenekleri sayesinde Elysium Elit Koşuyolu projesinde tamamıyla kullanacağınız, size uygun alanları seçiyorsunuz ve kullanmadığınız, gereksiz gördüğünüz alanlara fazladan para ödememiş oluyorsunuz.

 

Ulaşım Tamamen Sorunsuz Hale Geliyor!


 

Kadıköy’ün en nezih semtinde konumlanan konut projesi, ulaşım konusunda da tüm problemlerinizi ortadan kaldırıyor. Marmaray’a yalnızca bir dakikalık bir mesafede bulunan proje, diğer toplu ulaşım araçlarına ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda deniz yolu ile de ulaşım sağlayabileceğiniz Elysium Elit konut projesinde, tüm ulaşım seçenekleri ayağınız dibine geliyor. Ayrıca okul, hastane, banka gibi kurumsal ve kamusal tüm alanlara da yürüme mesafesinde bulunan proje sayesinde metropol şehrin tüm ayrıcalıkları sizinle oluyor. Alışveriş merkezleri, büyük zincir marketler, tüm giyim ve teknoloji mağazalarına da yürüme mesafesinde bulunan konut projesiyle birlikte, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabileceksiniz.

 

Önemli Donanımlara da Yer Verilmiş


 

Elysium Elit Koşuyolu konut projesi, hayatın her anında konfor ve lüksü sizlere sunmak adına birçok önemli donanımı da bünyesinde bulunduruyor. Merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, jeneratör, kapalı otopark, ses yalıtımı gibi önemli donanımlar sayesinde hayatınız daha kalite bir hale geliyor. Su kesintisi sorununu tamamen ortadan kaldıran hidroforlar sayesinde hiçbir zaman su sorunu yaşamıyor ve herhangi bir mağduriyet ile karşılaşmıyorsunuz. Aynı zamanda güç ve elektrik kaybına uğradığınız durumlarda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde işleriniz yarıda kesilmiyor ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Isınmanın, merkezi ısıtma sistemleriyle sağlandığı konutta, özellikle kış aylarında daima sıcak bir konutta yaşamanın konforunu tadıyorsunuz. Huzur ve lüks bir hayat yaşamanız için her ayrıntının, her detayın üzerinde durulmuş ve Elysium Elit Koşuyolu konut projesi disiplinli ve özverili bir çalışma sonucu ortaya çıkmış.

 

Sosyal İmkanlar Herkese Uygun


 

Birçok sosyal imkan ve olanağa kendi içinde yer veren Elysium Elit Koşuyolu projesi, her yaşa, her kişiye uygun sosyal yaşam alanlarıyla oldukça ilgi gören bir proje olarak karşımıza geliyor. Tamamen çocuklar için tasarlanmış oyun ve park alanlarında, çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynayacak ve her günleri eğlence dolu geçecek. Ayrıca projede yer alan, son teknoloji spor aletleriyle donatılmış fitness ve spor salonları sayesinde sağlıklı bir yaşamın içinde olacak, hep hayalini kurduğunuz ideal formunuza kavuşabileceksiniz. Projede yer alan diğer bir önemli alan ise havuzlar. Adeta bir tatil beldesinde yaşıyormuş gibi hissedeceğiniz havuzlar sayesinde doyasıya yüzebilecek ve içinizdeki tatil ruhunu, dört mevsim boyunca koruyacaksınız! Havuzun hemen ardından bir güzel ter atmak isterseniz de sauna ve Türk hamamı seçeneği de sizler için sunulmuş durumda. Konfor ve keyif dolu günler geçireceğiniz projede, yaşamak için çok fazla güzel sebebiniz olacak!

 

Konut Güvenliğine Özen Gösterilmiş!


 

Elysium Elit Koşuyolu konut projesinde tamamen güvenli ve huzurlu olacaksınız. Alanında uzman olarak yetişen güvenlik görevlilerin sağladığı güvenlik kontrolleri sayesinde projenin her detayında huzur ve güven duygusunu bulabileceksiniz. Kapalı devre kamera sistemlerinin de kullanıldığı konut projesinde, uzman güvenlik ekiplerince atılan gece devriyeleri ile birlikte projenin her alanı saat başı kontrol ediliyor ve güvenlik tedbirleri çok üst düzeye çıkarılıyor! Güvenliğiniz için 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz işleyen güvenlik sayesinde konutunuzda huzur ve güven duygusunu sonuna kadar yaşayacaksınız!

 

Depreme Tamamen Dayanıklı Bir Yapı


 

Koşuyolu’nun en ilgi gören projesi Elysium Elit, depreme karşı olan dayanıklılığı ile de oldukça öne çıkan bir proje. Zemin etüt çalışmalarının son derece özenle yapıldığı konut projesinde, güvenliğiniz için her ayrıntı düşünülmüş. Deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu bir şekilde planlanan konutun, depreme tamamen dayanıklı olması sayesinde içiniz çok rahat olacak!