Elysium Ada Yalıkavak ile Denize Sıfır Yaşam!

Elysium Ada Yalıkavak projesi Bodrum’da yükseliyor! Deniz manzaralı yapısıyla Muğla konut projeleri arasında ön plana çıkan proje, eşi benzeri olmayan bir yaşam vadediyor! Şehrin en özel yerinde hayata geçirilen konut projesi, yüksek standartları ve ferah yaşam alanları ile sizleri bekliyor!

 

Denize Sıfır Bir Konut Yaşamı!


 

Yalıkavak bölgesinin tertemiz sularını, yaşam alanlarınıza taşıyan Elysium Ada Yalıkavak projesi, konfor ve sakinlik bir dolu konut hayatı vadediyor. Mavinin her halini, yaşam alanlarınızda hissedeceğiniz konut projesinde, her anınızı konforlu ve özel bir şekilde geçireceksiniz. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte prestijli bir hayatın tam kalbinde olacak, yaşadığınız her andan büyük bir mutlululuk duyacaksınız.

Konforlu ve kaliteli bir hayatı sonuna kadar deneyimleyeceğiniz konut projesinde, Bodrum’da yaşıyor olmanın bütün avantajlarını, sonuna kadar hissedeceksiniz. Her gün, konfor dolu günlere uyanacak, tüm anınızı sakin ve huzur dolu bir şekilde geçireceksiniz. Denizin, her mevsimde, her haline şahit olacak ve denize sıfır bir konut hayatının en konforlu, en özel hislerini doyasıya tadacaksınız. Bodrum’un en iddialı konut projesi Elysium Ada Yalıkavak, yaşamınızın her anına konfor, huzur ve farklılık katacak.

 

Elysium Ada Yalıkavak ile Dört Mevsim Tatili Hissedin!


 

Ülkemizin en ünlü, en bilinen tatil beldesi olan Yalıkavak, dört mevsim boyunca, tatil ruhunu hissettiren bir bölge. Ferahlatıcı denizi, tertemiz koyları ve rahatlık veren doğası ile benzersiz bir hayatın yansıması olan bölge, dünya üzerinde yaşanabilecek en kaliteli yerlerden biri. Muğla’da hayata geçirilen Elysium Ada Yalıkavak projesi ile birlikte, sizler de dört mevsim boyunca tatil ruhunu, içinizde hissedeceksiniz!

Türkiye’nin en temiz sahillerinde güneşlenebilecek, kusursuz bir tatil ortamını, tam merkezinde deneyimleyeceksiniz. Daima benzersiz bir tatil ruhunu hissederken konut yaşantınızı da harika bir hale getirebileceksiniz. Aynı zamanda Bodrum’un en özel konut projesinde yaşamanın ayrıcalıklarını sonuna kadar hissedebileceksiniz. Dört mevsim boyunca, tüm güzellikleri hissedeceğiniz Yalıkavak plajlarında, tatilin yapmanın doyasıya çıkarabileceksiniz! Muğla’nın en iddialı konut projesi Elysium Ada Yalıkavak ile benzersiz bir yaşamın merkezinde olacaksınız!

 

Her Metrekarede Konforu Hissedin!


 

Elysium Ada Yalıkavak konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabilmenize olanak sağlayan, ferah daire seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Sizler için en uygun olan oturma alanını, rahat bir şekilde bulabileceğiniz daire tasarımlarıyla, seçim yapmak çok basit bir hale geliyor!

16.270 metrekarelik, büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 31 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Rahat ve kullanışlı yaşam alanlarını sizlerin keyifli bir yaşam sürmesi için tasarlayan konut projesinde, kolay bir şekilde seçim yapabileceksiniz. Geniş daire seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap veren, ideal yaşam alanlarını kolaylıkla keşfedebileceksiniz.

 

Özel Olarak Tasarlanmış Peyzaj Bahçeleri


 

Elysium Ada Yalıkavak konut projesinde, her detayı özenli bir şekilde alanında uzman mimarlar tarafından planlanmış peyzaj bahçeleri yer alıyor. Yeşilin ve doğanın merkezinde bir konut hayatı yaratan bu özel tasarımlı bahçelerde, doğanın, büyüleyici taraflarını keşfedebileceksiniz.

Çeşit çeşit bitkilerin olduğu bu alanlarda, sevdiklerinizle, ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilecek, konut yaşamınızı zenginleştirebileceksiniz.

Doğa hayatını içinizde hissetmenizi sağlayan özel tasarımlı peyzaj alanlarında, ferah bir nefesi içinize çekecek, huzur dolu bir yaşamın tam kalbinde yer alacaksınız. Muğla’nın en kapsamlı konut projesi Elysium Ada Yalıkavak rüya gibi bir hayatın kapılarını, sizler için ardına kadar açıyor!

 

Hayata Değer Katan Konut Özellikleri!


 

Elysium Ada Yalıkavak, konut hayatınızın her anını kolay bir hale getiren, her anına ayrı bir konfor katan konut özelliklerini bünyesinde bulunduruyor. Konut yaşamınızın her anında pratik çözümlerle bulabileceğiniz proje sayesinde hayat çok pratik bir hale geliyor! İleri teknoloji ürünler ve birinci sınıf inşaat ürünleri kullanılan konut projesinde, yaşamınıza pratik çözümler getiren birçok yenilik yer alıyor.

Merkezi ısıtma sistemi, ısı yalıtımı, fiber internet altyapı, güvenlik hizmeti, hidrofor, jeneratör sistemleri, yük asansörü, temizlik hizmetleri gibi birçok önemli donanım ve donatılar  sizin konforunuza sunuluyor! Muğla’nın en değerli konut projesinde, konforlu ve kaliteli bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!