Düzce’nin En Prestijli Konut Projesi: Algün Agora

Algün Agora konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirildi. Uygun konut fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle hayata geçirilen proje, Düzce’nin en prestijli konut projesi olarak karşımıza geliyor. 2020 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Algün Agora, şimdiden birçok insanın dikkatini çekmiş durumda.

 

Düzce’nin En Merkezi Yerinde!


 

Algün Agora konut projesi, merkezi konumu sayesinde hayal ettiğiniz yaşamı sizlere vadediyor. Gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz birçok şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlayan konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızı da son derece konforlu bir duruma getiriyor. D100 yan yolu üzerinde konumlanan proje sayesinde her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Toplu ulaşım seçeneklerine de yürüme mesafesinde yer alan Algün Agora konut projesi, Düzce’nin en işlek caddesi olan Eski Bolu Caddesi üzerinde yer alıyor. Şehir içi ulaşım probleminizi tamamıyla ortadan kaldıracak olan konut projesi, seyahatlerinizin tamamını kolay ve konforlu bir duruma getiriyor.

Aynı zamanda gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara da yakın olan konut projesi, hayatı merkezde yaşamanızı sağlıyor. Özel Düzce Hastanesi’ne 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan proje, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ise saniyeler içinde ulaşmanıza olanak tanıyor. Çevresinde anaokulu ve liselerin çoğunlukta olduğu proje, birçok alışveriş alanına da yürüyerek ulaşmanıza olanak tanıyor. Böylelikle günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay yoldan erişebiliyorsunuz ve her işinizi, uzaklara gitmenize gerek kalmadan rahatça halledebiliyorsunuz. Algün Agora konut projesi ile konforlu bir yaşamın merkezinde olacaksınız!

 

Modanın Ritmini Tutun!


 

Algün Agora konut projesi daima hayatın merkezinde olmanızı sağlıyor. Alışveriş konforonu, yaşam alanlarınıza getiren proje, birçok ticari üniteye de ev sahipliği yapıyor. Evinizin hemen altında yer alan mağazalarda, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve size özel indirimlerle alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz! Dünyaca ünlü markaları bünyesinde ağırlayacak olan mağazalar, Algün Agora ile prestijli bir yaşam sunuyor! Özgürce ruhunuzu tarzınızı bu alanlarda yansıtabilecek ve modanın ritmini bu alanlarda tutabileceksiniz! Hem lüks yaşamın hem de alışverişin merkezi Algün Agora konut projesi ile hayatı zirvede yaşayın!

 

Sevdiklerinizle Buluşma Adresiniz Algün Agora!


 

Algün Agora konut projesi bünyesinde yer verdiği kafe ve restoran alanları sayesinde daima sosyal yaşamın içinde olmanızı sağlıyor. Birbirinden lezzetli yemeklere ev sahipliği yapan restoran alanlarında, dünya mutfağını keşfe çıkacaksınız! Tattığınız her yeni lezzet, sizi bambaşka diyarlara yolculuğa çıkaracak! Dünya mutfağının en önemli lezzetlerini tadacağınız restoranlarda, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyif akşam yemekleri yiyebileceksiniz! Ayrıca restoran bölümün hemen yanında yer alan kafe alanında, dostlarınızla bulaşabilecek ve sıcacık kahve eşliğinde, hoş sohbetler edebileceksiniz. Sosyal hayatın en güzel yanlarını burada deneyimleyecek, Algün Agora konut projesi ile yaşamdan keyif alacaksınız! Mutlu bir yaşamın kapılarını sizler için açan konut projesinde, prestijli bir yaşamı sonuna kadar yaşayacaksınız!

 

Geniş Dairelerde Ferah Bir Yaşam!


 

Algün Agora konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabilmeniz için geniş oturma seçeneklerini sizler için sunuyor. Son derece ferah bir şekilde tasarlanan daire planlarında, ihtiyacınıza uygun daireleri kolayca seçebileceksiniz. Her metrekaresinde konforu keşfedeceğiniz dairelerin tümü, birinci sınıf malzemelerle donatıldı. Sizlere de kaliteli bir yaşamın, keyfini sürmek kaldı! 10.505 metrekarelik, oldukça geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Algün Agora, toplamda 187 daireye ev sahipliği yapıyor. İhtiyaçlarınızın tümünü cevap veren daire seçenekleri, sizlere konforlu bir yaşam sunuyor. Şehrin en merkezi yerinde, prestijli bir yaşam sunan proje, 3 çeşit daire konseptine bünyesinde yer veriyor.

 

Konforlu Bir Yaşamı Deneyimleyin!


 

Toplamda 3 tip daire konseptine sahip proje, geniş oturma seçeneklerini sizler için oluşturuyor. 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire tiplerinin yer aldığı konut projesinde, dilediğiniz gibi seçim yapabilecek ve ideal yaşam alanlarınız oluşturabileceksiniz. Projedeki 1+1 daire tipleri 60 metrekarelik bir kullanım alanını sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 93 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforu için sunuyor. Son olarak da 3+1 daire tiplerine yer verilen projede, 178 metrekarelik geniş ve ferah bir kullanım alanı, sizlerin rahatça yaşamı için planlanmış. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz konut projesinde, seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız! Her bütçeye uygun konut fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde rahatlıkla ev sahibi olabileceksiniz!

 

Benzersiz Bir Yatırım Seçeneği!


 

Modern mimarisi ve estetik yapısıyla, Düzce’nin en prestijli konut projeleri arasında olan Algün Agora, sizlere kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Cazip fiyatlarının yanı sıra uygun ödeme seçeneklerine de yer verilen proje, bütçenizi sarsmadan ev sahibi olmanızı sağlarken aynı zamanda harika bir yatırım fırsatı da yaratıyor. Ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, şehrin merkezinde, kusursuz bir konut projesi vadediyor! Bulunduğu konum sayesinde her geçen gün değerine, değer katan proje, çevresine de aynı oranda etki sağlıyor. İyi bir yatırım seçeneği olan proje, hem kusursuz bir yaşamı sizlere yaşatıyor hem de doğru bir adrese yatırım yapmanıza olanak tanıyor! Düzce’nin en prestijli konut projesi Algün Agora, bir evden çok daha fazlasını sizlere kazandırıyor!