Doğa ile İç İçe: Capella Park Konut Projesi

Capella Park konut projesi, Odunpazarı’nda hayata geçirildi. Uygun daire fiyatları ve merkezi konumuyla Eskişehir konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor! Harika bir doğa ortamını, yaşam alanlarınıza taşıyan konut projesi, bir evden çok daha fazlasını sunuyor!

 

Capella Park ile Modern Bir Hayat!


 

Eskişehir’in en prestijli konut projesi Capella Park, çizgi üstü tasarımı, üst düzey yaşam standartları ve ileri teknoloji donanımları ile yaşamınızı zenginleştiriyor! Şehrin en kaliteli projesinde, kusursuz bir konut yaşamı kurgulanıyor. Merkezi konumu ile her yere rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz Capella Park sayesinde şehir hayatını, merkezde yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda harika bir doğa havasını, yaşam alanlarınıza taşıyan konut projesi, şehrin gürültü ve kirliliğinden uzak, tertemiz bir ortamı sizler için sunuyor. Eskişehir’in en gözde projesinde, uygun fiyatlar ve kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Kaçırılmayacak Bir Yatırım Fırsatı!


 

Estetik ve modern yapısıyla Eskişehir’de bir yıldız gibi parlayan Capella Park konut projesi, merkezi lokasyonu ve ayrıcalıklı dünyası ile kusursuz bir konut yaşamını sizler için kurguluyor. Şehrin içinde kaçırılmayacak bir yatırım fırsatını sunan konut projesi, her bütçeye uygun daire fiyatlarıyla da kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda yüksek kira garantisi sunan proje, birçok anlamda sizlere çok şey kazandırıyor.

Bir evden çok daha fazlasını sizlere sunan konut projesi, farklı ödeme seçenekleri ve uygun fiyatları ile benzersiz bir yatırım fırsatını ayaklarınıza kadar getiriyor. Capella Park konut projesine yapacağınız yatırımlar, oldukça kısa bir süre içinde harika bir geri dönüş sağlıyor. Hem maddi anlamda iyi bir dönüş almış oluyorsunuz hem de kusursuz bir konut projesinde bir yere sahip oluyorsunuz. Şehrin en prestijli konut projesinde, kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sizleri bekliyor!

 

Doğa Yeni Eviniz Olacak!


 

Mükemmel bir doğa ortamını sizler için sunan Capella Park konut projesi, şehrin en büyük ormanlık arazisini, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor. Binlerce bitki ve yüzlerce farklı ağaç türüne ev sahipliği yapan Eskişehir Kent Ormanı, ferah havası ve tertemiz ortamıyla yaşamınıza artı bir değer katıyor. Yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz Eskişehir Kent Ormanı sayesinde doğa yeni eviniz olacak! Bu geniş kent ormanı sayesinde doğanın tam merkezinde, kusursuz bir doğal yaşamı deneyimleyebileceksiniz.

Yüzlerce ağaç ve binlerce bitki çeşidine ev sahipliği yapan kent ormanının atmosferi ve tertemiz havası, ferah bir nefes almanıza imkan tanıyacak. Ormanın derininden esen rüzgar ve büyüleyici orman kokusuyla, Capella Park konut projesinde yaşamak, hayatınızın en farklı deneyimlerinden biri olacak! Dakikalar içinde, yürüyerek ulaşım sağlayabileceğiniz, şehrin en büyük, en geniş kent ormanını yaşam alanlarınıza taşıyan konut projesi, doğanın merkezinde, kusursuz bir yaşamı sizler için sunuyor!

 

Şehrin En Merkezi Bölgesi Odunpazarı!


 

Eskişehir’in en hızlı gelişim gösteren ve en popüler bölgesi olan Odunpazarı'nda, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceksiniz. Şehrin en merkezi ilçesi Odunpazarı’nda yükselen proje Capella Park ile şehir hayatını merkezde deneyimleyeceksiniz! Şehir içi ulaşımlarınızın, tamamen konforlu ve rahat olmasını sağlayan proje, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Otobüs, minibüs ve tramvay duraklarına dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, şehir içi ulaşımlarınız son derece konforlu bir hale gelecek. Aynı zamanda şehrin bağlantı yollarına komşu durumda olan proje, araç ile olan tüm seyahatlerinizi de pratik bir duruma getiriyor. Şehrin en merkezi bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamı kurgulayan Capella Park konut projesi, hemen teslim seçenekleri ile satışlarına devam ediyor!

 

Peyzaj Alanları, Yaşamınızı Zenginleştirecek!


 

Eskişehir’in en prestijli yapısı olan Capella Park konut projesi, doğaya tamamen uyumlu yapısı ve özel tasarlanmış peyzaj alanları ile yaşamınızı tümüyle zenginleştiriyor! Yemyeşil bir konut ortamı tasarlayan konut projesi, ferah ve tertemiz bir yaşam alanını sizler için kurguluyor!

Bitkilerin, tertemiz çimenlerin ve güzel kokulu ağaçların arasında dört dörtlük bir konut hayatı sunan proje, şehrin en merkezi bölgesi Odunpazarı’nda sizleri bekliyor! Ferah bir nefes almanızı sağlayan tertemiz yeşil alanlara, mis gibi kokan çiçeklere ve büyüleyici ağaçlara ev sahipliği yapan peyzaj alanları, tümüyle özel bir çalışma sonucunca planlandı. Projenin büyük bir çoğunluğunu kaplayan, özel tasarlanmış bu peyzaj alanları sayesinde doğanın merkezinde, kusursuz bir konut yaşamının içinde yer alacaksınız!..

 

Dairenizde Ferahlığın Tadını Çıkarın!


 

Tamamıyla geniş ve kullanışlı yaşam alanlarını sizler için tasarlayan konut projesi, şık ve konforlu bir yaşamın merkezinde yer almanıza imkan tanıyor. 85.000 metrekarelik, devasa bir arazi üzerinde hayata geçirilen Capella Park konut projesi, 230 adet konut dairesini bünyesinde barındırırken 41 adet mağaza ve ticari üniteye de ev sahipliği yapıyor.

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, kusursuz yapısı ile şehrin en merkezi bölgesinde yükselen proje, geniş ve ferah bir konut hayatı vadediyor! İdeal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren dört adet daire konsepti yer alıyor. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı rahatça seçebileceğiniz dairelerinizde, ferahlı ve kaliteyi sonuna kadar hissedeceksiniz. Eskişehir'in en değerli yapısı olan Capella Park konut projesi ile kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!