Denizli’nin Yükselen Değeri: Evora Rezidans Projesi

Evora Rezidans projesi uygun daire fiyatları ile şehrin merkezinde yükseliyor! Denizli konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, ödeme seçenekleri ve her bütçeye uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor! Evora Rezidans ile kusursuz bir yaşam şehrin en gözde bölgesinde yükseliyor!

 

Modern Yapısıyla Ön Planda!


 

Denizli’nin en gözde konut projeleri arasında yer alan Evora Rezidans, şehrin tam da odak noktasında yer alıyor. Eşsiz mimarisi ve çizgi üstü tasarımıyla Denizli’ye yepyeni bir soluk getiren konut projesi, hayalinizdeki konut yaşamını sizler için şekillendiriyor. Ferah kullanım alanlarına sahip daireler, her ihtiyacınıza cevap veren ticari mağazalar ve sosyal yaşam alanlarıyla kusursuz bir yaşam sunan Evora Rezidans, dört dörtlük bir konut yaşamı vadediyor. Daima hayalini kurduğunuz sıcacık konut ortamını sizler için sunan proje, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor!

 

İş Hayatı Burada Yükseliyor!


 

Denizli’nin en iddialı projesi Evora Rezidans, bünyesinde yer verdiği 18 ticari ünite ve mağazasıyla, iş dünyasının yeniden şekillenmesini sağlıyor. Şehrin en canlı, en merkezi konumunda hayata geçirilen proje, muhteşem bir ticari başarı yakalamanızı sağlayacak. Tabela değerinin çok yüksek olması ve insan popülasyonun yoğun olması nedeniyle, bir hayli ilgi göre ticari üniteler, iş yaşamınızdaki başarınızın ivme kazanmasını sağlayacak. İş dünyasını Denizli’de yeniden şekillendiren Evora Rezidans projesi, bünyesinde yer verdiği 18 ticari ünite ve mağaza ile şehrin en merkezi bölgesinde satışlarına devam ediyor!

 

Merkezde Yaşamanın Ayrıcalığını Hissedin!


 

Denizli’nin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Merkezefendi, yıl boyunca aldığı büyük yatırım ve gelişen sektörleri ile birlikte şehrin en merkezi bölgesi haline geliyor. Evora Rezidans projesi ile birlikte daha da değer kazanan Merkezefendi, merkezde yaşıyor olmanın tüm avantajlarını sizlere sunuyor. Konutunuz birkaç dakikalık mesafesinde yer alan alışveriş merkezleri, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz birçok şeye en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacak. Şehrin en canlı bölgesinde yer alan Evora Rezidans projesi, çevresinde giyim mağazaları, kasap, manav ve süpermarket zincirleri gibi birçok alanı da bulunduruyor. Böylelikle alışveriş yapmak için uzaklara gitmenize gerek kalmıyor. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi Evora Rezidans projesi, yaşamınızın her anına değer katıyor!..

 

Kullanışlı Daireleri Keşfedin!


 

Şehrin en kapsamlı projesi olan Evora Rezidans, 115 dönümlük, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirildi. Ferah ve geniş kullanım alanları sunan yapı, toplamda 1.500 daireye ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı konut dairelerinde, huzuru ve mutluluğu ailenizle paylaşacak, evinizin her köşesinde konfor duygusunu hissedeceksiniz. Farklı metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren konut daireleri, her ihtiyaca cevap veren yapısıyla seçim yapmanızı kolaylaştıracak. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen projede, dilediğiniz yaşam alanını rahatlıkla seçebileceksiniz.

 

Ferahlığı ve Şıklığı Deneyimleyin!


 

İdeal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz Evora Rezidans projesi, farklı metrekare ölçülerine sahip daireleri bünyesinde barındırıyor. Projedeki 2+1 daire tipleri 118 metrekarelik bir alandan meydana gelirken 3+1 daire tipleri ise 186 metrekarelik, tamamıyla geniş ve kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Projedeki son daire seçeneği olan 4+1’lerde ise 196 metrekarelik bir kullanım alanı, konforlu bir yaşam sürmeniz için oluşturulmuş. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla belirleyebileceksiniz. Şehrin en gözde konut projesi olan yapı, hayal ettiğiniz yaşamı sonuna kadar deneyimlemenize olanak tanıyor.

 

Evinizin Hemen Altı, Sosyal Yaşam Dünyası!


 

18 ticari ünite ve mağazaya ev sahipliği yapan proje, birbirinden güzel kafe ve restoranları da bünyesinde barındırıyor. Harika sosyalleşme alanları olan kafe ve restoranlarda, dostlarınız keyifli vakitler geçirecek ve komşularınızla ilişkileriniz geliştirebileceksiniz. Dünya mutfağından onlar farklı lezzeti Evora’nın restoranlarında deneyimleyecek, en güzel kahvelerinizi, evinizin hemen altında yer alan kafelerde tadacaksınız. Sosyal yaşamın yeni dünyası olan Evora Rezidans projesi, yaşamınızın her anına artı bir değer katacak! Şehrin en şık, en gösterişli alanlarında, mutlu zamanlar geçirecek ve iyi anılar biriktireceksiniz.

 

Doğa ile Tamamen Uyumlu!


 

Evora Rezidans projesi, Denizli’nin doğasına tamamıyla uyumlu bir şekilde tasarlandı. Dünyaca kabul görmüş olan Leed kriterlerine uygun olarak hayata geçirilen proje, bünyesinde yer verdiği birçok geri dönüşüm sistemi sayesinde ekolojik dengeye katkı sağlıyor. Böylelikle tertemiz bir ortamın içinde, doğanın merkezinde yaşama fırsatı elde ediyorsunuz. Ortak alan aydınlatmalarının güneş enerjisi yoluyla sağlandığı projede, enerji kaynaklarının tümü doğayla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Yağmur suyunu biriktirip geri dönüştüren sistemlerin de bulunduğu projede, sürdürebilir enerji kaynaklarına fazladan özen gösteriliyor. Daha iyi, daha temiz bir dünya, sloganı ile hayata geçirilen konut projesi, ekolojik dengeye saygılı, doğa ile tamamen uyumlu bir şekilde yükseliyor! Denizli'nin en prestijli konut projesi Evora Rezidans, uygun fiyatları ve yüksek yaşam standartlarıyla sizleri bekliyor!