Beylikdüzü’nde Denize Sıfır Bir Proje: Asrın Konakları

Beylikdüzü’nde bir yıldız yükseliyor! Kuran İnşaat tarafından gerçekleştirilen konut projesi, Yakuplu Marina’da sizlerin huzuruna sunuluyor. Avcılar’dan, Beylikdüzü’ne uzanan sahil bandı boyunca denize sıfır tek proje olan Asrın Konakları, sahiplerine oldukça özel ayrıcalıklar tanıyor.

 

Oturma Seçenekleriyle Asrın Konakları Rahatlığı!Son derece lüks ve özenli bir şekilde inşa edilen Asrın Konakları Marina; 24 ikiz villa, 21 müstakil ve 12 adet dubleks olmak üzere 3 tip villa, toplamda 57 akıllı binayı bünyesinde barındırıyor. Villalarda 3+1, 5+1 ve 6+1 gibi oturma seçenekleri bulunurken, bu oturma seçeneklerinde metrekare ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. İstanbul’un yükselen değeri olan Yakuplu Marina’da, denize sıfır bir proje olan Asrın konakları ile sizi, çok özel hissedeceğiniz bir hayat bekliyor! 23.000 metrekarelik bir alana inşa edilen proje, konforu ve modern mimarisiyle tam da istediğiniz hayatı sizlere sunacak!

 

Huzuru Burada Bulacaksınız!İstanbul’da denize sıfır bir konut projesinde oturmanın imtiyazlarını yaşayacak, dört mevsim denizin o güzel keyfini ve tadını, evinizde hissedeceksiniz. Birçok aktivite alanı ve hemen yanı başınızdaki deniz ile huzuru burada bulacaksınız! Projede bulunan çocuk alanlarından, alışveriş merkezine, gurme restoranlardan, sosyal yaşam alanlarına kadar dolu dolu vakit geçireceğiniz Asrın Konakları Marina projesi, uygun proje fiyatları ile de sizi oldukça mutlu edecek!

 

Asrın Konakları ile Beton Şehrine Veda Edin!Yeşil alan oranı son derece yüksek olan Asrın Konakları Marina, %75’e yaklaşan yeşillik alanıyla, betonlarla kaplı bir şehirden sizi kurtaracak. Temiz orman havası soluyacağınız projede, sizi doğayla iç içe bir yaşam bekliyor! Bir yanınızda İstanbul’un dillere destan denizi, bir yanınızda tertemiz bir doğa… Asrın Konakları projesinde rüyalar ülkesinde yaşıyor gibi hissedeceksiniz.

 

Beylikdüzü İçin Geleceğin Yatırım Projesi

 


Bulunduğu konum dolayısıyla şimdiden fazlasıyla değerlenmeye başlayan Asrın Konakları, buraya yaptığınız yatırımı kısa bir sürede değerinin çok çok üstüne çıkaracak. Son derece kaliteye özen gösterilen ve kusursuzca planlanan konut projesi, Beylikdüzü konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayacak! Projenin hem marinası bulunan bir sahil kasabası tadında olması hem de metropolün tam göbeğinde yer almasıyla keyifli bir yaşam süreceksiniz. Tüm bunların yanı sıra kazançlı bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu da bu projede yaşayacaksınız!

 

Kuran İnşaat Durmak Bilmiyor!

 


Kuran İnşaat, inşaat sektöründe oldukça kıymetli ve önemli bir yere sahip. Sektörde çeyrek asrı çoktan devirmiş olan Kuran İnşaat, ortaya koyduğu tecrübesi ve birikimiyle Beylikdüzü projeleri yanı sıra İstanbul içinde başka projelere de başlayacak. Kuran İnşaat adına konuşan Hüseyin Kuran:
“29 yılı aşkın sektör tecrübemizle, kendi sermayemizi ortaya koyarak 200 milyon yatırım gerçekleştirdik. İnsanlarımıza daha bir hayat sunmak adına toplamda 508.000 metrekarelik yaşam alanları inşa ettik ve bunların tümünü faaliyete geçirmeyi başardık. Kuran İnşaat olarak insanlarımıza mutlu bir yaşam taşımaya devam edeceğiz. Bir sonraki projemiz Dolapdere Caddesi üzerinde yer alacak, bu İstanbul projesi 10.000 metrekarelik bir ofis inşası olacak. Yine Maslak, Büyükdere Caddesi üzerinde bir ofis projesine daha başlayacağız. Bu projede toplamda 40.000 metrekarelik bir alana tasarlanacak.”

 

Güvende Olacağınız Tek Proje!

 


Asrın Konakları alıcılarına ciddi bir güvenlik vaadinde bulunuyor! Projede toplamda 81 güvenlik kamerası bulunacak. Aynı zamanda denize sıfır proje Asrın Konakları, uzman ekiplerce kurulan iki adet güvenlik noktasını da bünyesinde barındıracak. Güvenlik ve iç huzuru sonuna kadar yaşayacağınız bu projede akıllı ev sistemleri de sizlere sunulacak. Akıllı ev sistemlerinde, su kesme, doğal gaz ve merkezi enerji kesme, alarm kontrolü, akıllı ev sistemi tabletiyle kontrol edilebilecek.

 

Akıllı Ev Sistemleri ile Hayat Çok Kolay!

 


Denize sıfır evinizin bahçesinde, barbekü ya da mangal keyfi yaparken, aklınız çocuklarınızda kalmayacak. Akıllı ev sistemi sayesinde çocuklarınızın evin hangi alanında olduğunu, ne yaptığını görebileceksiniz! Evden çıkmadan komşularınız ile sesli ve görüntülü iletişime geçecek, misafirlerinizi yine buradan takip edebileceksiniz. Bunların tümünü, akıllı ev sistemi hareketli tableti sayesinde kolayca yapabileceksiniz.

 

Sosyal Olanaklara Doyacaksınız!

 


Asrın Konakları, 600 metrekarelik bir restoranı ve kafesiyle size oldukça keyifli zamanlar yaşatacak. Yüzme havuzunda eğlenebilecek, projede bulunan iki büyük tenis kortunda ter atabileceksiniz. 3 dönümlük bir arazinin üzerinde yer alan bölgenin, ilk ve tek tenis kulübü sadece burada yer alıyor. Sosyal olanaklar bunlarla sınırlı değil elbette! Futbol, voleybol ve basketbol sahalarıyla sporun tadına doyacak, fitness merkeziyle formda kalacaksınız! Spordan hemen sonra hamam ve sauna ile yorgunluğunuzu atacağınız alanlar da mevcut. Sadece çocuklar için tasarlanmış oyun park ve alanları da yine bu projede yer alıyor. Denize sıfır bir proje olan Asrın Konakları, aynı zamanda tekne sahiplerini de düşünmeyi unutmadı! İstanbul’un en yeni marina bölgelerinden biri olan Yakuplu West İstanbul Marina’da, teknelerinizi bırakıp sahil yolunda evinize sadece 3 dakika gibi kısa bir sürede yürüyebileceksiniz.

 

Ulaşım Derdine Son Verin!Beylikdüzü projeleri arasında son derece önemli bir yere sahip olan Asrın Konakları konut projeleri, TEM ve E-5 bağlantı yollarına 7 dakika, Avrupa Yakası’nın en kapsamlı, en geniş AVM’lerine sadece 4 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Asrın Konakları ile hem inanılmaz bir doğal yaşamın içinde stresten uzak yaşayacak, hem de dünya şehri İstanbul’un en merkezi yerinde, metropol yaşamın tüm ayrıcalıklarından faydalanacaksınız.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu