Deluxe Antalya Konut Projesi Bir Evden Fazlası

Deluxe Antalya konut projesi şehrin en merkezi bölgesi olan Kepez’de yer alıyor. Herkesin rahatlıkla ev sahibi olabileceği proje fiyatları ve ödeme seçenekleriyle oldukça dikkat çekiyor. Hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunan konut projesi, Antalya’da alıcılarını bekliyor.

 

Deluxe Antalya, Görgülü Grup Güvencesiyle!


 

Deluxe Antalya, arkasında büyük bir tecrübe ve özveri barındırıyor. 40 yıla yaklaşan tecrübesiyle, Görgülü Grup tarafından hayata geçirilen konut projesi, şehrin en prestijli yapısı olarak görülüyor. Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olan Deluxe Antalya konut projesi, lüksü ve kaliteyi çok iyi bir şekilde yansıtıyor. Her alanında konfor duygusunu hissedeceğiniz proje, sizlere bir evden çok daha fazlasını sunuyor. İnşaat sektöründe adından ve imza attığı işlerden sıkça söz ettiren Görgülü Grup, Antalya’da hayata geçirdiği projeyle birlikte herkesin dikkatini üzerine çekmeye başardı. 40 yıla yakın bir tecrübeyle tasarladıkları konut projesine, bütün bilgi ve birikimlerini aktaran firma, şehrin en iddialı konut projesine imza attı. Uygun fiyatları ve çeşitli ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanızı kolay hale getiren Deluxe Antalya, şehrin en merkezi yeri olan Kepez’de sizleri bekliyor!

 

Dört Mevsim Tatili Deneyimleyin!


 

Deluxe Antalya konut projesi, dört mevsim boyunca, kesintisiz bir şekilde tatil ruhunuzu diri tutacak birçok sosyal alana ev sahipliği yapıyor. Son derece geniş bir şekilde tasarlanan iki adet yüzme havuzunu bünyesinde ağırlayan proje, açık ve kapalı havuzlarıyla mevsim ne olursa olsun, daima tatil ruhunu hissetmenizi sağlıyor. Projede yer alan açık havuzlarda, aileniz ve sevdiklerinizle eğlence dolu zamanlar yaşayacaksınız ve sıcacık günleri, serin sularda geçirme imkanına sahip olacaksınız. Kapalı havuzlarda ise havanın sıcak mı soğuk mu olduğu hiç önemli olmayacak!.. Çünkü burada dört mevsim boyunca dilediğiniz gibi yüzebilecek ve suyun tadını çıkarabileceksiniz. Kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan Deluxe Antalya konut projesi, sizi her alanda, her detayda keyiflendirecek.

 

Olumsuz Duygulardan Arının!


 

Deluxe Antalya konut projesinde birbirinden keyifli, spa kullanım alanları yer alıyor. Günün bütün yorgunluğunu geride bırakacağınız sauna alanları, yaşamdaki en sakin duyguları sizlere yaşatırken hayattan keyif almanızı sağlayacak. Gündelik yaşamın bütün stresinden ve olumsuz duygularından arınacağınız, tamamıyla özel bir şekilde tasarlanmış, spa kullanım alanlarında ferahlığı ve dinginliği, sonuna kadar hissedeceksiniz. Lüksü ve konforu tamamıyla yaşayacak, sakin bir yaşamın keyfine varacaksınız.

 

Çocuklarınız Özel Bir Şekilde Büyüsün


 

Deluxe Antalya konut projesi, bünyesinde çocuklar özel olarak tasarlanan birçok alana yer verdi. Tamamıyla güvenli alanlardan oluşan, park alanlarında çocuklarınız eğlence dolu bir dünyada yer alırken diledikleri oyunu, özgürce oynayabilecekler. Aynı zamanda konut bünyesinde yer alan kreşlerde çocuklarınız, uzman eğitmenler tarafından kaliteli bir eğitim alırken siz ebeveynlerin içi de çok rahat olacak. Çocuklarınız, Deluxe Antalya ile harika zamanlar geçirirken çok özel bir şekilde yetişecekler.

 

Alışverişin Yeni Adresi: Deluxe Antalya


 

Deluxe Antalya konut projesi bünyesinde bulunan çarşıda, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay yoldan erişim sağlayabileceksiniz. Modadan, güzelliğe, giyimden, gıdaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip çarşı, bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlayacak. Alışveriş yapmak için uzaklara gitmenize gerek kalmadan, bütün ihtiyaçlarınızı bu alandan giderebilecek, market alışverişleriniz yine bu alandan yapabileceksiniz. Hayatı, kaliteli bir şekilde yaşamanız için bütün ayrıntıların düşünüldüğü konut projesinde, lüksü ve konforu sonuna kadar deneyimleyeceksiniz.

 

Spor, Hayatın Merkezinde Olacak!


 

Tamamıyla özel olarak tasarlanan fitness salonları, tam donanımlı yapısıyla spor aktivitelerinize eşlik edecek. Sağlıklı bir yaşamın kapılarına ardına kadar açan Deluxe Antalya konut projesi, bünyesinde yer verdiği spor alanları sayesinde sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlayacak. Hali hazırda kısıtlı olan vaktinizi, uzak spor salonlarına gitmek için harcamayacak, tüm vaktinizi kendinize ayırabileceksiniz. Tam donanımlı yapısıyla bütün spor türlerini yapabileceğiniz fitness salonlarında, enerjik bir bünyeye sahip olabileceksiniz.

 

Seyir Terasında Sonsuzluk Havuzu


 

Alabildiğine Antalya manzarasını seyredebileceğiniz, içkinizi yudumlarken bir yandan da yüzebileceğiniz bir alan tasarlayan Deluxe Antalya konut projesi, sadece yedi yıldızlı, lüks otellerde bulunan teras havuzunu, sizlerin konforu için hayata geçiriyor. Serin suların keyfini çıkarıp hemen ardında olağanüstü Antalya manzarasına karşı güneşlenebileceksiniz Deluxe Antalya konut projesi ile hayatı en lüks şekilde yaşayacaksınız.

 

İhtiyaçlarınıza Uygun Yaşam Alanları


 

Antalya'nın en iddialı konut projesi, her ihtiyaca tam olarak cevap veren, geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, geniş ve kullanışlı daire planları öne çıkıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı daireler, bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. 19.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut proje,165 daire de ev sahipliği yapıyor. Konforlu ve lüks bir yaşamın içinde olacağınız projede, 3 çeşit daire konsepti bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan konut projesinde, rahatça seçim yapabileceksiniz ve ihtiyacınıza en uygun daireyi kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz.