Collet Avcılar Konut Projesi İstanbul’un Yeni Değeri!

Collet Avcılar, İstanbul konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, banka kredisi için de uygunluk taşıyor. Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükselen yapı, kusursuz bir konut deneyimi kurguluyor! Seçkin yaşam standartları ile İstanbul’da harika bir yaşam sizleri bekliyor!

 

İstanbul’un En Etkileyici Manzarası Sizinle!


 

Şehrin en iddialı konut projesi Collet Avcılar; muhteşem İstanbul manzarası ile kusursuz bir hayat vadediyor. Şehrin büyüleyici denizini ve benzersiz göl manzarasını yaşam alanlarınıza kadar taşıyan konut projesi, İstanbul’un en değerli bölgesinde yükseliyor! Her detayında huzur ve mutluluğu bulacağınız projede muhteşem bir deneyim sizler için şekil alıyor!

Collet Avcılar konut projesi ile İstanbul’un en güzel halini keşfe çıkacaksınız! Arkadaşlarınız, aileniz ve en sevdikleriniz ile birlikte keyif dolu bir yaşamın merkezinde olacak, yaşadığınız her güne farklı güzellikler sığdıracaksınız. İstanbul’da yaşıyor olmanın tadını sonuna kadar alacak, İstanbul’un asıl anlamını Collet Avcılar projesi ile birlikte keşfedeceksiniz!

 

Collet Avcılar ile Modern Bir Yaşam Yükseliyor!


 

Collet Avcılar konut projesi, prestijli ve modern bir hayatın yeni adresi olarak hayata geçirildi. Şehrin en çok gelişim gösteren bölgesi Avcılar ilçesinde yükselen konut projesi, çizgi üstü mimarisi ile İstanbul konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Lüks ve seçkin bir yaşam kurgulayan konut projesi, bir evden beklediğiniz ne varsa rahatlıkla karşılıyor!

Bütün ihtiyaçlarınız için cevap sağlayan yapısı ve tasarımı ile Collet Avcılar konut projesi hayalini kurduğunuz hayatı sizlerle buluşturuyor! Yaşamınızın her anına güzellik katacak konut projesi, her detayında lüks her alanında prestijli bir deneyim vadediyor. Eşsiz dizaynı ve değerli lokasyonu tüm dikkatleri üzerine çeken proje, modern bir hayatın öncülüğünü yapıyor.

 

Kusursuz Bir Mimari Tasarım: Collet Avcılar


 

İstanbul’un en prestijli konut projesi olan Collet Avcılar, kusursuz mimarisi ve seçkin dizaynı ile yaşamınıza yepyeni bir renk katıyor. Etkileyici bir şehir manzarasını sizlerle buluşturan konut projesi, yaşadığınız her ana, büyük bir heyecan katıyor. Şehrin en değerli bölgesi Avcılar’da eşi benzeri olmayan bir yaşam sizler için şekil alıyor!

Modern tasarımı ve benzersiz bir şehir manzarasını bir arada sunan konut projesi, prestij dolu bir konut yaşamı vadediyor. Merkezi konumu, seçkin yaşam standartları ve sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile İstanbul’da harika bir konut deneyimi kurgulayan Collet Avcılar, bir evden fazlasını sizlere kazandıracak!

 

İstanbul’un En Merkezi Bölgesi Avcılar’da Yaşam!


 

İstanbul’un en çok gelişim gösteren bölgesi Avcılar’da yer alan konut projesi, yaşamı, merkezde tatmanıza olanak sağlıyor. Son derece değerli bir lokasyona sahip olan konut projesi, dört dörtlük bir yaşam seçeneği sunuyor. Hem İstanbul’un kalabalık ortamından uzak kalacak hem de şehrin bütün avantajlarına sahip, huzur dolu bir hayat sürebileceksiniz!

Hayalini kurduğunuz konut yaşamından çok daha fazlasını sizlerle buluşturan Collet Avcılar konut projesi ile her anlamda çok şey kazanacaksınız! Oldukça değerli bir bölge olan Avcılar’da hayata geçirilen proje, şehrin en canlı noktasında kusursuz bir konut yaşamı kurguluyor! İstanbul’un en kıymetli bölgesinde, eşsiz bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Collet Avcılar ile Ferah Yaşamın Tadını Çıkarın!


 

İstanbul’un en kıymetli yerleşim bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Collet Avcılar, geniş ve kullanışlı daire tasarımlarıyla ferah bir yaşam vadediyor! 9600 metrekarelik bir arazinin üzerinde konumlanan proje toplamda 269 adet daireye de ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinin detaylıca tasarlandığı konut projesinde, seçkin ve prestijli bir yaşam sizleri bekliyor!

1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve son olarak da 3,5+1 daire tiplerine sahip olan konut projesi, geniş oturum seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolayca seçmenizi sağlıyor!

55 metrekare ile 169 metrekare arasında metrekare ölçülerine sahip konut dairelerinde, ihtiyaçlarınıza uygun olan yaşam alanını rahat bir şekilde oluşturabileceksiniz!

 

Şehrin En İddialı Konut Projesi: Collet Avcılar!


 

Collet Avcılar, üst düzey bir mimari çalışma sonucunda hayata geçirildi. Uzun süren, detaylı tasarım çalışmaları neticesinde yapımına başlanan konut projesi, daha şimdiden şehrin en iddialı yapısı olarak anılmaya başlandı!

Modern ve estetik dizaynının yanı sıra birinci kalite inşaat malzemeleri ile yapımına başlanan proje, her detayında kaliteyi ve prestiji sizlere hissettiriyor. İstanbul’un en çok yatırım alan yerleşim yerinde bulunmasından dolayı, konum değeri de bir hayli yüksek olan konut projesi, ideal bir yatırım seçeneğini de ayaklarınıza getiriyor!

 

Bütün İhtiyaçlarınıza Kolay Bir Şekilde Erişin!


 

Gündelik hayatınızı merkezi lokasyonu ile tamamıyla kolaylaştıran konut projesi, İstanbul’un en önemli kamusal alanlara yakın bir noktada yer alıyor. Eğitim kurumları, alışveriş alanları, süpermarket zincirleri, kamu kurumları gibi önemli alanlara dakikalar içinde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Böylelikle gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz ne varsa en pratik biçimde ulaşabiliyorsunuz. Yaşamınızın her anına artı bir değer katan konut projesi, dört dörtlük bir deneyim sunmak için Avcılar’da sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu