Cazip Fiyatları ile Niğde Emlak Konutları

Niğde Emlak Konutları, şehre yepyeni bir hava getiriyor! Cazip konut fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunan proje, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yer alan konut projesi, sıfır peşinat seçeneği ile sizler bekliyor!

 

Her Bütçe İçin Daire Var!


 

Cazip fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde herkesin, rahat bir şekilde ev sahibi olmasını sağlayan Niğde Emlak Konutları, hayatınıza yepyeni bir soluk getiriyor! Lüks ve kaliteli bir yaşamın öncüsü olan konut projesi, uygun fiyatları ile de son derece dikkat çekiyor! Sıfır peşinat seçeneği sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan Niğde Emlak Konutları, her bütçeye uygun oturma seçenekleri ve daire planlarına da bünyesinde yer veriyor. Bütçenizi zorlamadan, sizler için en uygun ödeme planını hazırlayan proje, 0,79 faiz oranı ve hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor. Şehrin kalbinde, kusursuz bir konut projesinde yaşamak herkesin hakkı! Uygun konut fiyatlarıyla sizlere benzersiz bir yaşam fırsatı sunan proje, konforlu bir yaşam vadediyor! Her ihtiyacınıza cevap sağlayan yapısı, ulaşım kolaylığı ve modern mimarisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken projeye, uygun fiyatlarla taşınmaya hazır olun! Sıfır peşinat, cazip fiyatlar, düşük faiz oranları ile Niğde’nin en iddialı konut projesi, alıcılarını bekliyor!

 

Şehrin Tam Kalbinde, Yaşamın Merkezinde!


 

Niğde Emlak Konutları, eşsiz lokasyonu sayesinde şehrin merkezinde, kusursuz bir yaşam vadediyor! Niğde’nin tam merkezinde hayata geçirilen konut projesiyle birlikte hayatı merkezde yaşayacaksınız! Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilecek ve konutunuzda konfor duygusunu sonuna kadar hissedebileceksiniz. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan Niğde Emlak Konutları, şehrin her noktasına rahatça ulaşmanıza imkan tanıyor. Otobüs terminaline 20 dakikalık bir mesafede yer alan konut projesi, tren istasyonuna ise sadece 15 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. Böylelikle şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizin tümü, konforlu bir duruma geliyor. Benzersiz lokasyonu sayesinde birçok ulaşım seçeneğine yakın durumda bulunan konut projesi, şehrin ana bağlantı yollarına da dakikalar içinde ulaşmanıza imkan tanıyor.

 

Kamusal Alanların Tümüne Yakın!


 

Aynı zamanda kamusal alanlara olan yakınlığı sayesinde gündelik yaşamınız da çok kolay bir hale geliyor. Niğde Devlet Hastanesi’ne birkaç dakikalık mesafede yer alan konut projesi, Ömer Halis Demir Üniversitesi’ne de yalnızca 5 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca cami, bankalar, süpermarket zincirleri, alışveriş alanları gibi birçok kamusal alana da dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Böylece günlük hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye en kolay şekilde erişim sağlayabiliyor ve uzaklara gitmenize gerek kalmıyor. Her alanda konforu sizlere yaşatmayı hedefleyen Niğde Emlak Konutları, kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

Özel Tasarlanmış Yeşil Alanlar


 

Niğde Emlak Konutları, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli ve mutlu zamanlarınızı geçireceğiniz birçok özel alanı, bünyesinde bulunduruyor. Uzman peyzaj mimarları tarafından hummalı bir çalışma sonucunda inşa edilen yeşil alanlar, doğanın içinde bir yaşam sürme fırsatını sizlere tanıyor. Yeşilin her tonuna şahit olacağınız, bu özel tasarımlı yeşil alanlar, sizlere dört mevsim boyunca doğanın büyülü anlarını yaşatacak. Keyifli akşam yürüyüşlerinize eşlik edecek yeşil alanlarda, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte huzur ve mutluluk dolu zamanlar geçireceksiniz.

 

İdeal Bir Yatırım Fırsatı!


 

Niğde Emlak Konutları, modern mimarisi ve merkezi lokasyonu sayesinde şehrin en değerli projeleri arasında en ön plana çıkmayı başarıyor. İçinde yer verdiği lüks alanlar, sosyal donatılar ve yüksek yaşam standartlarıyla alıcısını son derece mutlu eden konut projesi, aynı zamanda harika bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor. Şehrin en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirilen Niğde Emlak Konutları, kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkacak. Manevi anlamda alıcısının bütün duygularını tatmin eden proje, maddi açıdan da oldukça iyi bir geri dönüş sağlıyor. Bir evden, bir konuttan çok daha fazlasını sunan konut projesi, sizlere olağanüstü bir yatırım fırsatı sunuyor. Buraya yapacağınız yatırım sayesinde kısa zaman çok iyi bir geri dönüş alabileceksiniz ve doğru bir adrese yatırım yapmanın, mutluluğunu yaşayacaksınız.

 

Sağlıklı Bir Hayata Adım Atın!


 

Niğde Emlak Konutları sağlıklı bir yaşam sürmeniz adına, tam donanımlı spor alanlarını sizler için tasarladı. Tamamıyla özel bir şekilde inşa edilen fitness ve spor salonları sayesinde sağlık bir hayata ilk adımı atabileceksiniz. Bütün spor aletlerini bünyesinde barındıran fitness salonları sayesinde dinç ve sağlıklı bir bünyeye sahip olabilecek ve sabahları enerjik uyanacaksınız. Aynı zamanda komşularınızla bu alanlarda ilişkilerinizi geliştirebilecek ve yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz vücut formuna bu spor merkezlerinde rahatlıkla kavuşabileceksiniz ve fit bir vücudun tadını çıkarabileceksiniz. Sporu, yaşamınızın merkezine koymanızı sağlayacak fitness alanlarında, sağlık dolu bir yaşam süreceksiniz!

 

Her İhtiyaca Uygun Daire Seçenekleri!


 

Niğde Emlak Konutları, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabilmeniz adına geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer verdi. Farklı metrekare ölçülerine sahip daire planlarıyla, ihtiyacınıza en uygun yaşam alanını, son derece kolay bir şekilde seçebileceksiniz. 25.643 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 349 daireyi bünyesinde bulundururken 16 ticari üniteye de ev sahipliği yapıyor. Geniş oturma seçenekleri sayesinde rahatça seçim yapabileceğiniz konut projesinde, sizlere en uygun daireyi kolaylıkla bulabileceksiniz. Projede metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire planları yer alıyor. Her daire tipinde konfor ve kullanışlık durumuna özen gösterilen projede 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Projedeki 2+1 daire tipleri 117 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizler için sunarken 3+1 daire seçenekleri ise 165 metrekarelik, son derece ferah bir yaşam alanını sizler için oluşturuyor. Son olarak da 4+1 daire tipine yer verilen projede, 198 metrekarelik bir yaşam alanı, konforunuz için sunuluyor. Tamamıyla ferah ve geniş bir şekilde tasarlanan daire seçeneklerinde kolayca seçim yapabilecek ve ideal yaşam alanlarınızı keşfedebileceksiniz. Her bütçeye uygun oturma seçeneklerine yer verilen Niğde Emlak Konutları projesinde, seçim yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu