Çağdaş Mimarisiyle Avrupa Konutları Başakşehir

Artaş İnşaat’ın öncülüğü ile hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir projesi geniş oturma seçenekleri, kullanışlı alanlar, sosyal yaşam dünyası ve çağdaş mimarisiyle oldukça dikkat çeken bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. 72.000 metrekareden daha fazla bir geniş alanda tasarlanan Avrupa Konutları Başakşehir, modern yaşamın tüm kolaylıklarını sağlarken ihtiyacınız olan her şeye de kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

 

3 Etaplı Projede Oturma Seçenekleri Çok Geniş

 


Oldukça geniş bir alanda inşa edilen Avrupa Konutları Başakşehir projesi toplamda 3 etaptan oluşuyor. 941 yapının bulunduğu konut projesinde 27 ticari ünite de yer alıyor. Proje, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi geniş bir yelpazede daire tiplerine sahip. Bu geniş yelpazeli daire tipleri de metrekare ölçüleriyle farklılık gösteriyor, böylelikle seçim yapmanız çok daha rahat oluyor. Projedeki 2+1 tipi daireler 125 ila 150 metrekare arasında değişkenlik gösterirken 3+1 tipi daireler ise 165 ve 190 metrekare arasında değişiyor. 4+1 daireler ise 200 ila 230 metrekare arasında değişirken, 5+1 daireler de 278 metrekare bir genişliğe sahip.

 

Özel Tasarımlı Peyzaj Alanları İlgi Görüyor!

 


Toplamda 3 parsel üzerine tasarlanan konut projesinin yaklaşık %80’i özel tasarım peyzaj alanlarından oluşuyor. 11 bloktan meydana gelen proje için 27 dükkan ayrılmış durumda. Tamamen sizlerin daha keyifli bir hayat sürmesi için özenle tasarlanmış peyzaj alanlarında, sevdikleriniz ve ailenizle son derece huzurlu zamanları paylaşacaksınız.

 

İstanbul Projesi Olmasına Rağmen Fiyatları Çok Uygun!

 


941 daire ve 11 bloktan meydana gelen konut projesi İstanbul içinde olmasına rağmen son derece uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Alıcılarına oldukça geniş oturma seçenekleri sunan konut projesi, rahatça seçim yapabilmeniz için her türlü imkan ve olanağı sizler sunuyor. Avrupa Konutları Başakşehir projesi sadece yüzde 30 gibi düşük bir peşinat ile alınabiliyor! Geri kalan konut tutarını ise 0,98 faiz oranıyla 60 ay gibi uzun bir vade seçeneği ile ödeyebiliyorsunuz.

 

Sosyal Yaşam Alanlarına Doyuyorsunuz!

 


Başakşehir ilçesinin en iddialı konut projeleri arasında olan Avrupa Konutları Başakşehir, içinde bulundurduğu geniş ve bol seçenekli sosyal yaşam alanlarıyla oldukça göz dolduruyor! Akşamları keyifli yürüyüşlere çıkacağınız, yürüyüş parkurları bulunan projede, günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz kapalı yüzme havuzları da yer alıyor. Yalnızca çocuklar için üretilip dizayn edilen oyun ve park alanlarıyla çocuklarınız, en özel şekilde büyümeye devam edecekler. Aynı zamanda sporun tüm tadını alabileceğiniz; futbol, basketbol ve voleybol sahaları da yine projede yerini almış durumda. Fit görünümünüzü koruyacağınız fitness salonları ile de istediğiniz forma kolayca ulaşabileceksiniz! Sosyal yaşam alanlarıyla oldukça ilgi çekici olan Avrupa Konutları Başakşehir projesiyle yaşamın tüm keyfini yaşayacak, çok mutlu deneyimlere sahip olacaksınız!

 

Projenin Güvenliğine Çok Özen Gösterilmiş

 


Avrupa Konutları Başakşehir projesinde tamamen huzurlu ve güvende hissedeceksiniz! Alanında uzmanlaşmış tecrübeli güvenlik personelleri 7 gün 24 saat güvenliği sağlarken “gece devriyesiyle” de tüm denetimi oldukça sıkı bir şekilde kontrol ediyorlar. Aynı zamanda projede bulunan jeneratör sistemleri ile de her türlü güç ve elektrik kesintisine karşı hazırlıklı olacak, herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız! Avrupa Konutları Başakşehir projesinde huzurla ve güvenle yaşamanız için son derece ayrıntılı ve detaylı bir çalışma sağlanmış. İç tasarımların dışında projedeki ısıtma; merkezi sistem yoluyla sağlanıyor ve susuzluk problemi yaşamamanız için büyük bir de su deposu bulunuyor. Hidrofor, asansör gibi en temel özellik ve ihtiyaçlar da pas geçilmeden projede yerini almış durumda.

 

İç Tasarımlara Ayrıca Özen Gösterilmiş

 


Avrupa Konutları Başakşehir projesinde iç tasarım özelliklerine de son derece özen ve itina gösterilmiş. Projenin iç kısımlarında yer alan ankastre beyaz eşyalar, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma sistemi, rahatlığınızı ön planda tutan ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası gibi tamamen geniş bir iç tasarım donatıları bulunuyor.

 

Ulaşımda Farkı Hissedin!

 


Avrupa Konutları Başakşehir projesi İstanbul’un en merkezi yerinde yer alıyor ve ulaşım sorununuz temelli ortadan kaldırıyor! E-5 kara yoluna oldukça yakın bir mesafede bulunan konut projesi, toplu ulaşım seçeneklerine olan yakınlığı ile de bir hayli ön plana çıkıyor. Ulaşım konusunda birçok ayrıcalık yaşatan Avrupa Konutları Başakşehir konut projesi, TEM ve diğer bağlantı yollarına da birkaç dakikalık bir mesafede yerini alıyor. Aynı zamanda hastane, okul, belediye binası gibi kamusal ve resmi alanlara da son derece yakın bir lokasyonda yer alan konut projesi, tek bir noktadan tüm ulaşım probleminizi çözmeye yetiyor!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu