Bursa’nın Yeni Gözdesi: Madrid City Konut Projesi

Madrid City konut projesi, Nilüfer’de hayata geçirildi. Satılık daire fiyatları ile Bursa konut projeleri arasında farkını gösteren proje, şehrin en hızlı gelişen ilçesinde yükseliyor! Yüksek yaşam standartları ile kusursuz bir konut yaşamı vadeden proje, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor!

 

Madrid City ile Doğanın Merkezinde!


 

Madrid City konut projesi, özel olarak tasarlanmış bir doğa ortamını sizler için sunuyor. Bursa’nın doğasıyla tamamen uyumlu bir şekilde tasarlanmış proje, doğanın merkezinde, mutlu bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Onlarca farklı ağacın, yüzlerce farklı bitki türünün içinde kusursuz bir konut deneyimi sizleri bekliyor. Konut projesinin çevre alanları, uzman mimarlar tarafında aylar süren bir tasarım çalışması sonucu ortaya çıkarılan, özel tasarımlı peyzaj alanları yer alıyor. Konutunuzdan içeri giren kuş sesleriyle, doğa ortamının büyüleyici kokusuyla, her güne son derece büyük bir mutlulukla başlayacaksınız.

Gün içinde keyifli yürüyüşlerinizi yapabileceğiniz peyzaj alanlarında, kendinizi çok huzurlu hissedecek, doğanın iyileştirici yanlarıyla, yaşamın bütün olumsuz duygularınızdan arınacaksınız. Aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte, yeşilin tüm tonlarını burada keşfedecek, Madrid City projesinde yaşamaktan büyük bir haz duyacaksınız! Özellikle çocuklarınız; ağaçları, çiçekleri ve çeşitli bitkileri öğrenerek büyüyecek, doğanın tam orta noktasında özel bir şekilde yaşayacaklar.

 

Madrid City ile Ferah Bir Konut Yaşamı!


 

Madrid City konut projesi, bünyesinde yer verdiği ferah ve kullanışlı oturma alanlarıyla, konfor dolu bir yaşam vadediyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış konut daireleri, ileri teknoloji donanımlarıyla karşınıza geliyor. Ankastre ürünlerden, özel tasarım mutfak dolaplarına kadar büyük bir ürün skalasına sahip konut projesi, gündelik hayatınıza konforu getiriyor. Ferah oturma seçenekleriyle rahat ve kullanışlı bir alanı sizler için sunan konut projesi 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor!

Her bütçeye uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. İhtiyaçlarınıza en uygun oturma alanını rahatlıkla seçebileceğiniz konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı rahat bir şekilde oluşturabileceksiniz! Şehrin en merkezi bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Her Metrekarede Huzuru Keşfedin!


 

Bursa’nın en donanımlı konut projesi Madrid City, oldukça büyük ve ferah yaşam alanlarını, sizlerin konforlu bir hayat yaşaması için sunuyor. İdeal bir oturma alanı sunan konut projesinde, prestiji ve konforu, dairenizi adım attığınız an hissedebileceksiniz! Son derece kullanışlı ve geniş daire alanlarıyla, konfor dolu bir hayat vadeden konut projesi, farklı ödeme seçenekleriyle de daire seçimi yapmanıza bir hayli yardımcı oluyor. Bursa’nın yeni gözde Madrid City konut projesi sayesinde şehrin en merkezi bölgesinde ev sahibi olmak son derece kolay bir hale geliyor.

 

Bursa’nın Tam Kalbindesiniz!


 

Madrid City konut projesi, Bursa’nın en hızlı gelişen bölgesi Nilüfer’de hayata geçirildi. Şehrin tam merkezinde yer alacağınız konut projesinde, hayatın içinden hiç uzaklaşmayacaksınız. Hem şehir kalabalığında uzak, huzur dolu bir hayat süreceksiniz hem de Bursa’nın sizlere sunduğu bütün ayrıcalıklara sahip olacaksınız. Avantajlarla dolu bir yaşamı sizlere sonuna kadar yaşatan konut projesi, bulunduğu merkezi lokasyon sayesinde de yaşamınıza konforu getirecek.

Bursa’nın en merkezi bölgesinde yükselen konut projesi, şehrin her noktasına dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyor! Aynı zamanda gündelik hayatta ihtiyacını duyacağınız ne varsa, kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Konut projesine oldukça yakın olan devlet hastanesi, özel hastaneler, okullar, bankalar ve diğer kamusal alanlar, günlük hayattaki çoğu işinizi, kolay bir şekilde halletmenize imkan sağlıyor.

Bursa’nın merkezinde, her noktaya kolayca ulaşım sağlayacağınız konut projesi, şehir içi ulaşımınızı tümüyle konforlu ve rahat bir hale getiriyor. Bursa’nın en değerli yapısında, kusursuz bir konut yaşamı sizler için yükseliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu