Bodrumin | Denizden Esintilerle Dolu Bir Proje!

Bodrumin ile kesintisiz bir Ege manzarasını hayatınızın odağına koymaya hazır mısınız? Bodrum’da satılık lüks villa projeleri arasında en yenilerden biri. Bodrum’un en güzel lokasyonlarından biri olan Yahşi’de yer alıyor. Arkasında yemyeşil bir tepe yükseliyor ve önünde de kesintisiz bir deniz manzarası uzanıyor. DPB İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, tatil gibi bir yaşamın adresi.

36 villadan oluşan Bodrumin projesinde, her villanın kendi bahçesi ve havuzu var. 4+1, 5+1, 6+1 alternatifleriyle yaşam alanları 450 metrekareden 900 metrekareye kadar değişiklik gösteriyor. Her bir villanın kendi otoparkı var ve etrafı da villaların birbirini göremeyeceği şekilde yaşamınızı size özel kılmak üzere tasarlandı. 

Uçsuz Bucaksız Deniz Manzarası Bodrumin’de!


Bodrum’da masmavi bir yaşam sunan proje, Bodrum villa projeleri arasında geniş bahçesi ve önündeki masmavi tablosu ile öne çıkıyor. Bodrum’daki en güzel tepenin eteklerine konumlanan villalar, sahip olduğu geniş terası ile önünde hiçbir engel olmayan bir deniz manzarası ile yıldızlı gecelerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 

Villaların bulunduğu konum, Ortakent’in en yüksek noktası. Her villanın eşsiz havasının bir kaynağı da bu. Denizden gelen tuzlu esintiler ise bu temiz havaya eşlik ediyor. 

Bodrumin, Bodrum’un huzur dolu ve seçkin bir hayata yatırım fırsatı. Masmavi denizi, yemyeşil doğası, çiçekli sokaklarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Bodrum’un kışın ılık, yazın nemsiz olan atmosferi, güneşin enerjisini de almanızı sağlıyor. 

Sadece Size Özel


Bodrumin villaları, mimarisi ve bulunduğu konum itibariyle sadece size ve ailenize özel bir yaşama alanına sahip. Yeşil ile bütünleşebileceğiniz ferah bahçeleri ve size özel olan localı havuzu, özel bir tasarım. Üstelik villaların bahçeleri de birbirini görmeyecek şekilde planlandı ve bu özelliğiyle bölgenin en değerli yatırım projelerinden biri. 

Villaların ağaçlarla çevrili bahçelerinde barbekü, açık mutfak ve oturma alanları da bulunuyor. Böylece hem denizi hem de gökyüzünü kesintisiz seyrederken yemek yeme, sevdiklerinizle eğlenme ve kaliteli vakit geçirme imkanı bulabiliyorsunuz. 

Proje, 4 mevsim rahat ve konforlu bir yaşam imkanı tanıyor. Villalar, ısıtma ve VRV soğutma sistemleri ile donatıldı. Mutfak ve banyolar birinci sınıf seramiklerle süslendi, kapılar ve vitrifiyeler de en kaliteli markalardan seçildi. Her bir odaya konulan dolaplar ise tüm yaşam alanlarında konforu sağlamak için tasarlandı. 

Bodrumin’de Lüksün Zirvesinde Bir Yaşam

Bodrumin projesi, lüks bir yaşam sunuyor. Villaların her biri üst düzey güvenlik sistemlerine sahip. Aynı zamanda yine güvenlik için görevlendirilen personeller de bulunuyor. İnternet ve uydu bağlantıları her odasında mevcut. Böylece her oda, farklı amaçlarla kullanıma uygun. 

Projenin konumunun getirdiği hareketli bir yaşam da var. Çevresinde bulunan golf kulübü, 5 yıldızlı plajlar ve düzenlenen yat gezileri, sağladığı lüks hayatın bir parçası. Ayrıca yelken, rüzgar sörfü, dalış ve parasailing yapma imkanları da bulunuyor. 

Üstelik Bodrumin ile Bodrum’un 20 farklı noktasında bulunan giyim, yiyecek, doğal ürün ve antika pazarlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Bunların yanında hastaneler, çocuklarınız için eğitim kurumları, kamu kuruluşları, alışveriş merkezleri, Dibeklihan Kültür Sanat Merkezi, tenis ve golf kulüpleri ile aquapark da projenin etrafında ve yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca trafiğe girmeden çevre yolunu kullanarak evlere ulaşmak da mümkün.

Bodrum’un tarihi noktalarını görmek, bunlarla iç içe yaşamak isteyenler için de bir fırsat Bodrumin. Eurosmos kalıntıları, Yalıkavak yel değirmenleri, Bafa gölü, terk edilmiş yörük köyü Sandıma, Halikarnas mozolesi, kral mezarları ve Bodrum Kalesi projeye çok yakın konumda. Tüm bunların yanında yat gezisi ile Yunan adalarına, Datça’ya ve Cennet Koyu’na da gidebilirsiniz.

Geleneksel Bodrum Mimarisi İle Kültürel Bir Deneyim


Bodrum’da lüks villa kategorisinde başı çeken bu projede her bir dairenin mimarisinde geleneksel Bodrum mimari anlayışından ilham alındı. Villaların bulunduğu yerle uyum sağlaması ve özgün bir yaşam tarzı yansıtması için, cephe mimarisinde az bulunan beyaz doğal taşlar kullanıldı. Böylece villa sahipleri olarak oldukça özel bir yapının içerisinde, doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bodrum’da yatırım fırsatı arayanlar ya da Bodrum konut projeleri ile ilgilenenler için hem yeni hem de çok özel bir konumda, lüks bir yaşam sunan en değerli proje, Bodrumin. Projeyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, bize hemen ulaşın!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu