Balıkesir’in En Prestijli Konut Projesi: Yeni Karesi

Yeni Karesi konut projesi, uygun daire fiyatları ve yüksek yaşam standartlarıyla Balıkesir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor. Şehrin en gözde bölgesinde hayata geçirilen proje, farklı ödeme seçenekleri ile de kolayca ev sahibi olmanızın önünü açıyor.

 

Yeni Karesi ile Hayatı Yeniden Keşfedin!


 

Balıkesir’in en büyük, en iddialı konut projesi Yeni Karesi, sunduğu lüks yaşam standartlarıyla şehrin yükselen değeri oluyor! Modern ve estetik bir mimariye sahip yapı, Balıkesir’in en gözde bölgesinde yükseliyor! Lüks ve ferah tasarımlı oturma seçeneklerini sizler için tasarlayan proje, rahat bir yaşam sürmenize olanak tanıyor. İleri teknoloji donanımlara sahip Yeni Karesi konut projesi, yaşam alanlarınızı tümüyle zenginleştiriyor. Her bütçe için uygun konut fiyatları ile rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan proje, kolay ödeme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmıyor. Şehrin en kapsamlı konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Bütçenize Uygun Oturma Seçenekleri


 

Balıkesir’in en gözde bölgelerinden birinde hayata geçirilen Yeni Karesi konut projesi, her bütçeye uygun daire seçenekleri ile şehrin en popüler bölgesinde, rahatça ev sahibi olmanızı sağlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, her ihtiyacınıza uygun olarak tasarlandı. Konforlu ve modern bir yaşamın öncülüğünü yapan konut projesi, uygun daire fiyatları ile bütçenizi sarsmadan konut sahibi olmanızın önünü açıyor. Aynı zamanda taksitlendirme seçenekleri ile de kolayca ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Banka kredisine de uygun olarak satışlarına devam eden Yeni Karesi, kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlıyor. Balıkesir’in en prestijli konut projesinde, cazip fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri sizleri bekliyor!

 

Modern ve Estetik Bir Tasarım!


 

Balıkesir’in en kaliteli konut projesi olan Yeni Karesi, şehrin en merkezi bölgelerinden birinde yer alıyor. Modern mimarisi ve çizgi üstü tasarım anlayışı ile ön plana çıkan yapı, Balıkesir’in çehresine bambaşka bir hava katıyor! Hayalini kurduğunuz konut yaşamını sizler için şekillendiren proje, ferah ve kullanışlı daireleriyle, hayatınızın her anına artı bir değer katıyor.

 

Şehrin En Güzel Ormanı Yanı Başınızda!


 

Masal gibi bir doğa hayatını sizler için sunan Yeni Karesi konut projesi, Balıkesir’in en güzel ormanını, yaşam alanlarınıza taşıyor! Şehrin en büyüleyici doğa ortamını barındıran Umut Karaoğlanoğlu Ormanı, konutunuzun hemen yanı başında olacak. Dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz bu güzel orman sayesinde doğanın merkezinde olacaksınız. Onlarca ağaç türüne ev sahipliği yapan Umut Karaoğlanoğlu Ormanı, tertemiz havası ve büyüleyici ortamıyla yaşam alanlarınızı güzelleştirecek. Sadece birkaç dakikalık bir mesafede yer alan şehir ormanı, Balıkesir’in bütün doğasını, yaşam alanlarınızda hissetmenizin önünü açıyor. Balıkesir’in en prestijli konut projesi Yeni Karesi ile doğayla iç içe, huzur ve sakin bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Benzersiz Bir Yatırım Fırsatı!


 

Yeni Karesi konut projesi, Balıkesir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirildi. Son zamanlarda yüksek bir ivme kazanan Karesi ilçesi, yapılan büyük yatırımlar ve gelişen inşaat sektörü ile şehrin en değerli ilçesi haline geldi. Günden güne değerlenen bölge, Yeni Karesi konut projesi ile birlikte çehresini daha da genişletiyor. Kısa bir zaman içinde ciddi bir şekilde değerini arttıracak olan Yeni Karesi, harika bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor. Doğru bir adrese yatırım yapıyor olmanın rahatlığı ile maddi yönden büyük bir geri dönüş alacak ve kusursuz bir konut yaşamanın içinde olacaksınız! Şehrin en kaliteli konut projesinde, ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Dairenizde Ferahlığı Keşfedin!


 

Balıkesir’in en büyük konut projesi olan Yeni Karesi, ferah ve kullanışlı yaşam alanları ile hayatınızın her anına değer katıyor. 227.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 15 kattan oluşurken 1334 daireye de ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu yansıtan yapı, yaşantınıza ferah bir alan yaratıyor. Dört bir yanından güneş alan yapısı, birinci sınıf donanımları ve ince işçiliği ile gündelik yaşamınıza zenginlik katan konut projesi, ideal bir konut hayatı vadediyor! Son derece geniş ve kullanışlı alanları ile ihtiyacınıza en uygun olanı rahatça seçebileceğiniz konut projesinde, her bütçeye uygun daire seçeneği yer alıyor. Böylelikle daire seçimi yaparken herhangi bir zorluk yaşamıyor ve ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabiliyorsunuz! Şehrin en kapsamlı konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyor!


 

Son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Yeni Karesi konut projesi, 1334 daire seçeneği ile seçim yapmanızı tamamıyla kolay bir hale getiriyor. İhtiyaçlarınızın için en uygun olanı rahatlıkla seçebileceğiniz projede 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 oturma seçenekleri yer alıyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve şıklığı keşfedebileceğiniz konut daireleri, farklı metrekare ölçüleriyle bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlıyor. Aynı zamanda her bütçe için uygun fiyatları sizlere sunan proje, son derece kolay bir şekilde daire seçimi yapmanıza olanak tanıyor.

Projede yer alan 1+1 daireler 52 metrekarelik bir alandan meydana gelirken 2+1 daire seçenekleri ise 123 metrekarelik bir kullanım alanı sunuyor. Projedeki bir diğer oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri 213 metrekareden oluşan, geniş bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Projedeki son daire seçeneği olan 4+1’ler ise 205 metrekarelik, son derece ferah bir yaşam alanından oluşuyor. Şehrin en prestijli konut projesinde, ferah ve rahat bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Doğayla Barışık Bir Proje!


 

Balıkesir’in doğasıyla tamamen uyumlu bir şekilde hayata geçirilen Yeni Karesi konut projesi, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanları ile gününüze renk getiriyor. Yaşamın en keyifli anlarını keşfedeceğiniz projede, pencerenizde içeri giren kuş sesleri ve tertemiz doğa kokusu ile uyandığınız her sabah çok kıymetli olacak! Her gününüze eşlik edecek yeşil alanlar, hoş kokulu bitkiler ve ağaçların kusursuz manzarası, doğal yaşamın en iyi yanlarını deneyimlemenizi sağlayacak. Balıkesir’in en merkezi bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor! Yeni Karesi'de doğanın merkezinde olacak, şehrin harika yapısında, kusursuz bir konut hayatının içinde yer alacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu