Art of Yalıkavak Projesi Lüks Bir Yaşam Vadediyor!

Art of Yalıkavak projesi, lüks ve modern bir yaşamı sonuna kadar deneyimlemenizi sağlıyor! Muğla, Bodrum konut projeleri arasında yerine alan yapı, fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor! Benzersiz bir tasarım anlayışı ile hayata geçirilen konut projesi, şehrin en değerli bölgesi Yalıkavak’ta sizleri bekliyor!

 

Lüks Bir Yaşamın İçinde Yer Alın!


 

Muğla’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen Art of Yalıkavak projesi, prestij dolu bir hayat sürmeniz için son derece geniş ve ferah oturma alanları tasarladı. Bu geniş planlı daireler sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceksiniz ve kusursuz bir konut yaşamını deneyimleyeceksiniz. 2.000 metrekarelik büyük bir arazi üzerinde hayat geçirilen konut projesinin, büyük bir kısmı ise yeşil alanlara ayrılmış. Sizler için özel olarak tasarlanmış villa bahçelerinde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

3 adet modern ve lüks villaya ev sahipliği yapan konut projesi, bütün lüks olanaklara bünyesinde yer veriyor. Modern tasarımı ve rahat oturma alanlarıyla ön plana çıkan yapı, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren yaşam alanlarını sizlere sunuyor. 160 metrekarelik geniş ve kullanışlı bir alanı sizlerin konforu için oluşturan konut projesi, 3+1 oturma seçeneği ile yaşamınızın her anına zenginlik katıyor.

 

Denize Dakikalar İçinde Erişim Sağlayın!


 

Bodrum’un en iddialı projesi olan Art of Yalıkavak, Muğla’nın muhteşem denizini, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor. Şehrin en güzel denizine komşu olan konut projesi, villanızdan çıkıp dakikalar içinde sahile ulaşmanıza sağlıyor. Konutunuzda denizden gelen rahatlatıcı rüzgarlarla, huzur dolu anlar yaşayacak, denizin tadını en iyi evinizde çıkaracaksınız!

Kumsal boyu uzanan yürüyüş parkurlarında sabah sporlarınızı yapabilir, güne zinde ve enerji dolu başlayabilirsiniz. İsterseniz sevdiklerinizle birlikte, neşeli zamanlar geçireceğiniz bisiklet turları atabilirsiniz. Keyifli akşam yürüyüşlerinizi gerçekleştirebilir, mavi rengin her tonunu keşfedebilirsiniz. Yaşamınızın her anında keyif duygusunu, villanızın her detayında konforu; Art of Yalıkavak projesiyle birlikte keşfedeceksiniz!

 

Doğal Bir Yaşamı Keşfe Çıkın!


 

Art of Yalıkavak projesi, uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanmış, yeşil alanlarına ev sahipliği yapıyor. Doğal bir yaşamın merkezinde, onlarca çeşit ağacın, yüzlerce çeşit çiçeğin içinde kusursuz bir konut yaşamı sizleri bekliyor. Villanızın dış tarafında, alanından uzmanlaşmış mimarlar tarafından, hummalı bir çalışma sonucunda ortaya çıkarılmış, özel tasarımlı peyzaj alanları yer alıyor. Konutunuzdan içeri girecek kuş sesleri ve doğa ortamının karşı koyulmaz atmosferiyle villanızda, her sabaha büyük bir huzurla ve dinginlik uyanacaksınız.

Gün boyu keyifli vakitler gerçekleştireceğiniz yeşil alanlarda, kendinizi huzur dolu hissedecek, yeşilin iyileştirici yanlarıyla, gündelik yaşamın tüm olumsuz hislerinden kurtulacaksınız. Aileniz ve dostlarınızla birlikte, yeşil rengin her tonunu burada hissedecek, Art of Yalıkavak ile yaşadığınız her günde, büyük bir mutluluk duyacaksınız! Bilhassa çocuklarınız; ağaçları, çiçekleri ve çeşitli bitkileri öğrenerek yetişecek, doğanın tam kalbinde çok özel bir şekilde büyüyecekler!

 

Villanızın Hemen Önündeki Havuz ile Lüksü Tadın!


 

Art of Yalıkavak projesi lüks ve prestijli bir konut yaşamının kapılarını ardına kadar açıyor. Villanızın hemen önünde yer alan yüzme havuzu sayesinde eğlenmeye doyacak, yazın tadını doyasıya çıkaracaksınız! Muğla’nın bir hayli sıcak olan yaz günlerinde, serin bir havuza atlayıp, doyasıya yüzmenin tadını çıkaracaksınız! Bodrum’un en iddialı yapısı olan konut projesi, sizler için dört dörtlük bir konut yaşamı kurguluyor!

Aileniz ve en sevdiğiniz insanlarla beraber keyifle yüzeceğiniz yüzme havuzunuzda, keyif dolu zamanlar geçireceksiniz. Bodrum’da tatil yapmak için fazladan para harcamanıza, evinizden uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Çünkü benzersiz bir tatil fırsatı hemen villanızın önünde yer alacak! Şezlonglarınızda güneşin tadını çıkaracağınız, villanızın hemen önünde, doğanın merkezinde, benzersiz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Çizgi Üstü, Modern Bir Tasarım!


 

Art of Yalıkavak konut projesi, tüm yanlarıyla benzersiz, her alanıyla kusursuz bir tasarımı yansıtıyor. İnce bir işçilik ile yapımı gerçekleştiren konut projesi, her alanında konfor duygusunu oldukça net bir şekilde sizlere aktarıyor. Alanında uzman olan mimarların, hummalı tasarım çalışmaları sonucunda hayata geçirilen konut projesi, kesintisiz konforu sağlamak için hayata geçirildi.

Bodrum’un yaşam tarzını çok net bir şekilde yansıtan proje, şehrin en değerli bölgesi Yalıkavak’ta sizleri bekliyor. Lüks donanımları, modern tasarımı, ulaşım kolaylığı ve benzersiz tasarımıyla Muğla’nın en değerli yapısı olan Art of Yalıkavak projesi, dört dörtlük bir konut yaşamı vadediyor!