Arma Kent Konut Projesi Konya’da Yükseliyor

Arma Kent konut projesi, şehrin en gözde ilçesi Selçuklu’da hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Konya konut projeleri arasında kendi farkını gösteren yapı, şehrin en merkezi ilçesinde yer alıyor. Ferah oturma seçenekleri ve her bütçe için uygun fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor.

 

Konya’da Mutlu Bir Yaşam Yükseliyor!


 

Arma Kent konut projesi, Konya’nın en değerli bölgesi Selçuklu’da hayata geçirildi. Modern mimarisiyle herkesin ilgi odağında olan proje, kusursuz bir konut hayatı vadediyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte çok özel bir hayatın kapılarını ardına kadar açacağınız projede, her anınız mutlu ve huzurlu geçecek. Tam donanımlı yapısıyla her ihtiyacınızı karşılayan konut projesi, prestijli bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor. Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan proje, kusursuz bir konut hayatı vadediyor.

 

Huzuru Keşfedeceğiniz Yeşil Alanlar


 

Arma Kent konut projesinde uyanacağınız her sabah, huzuru ve sakinliği sonuna kadar hissedeceksiniz. Pencerenizi açtığınız an, tertemiz bir doğa havasıyla buluşacak, çiçekler ve ağaçların efsunlu kokusuyla güne harika başlayacaksınız. Konya’nın merkezinde, doğa iç içe bir yaşamın içinde olacak, dört mevsimi de doyasıya yaşayacaksınız. Uzman mimarlar tarafından tasarlanan özel peyzaj alanlarında, yeşilin her tonunu keşfedecek ve doğanın sakinleştirici ortamında, günlerinizi olağanüstü geçireceksiniz. Şehrin kalabalığın gürültülü ve kirli ortamından uzakta, tamamıyla doğal bir hayatın içinde yer alacaksınız. Sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için özel olarak tasarlanan peyzaj alanlarında, aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla beraber çok keyifli vakitler geçireceksiniz!

 

Çocuklar İçin Oyun Alanları


 

Arma Kent konut projesi, tamamen çocuklara özel olarak tasarlanmış park ve oyun alanlarına bünyesinde yer veriyor. Tümüyle güvenli alanlardan oluşan park ve oyun alanlarında çocuklarınız, gönüllerince oyunlar oynayabilecek ve eğlence dolu bir dünyanın içinde yer alabilecekler. Yeni oyun arkadaşlarıyla bu alanlarda tanışacak ve yaşama ilk adımlarını bu alanlarda atabilecek. Öz güvenlerini oluşturacak ilişkiler geliştirecek, eğitici ve eğlenceli oyunlar oynayıp harika günler geçirecekler. Tamamen çocuklar için tasarlanan oyun alanlarında çocuklarınız, çok özel bir şekilde büyüyecekler. Sizler de onların bu eğlence dünyasına katılabilecek ve neşelerine ortak olabileceksiniz. Her yaştan insan için sosyal alanlara yer verilen konut projesinde, kusursuz bir yaşam burada şekillenecek!

 

Arma Kent ile Hayatı, Merkezde Deneyimleyin!


 

Arma Kent konut projesi çevresinde yer verdiği sosyal alanlarla, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş merkezleri, restoranlar, şık kafeler ve ihtiyaç duyduğunuz tüm sosyal alanlar… Arma Kent ile dakikalar içinde şehrin merkezinde olacaksınız! Evinizden çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan alışverişlerinizi yapabilecek, gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye en pratik şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Şehrin en şık restoranlarında akşam yemeklerinizi yiyebilecek, yorgunluk kahvelerinizi birbirinden güzel kafelerde yudumlayabileceksiniz. Konya’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Selçuklu’da, nereye ulaşmak isterseniz, dakikalar içinde orada olacaksınız! Şehrin en kusursuz projesi Arma Kent ile yaşam, kusursuz olacak!

 

Tatilin Tadını Konya’da Çıkarın!


 

Arma Kent konut projesi, kendi bünyesinde yer verdiği geniş yüzme havuzlarıyla tam bir tatil cennetine dönüşüyor! Harika zamanlar geçireceğiniz yüzme havuzlarında, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte eğlenceye doyacaksınız! Şehrin en kapsamlı konut projesi, tatil ruhunu her an yaşamanız için son derece geniş bir şekilde tasarlanan yüzme havuzlarını, sizlerin hizmetine sunuyor! Eğlenceli ve son derece keyifli vakitler yaşayacağınız yüzme havuzlarında, tatilin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz!

 

Konutunuzda Ferahlığı Keşfedin!


 

Konya’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen Arma Kent konut projesi, ferah ve şık konut daireleri ile sizlere konforunu sonuna kadar hissettiriyor. Her metrekaresinde kaliteyi keşfedeceğiniz daireleriniz, birinci sınıf malzemelerle donatılmış. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren dairelerinizde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz. 54.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde tasarlanan Arma Kent konut projesi, 230 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Her biri şık ve konforlu konut daireleri, değişiklik gösteren kullanım alanları ve farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlıyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerini bünyesinde barındıran konut projesi, daire seçimi yaparken sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor!

 

Uygun Fiyatlı Lüks Daireler!


 

Her bütçeye uygun daire seçeneğine bünyesinde yer veren konut projesi, taksitlendirme seçenekleriyle de ödeme yapmanızı bir hayli kolaylaştırıyor. Şehrin en donanımlı konut projesinde, her metrekarede kaliteyi ve konforu sonuna kadar hissedecek, ideal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceksiniz. Projede yer alan 3+1 daire tipleri 150 metrekareden meydana gelen, kullanışlı bir alandan oluşurken projedeki bir diğer oturma seçeneği olan 4+1 daire tipleri de 221 metrekarelik, ferah bir yaşam alanını sizlere sunuyor. Rahatlık ve şıklığı sonuna kadar deneyimleyeceğiniz konut projesinde, prestijli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açacaksınız! Şehrin en kaliteli yapısı Arma Kent konut projesi ile kusursuzluğu yakalayacaksınız!