AND Pastel Konut Projesi ile Tüm Renkleri Keşfedin!

European Property Awards'ta toplamda 5 farklı kategori dahil olmak üzere Sign of the City Awards'ta da kazandığı ödüllerle AND Pastel, modern ve başarılı mimarisini uluslararası arenada da kanıtlamış durumda. Özlediğiniz eski ve samimi mahalle yaşamını geri getiren AND Pastel, içinde bulundurduğu imkan ve olanaklarla da tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verecek türden bir konut projesi.


Ödüllere Doymayan Bir Konut Projesi


European Propert Awards yarışmasında “en iyi konut peyzaj mimarisi”, “en iyi konut yeniden geliştirme”, “en iyi karma kullanımlı proje geliştirme” ve “çok katlı konut mimarisi pazarlama” kategorilerinde ödüllere layık görülen AND Pastel konut projesi son olarak da Sign of the City Awards’ta “en iyi konut projesi” ödülüne uygun görüldü. Mimari başarısı uluslararası alanlarda tasdiklenen bu konut projesi, tüm dünyaya emsal olacak özelliklerde bir konut projesi. Yalnızca modern mimarisi değil modern yaşamın da harmanlandığı, eski mahalle kültürüyle herkesi kendisine hayran bırakıyor!


Farklı Renkler Bir Arada!


İstanbul konut projeleri arasında kendi farkını net olarak yansıtan AND Pastel konut projesi, bu güzel kentin farklı renklerinde ilham alarak, uyum ve özenli bir çalışmayla inşa edildi. Birden fazla merkezli yerleşim konseptiyle müstakil apartmanlar ve farklı ihtiyaçların tümüne cevap verecek açık bina ile rezidanslar, konforlu bir yaşam alternatifi sunuyor. Çeşitlilik gösteren tüm alanlar, her yaş grubu için sosyalleşme imkanı sunarken aynı zamanda keyifli zamanlar yaşamanıza olanaklar sağlıyor. Modern yaşam ve sosyal alanlarıyla bu konut projesi, metropol şehrin tüm avantajları ve yaşam farkını sizler için kendi bünyesinde sunuyor.


Konumu Nedeniyle Çok Dikkat Çekiyor!


AND Pastel konut projesi, İstanbul’un en merkezi konumunda yer alıyor. Kartal Metrosu’na yürüme mesafesinde yer alan projeyle trafik ve ulaşım derdiniz artık olmayacak. Lokasyonuyla oldukça dikkat çeken proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 15 kilometre uzaklıkta yer alırken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 25 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Şehrin tam göbeğinde hem doğal ve sakin bir hayat yaşayacak hem de her yere kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz. İstanbul’un keşmekeş ve kalabalığından uzakta kalırken AND Pastel farkı ile hayatı doya doya yaşayacaksınız. Şehrin en değerli projesinde, tam merkezde olacaksınız!


Bir Asra Yaklaşan Tecrübe


AND Pastel modern mimarisi ve hayranlık uyandıran tasarımına, 80 yılı aşkın bir tasarım tecrübesi ışık tutuyor. Dünyanın her yanından, ödüllü binlerce projede imzası olan HPP Mimarlık tarafından tasarlanan bu konut, her detayı ince ince düşünülerek tasarlanmış. Konut sahiplerinin her ihtiyacını karşılayan sosyal yaşam alanları özenle hazırlanmış ve mutlu bir yaşam sürmeleri için de fazladan özen gösterilmiş. Neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip HPP Mimarlık, AND Pastel iş birliği ile yine farkını konuşturmuş durumda.


Sıcacık Bir Mahalle Ortamı


Modern mimari ile nostaljik mahalle havasını bir arada harmanlayan AND Pastel konut projesi, içinde bulundurduğu tüm renkleriyle birlikte tam da istediğiniz yaşamı size sunuyor. Temeline “insan ve mutlu yaşam” felsefesini alan proje sizlere, sıcak ve samimi bir ortam sunmak için var gücüyle çalışıp oldukça detaylı bir proje ortaya çıkarmış. Evinizin penceresinden baktığınızda muhteşem görüntüsü ve manzarasıyla Adalar'ı görecek, komşularınızla birlikte sosyal yaşam alanlarında eski zamanların nostaljik ve samimi yanlarını tadacaksınız.


Sosyal Alanlar ile Hayatı Keşfedin


İstanbul konut projeleri arasında farkını oldukça net hissettiren AND Pastel, sosyal yaşam alanları ile de bir adım öne çıkıyor. Modern hayatın tüm sosyal aktivitelerini tadabileceğiniz konut projesinde, çok farklı deneyimler yaşayacaksınız! AND Meydan ile tüm alışveriş ihtiyaçlarını giderebileceksiniz.

Aynı zamanda bu meydanda sevdikleriniz ve ailenizle son derece keyifli zamanlar geçireceksiniz. Yaz ve kış aylarında dahi tatil havasını yaşayacağınız havuzların yanı sıra kendi hasadınızı toplayacağınız organik bahçeler bulunuyor. Tamamen çocuklar için tasarlanmış oyun ve park alanlarında, çocuklarınız gönüllerince oynarken siz de huzurlu bir şekilde hamak alanında keyif çatabilirsiniz.


Hizmet, Satış Sonrasında Dahi Devam Ediyor


Yap ve yaşat felsefesiyle tasarlanan AND Pastel projesi, konut sakinlerinin daha konforlu olmaları ve sosyal yaşamın içinden hiç kopmamaları için AND Gayrimenkul markası olan Grid yoluyla satış sonrası hizmet ve desteğine devam edecek. Anadolu Grubu başta olmak üzere AND Kozyatağı projeleri gibi projeleri yöneten Grid, üst düzey organizasyon yeteneği ve tecrübesiyle tamamen insan odaklı bir yönetim anlayışına sahip. Standart bir yönetim anlayışı benimsenmeyen projede, satış sonrasında dahi çözüm ve hizmetler devam ederken AND Pastel, konut sakinlerine güvenli ve huzurlu bir yaşamı da vadediyor.


AND Pastel ile Huzuru Yakalayın!


Bütün detaylarıyla kusursuz bir proje olan AND Pastel projesinde daima huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Yemyeşil muhteşem bir doğanın içinde, metropol kentin tüm olumsuzluklarının dışında, stres ve keşmekeşten uzak yaşam sunan AND Pastel, İstanbul’un en iddialı konut projeleri arasında yerini çoktan aldı.

Sonsuz gökyüzü ve masmavi bir denizin havasını daima içinde hissedeceğiniz konut projesi, tamamen huzurlu ve kaliteli bir yaşam yaşamanız için tasarlanmış durumda. Doğallık ve lüks yaşamı bir arada bulunduran AND Pastel konut projesi, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte olağanüstü bir hayatın kapılarını sonuna kadar açıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu