Akıllı Konut Sistemlerinde Toya Next Projesi

Bugüne kadar adının geçtiği her projede, kalitesiyle kendini belli eden Toya Next projesi artık akıllı konut sistemlerinde de başarılı bir şekilde varlık göstermeye başladı. Eviniz artık dört duvardan ibaret değil. Hayallerinizi süsleyecek Toya Next projesi, akıllı konut sistemlerinde kendinizi işte, evde, okulda, konserde güvende hissetmenizi sağlayacak. Toya Next, özel olarak hazırlanan yaşam teknolojileriyle her zaman kolaylık sağlarken, yaşam alanlarınızı en etkili şekilde kullanmanızı sağlar. Next ile hayat artık bilinenin çok ötesinde.


Modern Zamanla Bütünleşik TasarımToya Grubun hazırladığı Toya Next projesi kendine özgün güvenlik çözümleri ile beyaz eşyadan, aydınlatmaya hatta enerji tasarrufuna kadar her şeyi sizlere sunmaktadır. Geleceğe ve yatırıma verdiği önem ve modern yaşamın getirdiği rahatlığı sağlayan konut projesi, akıllı konut sistemlerinde de sıra dışı mimarisiyle bugünün ötesinde. Toya Next’teki dairenize yaklaştığınızda ya da evinizin içerisindeyken tek tuşla ışıkları açabilir ya da prizde takılı olan ütünüzü kapatabilirsiniz. İşinizden yorgun gelip uyuyakaldığınız koltuğunuzdan, dairenizi de uyku moduna alabilirsiniz.


Basın Ekspres’e Akıllı Yaşam Geliyor!Toya Gayrimenkul’un, Toya Next projesi, Basın Ekspres yolunda yer alıyor. Proje 3 konut blok ve 1 ticari bloktan oluşuyor. Son dönemin gözde bölgelerinden biri olan Basın Ekspres; Atatürk Havalimanı, İstanbul Havalimanı, kongre merkezleri ve fuar alanlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Toya Next projesi, 19.000 metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Şehrin en değerli yapısında konfor dolu bir yaşam sizleri bekliyor!


Trafik Derdinizi Ortadan Kaldırıyor!Yaşantımızın büyük bir kısmını trafikte geçiriyoruz. Peki Toya Next’in bu konuda bize sunduğu ayrıcalıklar neler? Son günlerde İstanbul, iş hayatının en gözde merkezi kabul edilen E-5 ve TEM bağlantısı üzerinde bulunan Toya Next, yapımı sürmekte olan Bakırköy-Mahmutbey metro hattına yürüme mesafesinde yer alıyor. Toya Next’in çevresinde bulunan sağlık kuruluşları arasında Medipol Üniversitesi Hastanesi, Acıbadem Atakent Hastanesi, Özel Halkalı Kent Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi; konutun çevresinde bulunan eğitim kuruluşları ise Arel Koleji, Okyanus Koleji, Yavuz Sultan Selim Çok Programlı Anadolu Lisesi, İkitelli Ortaokulu.


Geniş Bir Sosyal Yaşam Sizleri BekliyorAkıllı konut sistemlerinde Toya Next projesi, içerisinde günün yorgunluğunu atabileceğiniz alışveriş mağazaları, dükkanlar, yürüyüş yolları, açık hava sineması, misafir ve müzik odaları, çocuk kulüpleri, spor alanları yer alıyor. Proje içerisinde yer alan tam donanımlı spor yerleri ve sauna salonları sizlere kaliteli bir yaşamın kapılarını açıyor. Keyifli bir yaşamın içerisinde, ebeveynbanyoları ve çocuklarınız için sunulan geniş oyun alanları da bulunuyor.


Toya Next Tamamen Depreme Dayanıklı!Ülkemizde yaşanan depremlerin sıklığı nedeniyle aklımızda sürekli ‘’acaba içerisinde yaşadığım daire ne kadar sağlam inşa edilmiştir?’’ sorusu bulunuyor. Toya Grup, Toya Next’i inşa ederken yapı denetimi, zaman etüdünü, yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun şekilde yapılmıştır. Ayrıca Toya Next, konutunuz için görüntülü diyafon, özel güvenlik, kapalı devre güvenlik sistemleri ile sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu