Akıllı Konut Core Living Güneşli’de

Konfor ve lüksü sonuna kadar tadacağınız, bambaşka bir hayatı deneyimleyeceğiniz bir konut projesi olan Core Living, akıllı konut anlayışıyla modern çağa ayak uyduruyor. İstanbul’un en popüler yerlerinden biri olan Güneşli’de yükselen proje, uygun fiyatları ile de oldukça ön plana çıkıyor!

 

Teknoloji Çağının Öncü Projesi

 

Core Living konut projesi, temeline modernliği ve teknolojiyi alarak tasarlandı. Modern çağın tüm gereksinimlerini tek bünyede toplayan proje, akıllı konut sistemleri alanında harikalar yaratıyor! Akıllı ev sistemlerine sahip daireler ile hayatınız her anlamda kolaylaşacak. Size güvenilir ve lüks bir yaşam sunan Core Living konut projesi, akıllı konut sistemleri ile tüm detaylarda gününüzü kurtaran özellikleri bünyesinde barındırıyor. Açık unuttuğunuz ışıkları, evde değilken dahi kapatabilir, fişte unuttuğunuz ütüyü size hatırlatacak akıllı sistemler ile yaşanması muhtemel felaketlerin önüne geçebilirsiniz! Akıllı ev sistemleri sayesinde hayatınız kolaylaşıyor ve tüm evinizin kontrolünü tek bir yerden ele alabiliyorsunuz!

 

Oturma Seçenekleri Çok Geniş!


 

Core Living konut projesi geniş oturma seçenekleri ve daire planlarıyla ideal yaşam alanınızı seçme konusunda sizlere oldukça yardımcı olacak! Son derece kullanışlı yaşam alanları sunan projede, sadece size uygun alanları seçecek ve kullanmayacağınız alanlar için ekstra para ödemek zorunda kalmayacaksınız! 1+1, 2+1 ve son olarak da 4+1 tipte daire modellerini barındıran konut projesinde seçim yapmanız çok kolay olacak. Farklı daire tipleri ve farklı metrekare ölçüleri bulunan dairelerin ölçüleri, 1+1 tipte 64 metrekarelik bir alana sahipken 2+1 daireler ise 125 metrekarelik bir alanda tasarlanmış. 4+1 daireler de 255 metrekare gibi geniş bir alana yayılmış durumda. Çok çeşitli alanları sizler için sunan Core Living projesi, ideal yaşam alanınızı seçmek için her türlü kolaylığı sağlıyor.

 

Zengin Donanımlara Sahip Bir Konut


 

İçerisinde barındırdığı zengin donanım ve donatılarla hayatınızı her alanda kolaylaştıran Core Living konut projesi, her detayında özenli bir çalışma ile ortaya çıkıyor. Merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör gibi önemli donatılara sahip proje, hayatın hiçbir anında mağduriyet yaşamamanızı sağlıyor. Güç ve elektrik kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sayesinde herhangi bir elektrik kaybı durumunda sorun yaşamadan, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Bilhassa kış aylarında işinizi görecek merkezi ısıtma sistemleri ile daima sıcak bir konut sizi karşılayacak. Konfor ve lüksü bir arada sunan projede, bugüne kadar yaşamadığınız mutlulukları yaşayacak ve hiç tatmadığınız duyguları deneyimleyeceksiniz.

 

Her Yaşa Hitap Eden Sosyal Alanlar


 

Core Living konut projesi içinde, tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek her türlü sosyal yaşam alanını barındırıyor. Tamamıyla çocuklar için özenle hazırlanmış oyun ve park alanlarını bünyesinde barındıran projede çocuklarınız özel ve eğlenceli zamanlar yaşayacak. Aynı zamanda son teknoloji aletlerin bulunduğu fitness ve spor salonlarında doyasıya spor yapabilecek, son derece iyi bir şekilde dizayn edilmiş Türk hamamında gönlünüzce vakit geçirebileceksiniz. Dairenizin hemen altında bulunan mağazalardan ihtiyaçlarınızı karşılayıp alışverişe doyacaksınız. Gündelik hayatta ihtiyacını duyduğunuz tüm isteklere cevap verecek kadar geniş bir potansiyele sahip sosyal yaşam alanları ile Core Living konut projesi vazgeçilmeziniz haline gelecek! Burada yaşıyor olmaktan son derece keyif alacaksınız!

 

İstanbul’un Merkezinde Bir Yaşam


 

Core Living, İstanbul’un en merkezi, en hızlı gelişen bölgelerinden olan Güneşli’de yer alıyor. Özellikle ulaşım konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız bir bölgede olması da projenin ilgi çeken en önemli yanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor! Toplu ulaşım araçlarına yalnızca yürüme mesafesinde yer alan konut projesi sayesinde bir yerlere geç kalma gibi dertleriniz ortadan kalkacak. Özellikle hastane, okul ve benzeri kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda yer alan projeyle, metropol yaşamın tüm avantajları hemen yanı başınızda yer alacak. Birkaç adımlık mesafede yer alan metro istasyonu sayesinde İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşım sağlayacaksınız ve herhangi bir trafik sorununuz da kalmamış olacak. Core Living, şehrin göbeğinde inanılmaz keyifli, ayrıcalıklarla dolu bir yaşam için sizleri bekliyor.

 

Güvenli Yaşam Burada Şekilleniyor


 

Core Living projesi 7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz güvenlik hizmetini bünyesinde barındırıyor. Üst düzey güvenlik önlemleri alınan konutun, kapalı devre kamera sistemleriyle de bu güvenlik kontrolü daha da sıkı bir hale geliyor. Uzman güvenlik ekiplerince kontrolü sağlanan konut projesinin her detayında güven ve huzur duygusunu hissedeceksiniz.

 

Her Zaman Değerli Bir Proje


 

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinde Güneşli’de yükselen proje, içinde barındırdığı gelişmiş imkan ve olanaklar, ulaşım rahatlığı ve metropol kentin tüm ayrıcalıklarını barındıran yapısıyla her zaman değer kazanan bir proje olacak. Core Living konut projesine yapacağınız yatırım, çok kısa bir süre içerisinde yaptığınız yatırımı çok üst seviyelere taşıyacak. Tam bir potansiyel yatırım aracı olan konutta, hem iyi bir hayat yaşıyor olmanın ayrıcalığını tadacak hem de iyi bir yatırım yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

 

Deprem Yönetmeliğine Tamamen Uyumlu


 

Her alanının özen ve özveriyle yapıldığı konut projesi, ülkemizin deprem kuşağında olması sebebiyle de depreme dayanıklı bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Depreme tamamen dayanıklı bir konut olan Core Living, deprem yönetmeliğine tamamıyla uyumlu bir şekilde planlandı. Aynı zamanda zemin etüt çalışmaları da son derece özenli yapılan binada, huzur ve güven duygusu ile yaşayacak, deprem korkusunu geride bırakacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu