3. İstanbul Konut Projesi ile Ayrıcalıklı Yaşam

3. İstanbul konut projesi, Başakşehir ilçesinde yükseliyor! Uygun fiyat, ödeme kolaylığı ve merkezi konumuyla İstanbul konut projeleri arasında farkını net olarak ortaya koyan proje, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Başakşehir’de hayata geçirilen konut projesi, uygun daire fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Şehrin Yeni Değeri: 3. İstanbul Konut Projesi


 

3. İstanbul konut projesi, şehrin en çok yatırım alan bölgesi Başakşehir’de hayata geçirildi. Günden güne, büyük bir ivme ile gelişmekte olan ilçe, 3. İstanbul konut projesi ile daha da değer kazanıyor! Son derece modern bir tasarımın işlendiği projede, olağanüstü bir mimari çalışma yer alıyor. Estetik yapısıyla şehrin tüm ruhunu yansıtan konut projesi, herkesin dikkatini üzerine çekiyor! İstanbul’un en gözde yerleşim yeri olan Başakşehir’de yükselen proje, uygun fiyatları sayesinde de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda farklı ödeme seçenekleri ve banka kredisine de uygunluğu ile bütçenizi sarsmayan 3. İstanbul konut projesi, konut sahibi olmanız için tüm avantajları size sağlıyor!

 

İdeal Bir Yatırım Fırsatı!


 

3. İstanbul konut projesi, şehrin en çok yatırım alan, en çok gelişim gösteren ilçesi Başakşehir’de hayata geçirildi. Son zamanlarda büyük bir ivme ile ciddi bir gelişim gösteren ilçe, günden güne artan değeriyle, şehrin en yaşanabilir bölgesi olmaya aday. İdeal bir yatırım fırsatı olarak karşımıza çıkan konut projesi, hem uygun fiyatlarla, zorluk yaşamadan ev sahibi olmanızı sağlıyor hem de doğru bir adrese yatırım yapmanızın önünü açıyor. Günden güne gelişen Başakşehir, 3. İstanbul konut projesi ile daha bir değer kazanıyor! Kısa bir zaman içinde, kendi değerinin çok üzerine çıkacak olan proje, sizlere harika bir geri dönüş sağlayacak. Böylelikle hem kusursuz bir konut yaşamını deneyimleyecek olacaksınız hem de harika bir yatırım yapmış olmanın mutluğunu tadacaksınız. İstanbul’un en prestijli konut projesinde, dört dörtlük bir konut hayatını sonuna kadar yaşayacaksınız!

 

Avrupa’nın En Büyük Botanik Parkı Burada!


 

Kısa zaman içinde tamamlanması planlanan, Avrupa’nın en büyük botanik parkı, konutunuzun hemen yanı başında yer alacak. Binlerce çeşit çiçeğin ve yemyeşil bir alanın içinde yer alacak, doğanın tadını yaşam alanlarınızda çıkarabileceksiniz! İstanbul’un en büyük yeşil alanlarına sahip olan ilçesi Başakşehir’de, doğanın merkezinde bir yaşam süreceksiniz. Hemen yanı başınızda yer alan Avrupa’nın en büyük botanik bahçesinde, huzuru ve tertemiz doğa havasını keşfedeceksiniz.

Kısa zaman içinde tamamlanması planlanan botanik park, Avrupa’nın en büyük botanik parkı olmasının yanı sıra Türkiye’nin de en büyük kent meydanlarından biri olacak. Toplamda 368.000 metrekarelik bir arazi üzerinde yapımına başlanan botanik park, çok kısa bir süre içinde sizlerin hizmetinde olacak. Böylece yaşam alanlarınız, yeşil alanlar ile birleşecek ve ortaya kusursuz bir doğa ortamı çıkacak.

 

Yaşam Alanlarınızda Ferah Bir Nefes Alın!


 

3. İstanbul konut projesi, farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı dairelerin tümü ferah ve kullanışlı bir şekilde sizlere sunuluyor. İdeal yaşam alanlarını rahatlıkla oluşturabileceğiniz dairelerde, seçim yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. Aynı zamanda kolay ödeme seçeneklerini de sizlere sunan konut projesi, bütçenize en uygun daire seçeneğini rahatlıkla seçebilmenizi sağlayacak. Birbirinden şık konut dairelerinde huzuru ve konforu sonuna kadar hissedecek, konutunuzun her detayında kaliteyi keşfedeceksiniz. Şehrin en kapsamlı konut projesinde yaşıyor olmaktan büyük bir haz duyacaksınız!

 

Dört Mevsim Doğayı Keşfedin!


 

3. İstanbul konut projesi, şehrin en büyük yeşil alanına sahip, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarını, yaşamınızın merkezine taşıyor. İstanbul’un doğasıyla tamamen uyumlu olarak hayata geçirilen peyzaj alanları, dört mevsim boyunca doğanın güzelliklerini yaşamanızı sağlayacak. Ailenizle, sevdiklerinizle ve dostlarınızla birlikte yemyeşil ağaçların arasında keyifli anlar yaşayacak, özel tasarlanmış kameriye alanlarında hoş sohbetler edeceksiniz. Tertemiz bir doğa ortamını yaşam alanlarınıza taşıyacak olan bu bahçeler, doğanın her halini keşfetmenizi sağlayacak. Şehrin en kapsamlı konut projesinde huzuru ve bütün güzellikleri deneyimleyeceksiniz!

 

Şehrin Her Noktasına Rahatça Ulaşın!


 

Başakşehir’de hayata geçirilen 3. İstanbul konut projesi, merkezi lokasyonu sayesinde ulaşım problemlerinizi tamamıyla ortadan kaldırıyor. Metro, otobüs, minibüs ve diğer toplu ulaşım seçeneklerine dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyan proje, şehrin her noktasına konforlu bir yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Sadece yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlayacağınız toplu ulaşım seçenekleri, şehir içi seyahatlerinizin tümünü keyifli bir hale getirecek. Aynı zamanda İstanbul’un bütün bağlantı yollarına komşu olan konut projesi, trafiğe takılmadan, rahat bir yolculuk yapmanızın önünü açacak. Şehrin en merkezi yerinde hayata geçirilen 3. İstanbul konut projesi, tüm ayrıcalıkları ve avantajlarıyla sizleri bekliyor!