2022 Çekmeköy Satılık Daire Seçenekleri

2022 Çekmeköy satılık daire seçenekleri hakkında en güncel fiyat bilgilerine, ödeme planı ve proje detaylarına buradan ulaşabilir, satış uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 2022 yılında size özel geliştirilen ödeme seçeneklerinden faydalanırken yaşam standartlarınızı yükseltebilir, yeni geliştirilen konut projelerinin sunduğu güçlü yatırım fırsatları ile ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.

Çekmeköy satılık daire seçenekleri son yıllarda konut alıcılarının yoğun ilgisini çekiyor.  İstanbul konut projeleri arasında Çekmeköy’de geliştirilen projeler, konut alıcılarının sermayesine kazanç sağlayacak en değerli alternatiflerden biri olarak gösteriliyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın konut yatırımı için en çok tercih edilen bölgelerinden olan Çekmeköy; Ümraniye, Sancaktepe, Beykoz ve Şile ilçelerine komşudur. Her geçen gün yeni konut projelerinin geliştirildiği semt, alışveriş merkezlerine, özel ve devlet hastanelerine, okullara ve birçok olanağa ev sahipliği yapıyor.

2022 Çekmeköy Satılık Daire Fiyatları

2022 Çekmeköy satılık daire fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yatırımınızı güçlendirmek için hemen uzman satış danışmanlarımıza ulaşın.

Çekmeköy yeni geliştirilen konut projeleri ile gayrimenkul yatırımcıları için her bütçeye uygun satılık daire seçenekleri sunuyor. Çekmeköy konut projeleri, yatırımlarınız için güçlü adımlar atmanıza olanak sağlıyor.

Geri dönüş süresi 20 yıl olarak belirlenen Çekmeköy konut projelerinin ortalama m2 fiyatı Aralık 2021 sonu itibarıyla 5050 TL’dir. Çekmeköy satılık dairelerinin fiyat artışları değerlendirildiğinde ise bölgedeki konutlarda son bir yıl içerisinde %50.35’lik bir artış yaşanmıştır.

2022 Çekmeköy Satılık Daire Arayanlar En Çok Hangi Bölgeleri Tercih Ediyor?

2022 Çekmeköy satılık daire arayanlar için uzman satış temsilcilerimize danışanların en çok tercih ettiği bölgeler incelendiğinde öne çıkan lokasyonlar;

 

  • Cumhuriyet
  • Reşadiye
  • Hüseyinli
  • Sırapınar
  • Askeri Bölge
  • Orman         

    

Hızla değer kazanan diğer Çekmeköy bölgeleri ve en güncel konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgiye Projeskop profesyonel gayrimenkul danışmanları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin, en kısa sürede sizlerle iletişime geçelim.

Sizin için Seçtiğimiz 3 Çekmeköy Konut Projesi

Çekmeköy konut projeleri arasından sizler için seçtiğimiz 3 seçenek, farklı bütçe ve yaşam standardına uygun alternatifleri içermektedir. Şehrin gürültüsünden uzak yeşil alanı geniş projelerde ferah ve teraslı dubleks daireler, bahçeli lüks konutlar sizleri bekliyor.

Çekmeköy satılık daire arayanlara her ekonomik seviye için tasarlanmış konut projeleri arasından kendinize en uygun olanı seçme imkanı bulacaksınız. Çekmeköy satılık daireler hakkında detaylı bilgi almak için alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımıza form bırakın, en kısa sürede sizlerle iletişime geçelim…

 

Narlı Bahçe Evleri : Çekmeköy Konut Projeleri

 

Geniş teraslı daire seçenekleri ile dikkat çekiyor.

İstanbul Anadolu Yakası projeleri arasında yer alan Narlı Bahçe Evleri, aile yaşantısının ön planda tutulduğu daire seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Yatay mimarisi ve geniş yeşil alanlarıyla bölgenin en dikkat çeken projeleri arasında yer alan Narlı Bahçe’de; az katlı binalar, geniş teraslı evleri ile yatırımcılarını bekliyor.

Huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan proje, yüksek tavanlı konutlarıyla kullanışlı evler sunuyor. 2+1’den 4+1’e uzan daire tipleriyle, istediğiniz m²’ye sahip konutları bulabileceksiniz. Güneş enerji sisteminin yer aldığı konutlarda; çamaşır odası, ebeveyn banyoları, açık ve kapalı balkon seçeneği gibi özellikler bulunuyor.

Narlı Bahçe Evleri Projesi Nerede?

Şile Otoyolu ile Hamza Yerlikaya Bulvarı'na cepheli bir konumda yükselen proje metroya 5 dakika yürüme mesafesindedir. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan projede 342 konut bulunuyor. 3+1 daire tipine daha çok yer verilen konutlarda, geniş aileler düşünülerek yaşam alanları tasarlanmıştır. 

Zin D Diamond: Çekmeköy Konut Projeleri

 

Yüksek teknoloji kullanımı ile konforunuzu düşünen konutlar sunuyor.

İstanbul Konut Projeleri arasında yer alan Zin D Diamond, Ümraniye çevresinde yer alan ticaret merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. İş, finans ve ticaret merkezlerine yakın bir konumda yükselen Zin D Diamond konut projesi ile iş hayatının merkezindesiniz. Ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayan proje, Çekmeköy’de hayat buluyor. ZİN D Yatırım Geliştirme tarafından geliştirilen konut projesi, içinde barındırdığı ayrıcalıklarla benzersiz bir yaşama davet ediyor.

Zin D Diamond Projesi Nerede?

Çekmeköy’de yükselen proje, konumun getirdiği avantaj dolayısıyla bir yanı ormanın kucağında, bir yanı şehir merkezinin içinde bulunmaktadır. Toplam 166 konut seçeneği ile ihtiyacınız olan her şeyi sunan Zin D Diamond ile ayrıcalıklı bir projeye dahil olacaksınız.

Zin D Semt: Çekmeköy Konut Projeleri

 

Şehrin içinde izole bir yaşam fırsatı sunuyor

“Huzur dolu bir semt’’ mottosu ile hayata geçirilen Zin D Semt İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. Çekmeköy’de diğer konut projelerinden farkını ortaya koyacak olan Zin D Semt konutlarında konforlu ve daha rahat bir yaşam için her şey mevcut. Yatırımcıların isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte özelliklere sahip olan projede geniş yaşam alanları sizleri bekliyor.

Zin D Semt Projesi Nerede?

İstanbul’un gözde yaşam merkezlerinden olan Çekmeköy’de hayata geçirilen proje sektörde adını sıkça duyduğumuz Zİn D Yatırım Geliştirme’nin imzasını taşıyor. Farklı konut tipleri ve genişliklere sahip olan Zin D konutları ile her yatırımcı hayalini kurduğu yaşama kavuşuyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu