Uygun Fiyatlarıyla Avrupa Konutları Atakent 4 Konut Projesi

İstanbul’un yeni yaşam merkezi olan Avrupa Konutları 4, uygun proje fiyatlarıyla ve harika atmosferiyle, yükselen bir değer haline geldi. Geniş yaşam alanları, lüks ve konforu sonuna kadar yaşayacağınız daireler ve sosyal olanaklarıyla Avrupa Konutları Atakent 4 konut projesi, yaşamdan beklediğiniz ne varsa hepsini karşılayacak!

 

Farklı Tipte Daire Seçenekleri

 


İstanbul’un yükselen değeri Avrupa Konutları Atakent 4 uygun fiyatları ve beraberinde getirdiği dolu dolu avantajlarla tam bir yaşam merkezi olmuş durumda. Toplamda 23.300 metrekarelik bir alanda tasarlanan Avrupa Konutları Atakent 4 projesi, 4 bloktan meydana gelirken bünyesinde 441 konuta ev sahipliği yapıyor.

Tüm beklentileri karşılayan yapısı ve alternatif oturma seçenekleri sunan konut projesi, daire seçiminizi yapmak için tüm kolaylıkları sağlıyor. İstanbul ve bulunduğu çevreye bambaşka bir hava katan konut projesi, uygun fiyatları, çağdaş mimariyi ve modern yaşamı bünyesinde harmanlıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi geniş bir oturma yelpazesine sahip olan yapı, tüm beklentilerinizi karşılamak için büyük bir özveri ve itina ile tasarlandı. Doğal ışıktan yararlanan tüm daireler aydınlık ve ferahlığı aynı anda sizlere yaşatıyor. Toplamda 519 daire ve ticari alandan oluşan konut, içinde yer alan balkon ve teraslarıyla hiç yaşamadığınız deneyimleri tecrübe etmenizi sağlayacak. Avrupa Konutları Atakent 4 ile her ayrıntıda farkı ve mutluluğu hissedeceksiniz.

 

Merkezde Yaşamanın Farkını Hissedin!

 


Daha şimdiden bulunduğu alanı canlandıran, Halkalı’nın en gözde mekanı haline gelen Avrupa Konutları Atakent 4, ulaşım konusunda da birçok ayrıcalığı sizler için sunuyor. E-5 kara yoluna oldukça yakın bir mesafede bulunan proje, TEM ve diğer bağlantı yollarına da birkaç dakikalık bir yakınlıkta yer alıyor. Üstelik okul, hastane gibi resmi ve kamusal alanlara da bir hayli yakın olan Avrupa Konutları Atakent 4 konut projesi, tüm ihtiyaçlarınıza aynı koldan cevap verecek kadar iyi bir lokasyonda bulunuyor. Geleceğin “Bağdat Caddesi” olarak gösterilen bölgede, yaşamanın ve metropol şehrin tüm avantajları ve olanaklarından faydalanmanın tadını çıkarın!

 

Huzurla Yaşayacağınız Bir Konut Projesi

 


Avrupa Konutları Atakent 4 projesindeki tüm dairelerde ısınma; merkezi ısınma sistemleri sayesinde gerçekleşiyor. Ayrıca konut projesinde yer alan jeneratör ile birlikte güç ve elektrik kesintileri yaşanması durumunda da hiçbir mağduriyet yaşamadan, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Yapım aşamasında zemin etüdü ve yapı denetimi de büyük bir itinayla sağlanan Avrupa Konutları Atakent 4 projesi, güven ve huzurla yaşamanız için son derece titiz bir çalışmayla tasarlandı. Son olarak yalıtım ve deprem yönetmeliğine de tamamen uygun olan konutta, huzurla yaşamak için çok fazla neden sahipsiniz!

 

Sosyal Alanlar Göz Dolduruyor

 


Doğanın büyülü düşlerini deneyimleyeceğiniz, eşsiz yeşil alanlarıyla Avrupa Konutları Atakent 4, rüya gibi bir hayat yaşatmak için sizleri bekliyor. Akşamları keyifli yürüyüşler yapacağınız, yürüyüş parkurları, rengarenk bahçeleri ve özel tasarım süs havuzlarıyla sürekli bahar havasını tadabileceksiniz. Günün stresi ve yorgunluğunu tümüyle atacağınız hamamı da bünyesinde bulunduran projede, dilediğiniz gibi spor yapacağınız alanlar da yer alıyor.

Son teknoloji spor aletleriyle donatılmış spor ve fitness salonları, formunuzu korumaya yardımcı olurken sağlıklı bir yaşamın kapılarını da sizler için açıyor. Tamamen çocuklara özel tasarlanmış oyun ve park alanlarıyla çocuklarınız, en güzel ve en özel şekilde büyüyor olacak. Proje, içinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ile de ihtiyacınız olan her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda sevdikleriniz ve ailenizle birlikte son derece keyifli ve mutlu vakitler geçireceğiniz alanlar da yine bu projeye dahil edilmiş durumda.

 

Proje Sakinlik Vadediyor!

 


Avrupa Konutları Atakent 4 konut projesi İstanbul içindeki diğer konut projeleri arasından vadettiği imkanlarla net olarak ayrılıyor. Metropol bir şehrin tüm olanaklarını sizler için sunan proje aynı anda bir de sakinlik vadediyor. Yani hem İstanbul gibi metropol bir şehrin tüm avantajları ve fırsatlarını yaşayacak hem de trafik ve kalabalıktan uzak sakin bir yaşam süreceksiniz.

 

Projenin Güvenliği Çok Sağlam!

 


Her biri alanında uzmanlaşmış, tecrübeli güvenlik ekibiyle 7 gün 24 saat güvenlik ve “gece devriyeleri” ile bina denetimi eksiksiz sağlanıyor. Binanın girişinden başlayan güvenlik, aynı zamanda kapalı devre kamera sistemiyle de güçlendirilmiş durumda. Güven ve huzurlu yaşamı sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesinde, konfor ve lüks de beraberinde geliyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte tamamen güvenli bir alanda, İstanbul’un en gözde mekanlarından birinde yaşamanın ayrıcalığını daha ilk günden hissedeceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu