Trabzon’un Yeni Gözdesi: Usta Kent Konut Projesi

Usta Kent konut projesi, doğanın içinde, benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Uygun fiyatları ile Karadeniz’in en güzel yerinde konumlanan proje, modern mimarisi ve lüks daire seçenekleriyle herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Uygun ödeme seçenekleriyle kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan Usta Kent, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor!

 

Doğanın Tam Merkezinde Olacaksınız!


 

Karadeniz’in büyüleyici doğal ortamı, Usta Kent konut projesi ile yeniden şekilleniyor. Yemyeşil, ucu bucağı olmayan bir doğal yaşamı sizlerin yaşam alanlarına taşıyan proje, yeşille iç içe, huzur dolu bir yaşam vadediyor. Tertemiz Karadeniz havasıyla günlerinizi geçireceğiniz konut projesi, kusursuz bir mimari ile karşınıza geliyor. Trabzon’un doğası ve iklimine tamamıyla uyumlu bir şekilde inşa edilen yapı, şehrin en doğal halini sizlere sunuyor. Şehrin kalabalığın uzakta, sakin ve huzurlu bir hayatın kapıları sizler için sonuna kadar açılıyor. Usta Kent konut projesi sayesinde yemyeşil ağaçların içinde, onlarca çeşit bitkinin arasında benzersiz bir hayat deneyimini yaşayacaksınız. Sabahlara kuş sesleriyle başlayacak, akşamları tertemiz toprağın kokusunu konutunuzda hissedeceksiniz. Usta Kent’te yaşadığınız için çok mutlu olacaksınız!

 

Deniz Daima Yaşam Alanınızda!


 

Usta Kent konut projesi, denize olan yakınlığı sayesinde son derece dikkat çeken bir proje. Trabzon’un en iddialı konut projeleri arasında olan Usta Kent, denizle iç içe bir yaşam vadediyor. Karadeniz’in efsunlu denizlerini artık evinizin penceresinden her baktığınızda görebileceksiniz. Evinizden çıkıp dakikalar içinde denize inebilecek ve uzun sahil bandından çok güzel zamanlar yaşayabileceksiniz. Yatağınızdan kalktığınızda eşsiz bir deniz manzarası sizi karşılayacak. Bütün boş zamanlarınızı dakikalar içinde ulaşacağınız sahil bandında, dolu dolu geçireceksiniz. Keyifli yürüyüşlerinizi bu sahilde yapacak, dostlarınız ve sevdiklerinizle en samimi sohbetlerinizi bu sahilde edecek, denize karşı harika günler geçireceksiniz.

 

Konfor Dolu Yaşam Alanları


 

Trabzon, Ortahisar’da hayata geçirilen konut projesi Usta Kent, geniş oturma seçenekleri sayesinde yaşam alanlarınızı rahatça seçebilmenize olanak tanıyor. Birinci sınıf malzemelerle, son derece lüks bir şekilde tasarlanan konut daireleri, sizlere her metrekaresinde ayrı bir konfor sunacak. 9.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerine konumlanan proje, 135 daireye ev sahipliği yaparken oldukça geniş yeşil alanları da bünyesinde barındırıyor. Konut projesinde 173 metrekarelik son derece geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunan 3+1 daire konsepti yer alıyor. Her detayında lüks ve kaliteyi bulabileceğiniz dairelerinizde, huzur dolu zamanlar geçireceksiniz. Geniş aileler için de oldukça uygun olan daire seçenekleri sayesinde geniş ve konforlu yaşam alanlarına sahip olacaksınız. Aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın önünü açacak. Trabzon’un en iddialı konut projesi Usta Kent’te kaliteli ve konforlu bir hayatın kapılarını açacaksınız!

 

Güvenliğiniz Emin Ellerde Olacak!


 

7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz güvenlik hizmetlerinin verildiği konut projesinde, huzur ve güven duygusunu daima hissedeceksiniz. Uzman güvenlik tarafından sıkı bir şekilde güvenliği sağlanan Usta Kent konut projesi, konutunuzda huzur içinde oturmanızı sağlıyor. Proje giriş ve çıkışlarında güvenlik denetimi sağlanıyor ve atılan gece devriyeleri ile de güvenlik düzeyi üst seviyelere çıkarılıyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemleri de kullanılan projede, her detay, her alan titizlikle kontrol ediliyor. Alanında uzman güvenlik ekipleri tarafından sağlanan güvenlik kontrolleri sayesinde projenin her alanında güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Merkezi Lokasyon Dikkat Çekiyor!


 

Trabzon’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Ortahisar’da hayata geçirilen konut projesi Usta Kent, merkezi lokasyonu ile bir hayli dikkat çekiyor. Şehrin her noktasına rahatça ulaşım sağlayacağınız projede, rahat bir seyahat vadediliyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan proje, dakikalar içinde otobüs duraklarına erişme imkanı tanıyor. Şehrin her yerine konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz, ulaşım hatlarının evinize son derece yakın olduğu bir konumda hayata geçirilen konut projesi, rahat ve pratik seyahat imkanı tanıyor. Aynı zamanda Usta Kent konut projesi, gündelik yaşamınızı bir hayli kolay hale getirecek birçok alana da yakın bir konumda yer alıyor. Özel ve devlet hastaneleri, bankalar, alışveriş merkezleri, süpermarket zincirleri gibi önemli kamusal alanlara son derece yakın bir lokasyonda bulunan konut projesi, günlük hayatta ihtiyacını duyacağınız her şeye, en pratik yoldan erişmenize imkan tanıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu