Tiliapark 2 Konut Projesi Eskişehir’de Yükseliyor!

Tiliapark 2 konut projesi, şehrin en merkezi bölgelerinden biri olan Odunpazarı’nda hayata geçirildi. Eskişehir konut projeleri arasında daire fiyatları ile farkını ortaya koyan yapı, lüks donanımları ile de oldukça dikkat çekiyor! Şehrin en popüler ilçesi Odunpazarı’nda yükselen proje, uygun fiyatları ile alıcılarını bekliyor.

 

Tiliapark 2 ile Modern Bir Yaşam!


 

Eskişehir’in en kaliteli konut projesi olan Tiliapark 2, çizgi üstü mimarisi, yüksek standartları ve ileri teknoloji donatılarıyla hayatınızın her anına zenginlik katıyor! Eskişehir’in en prestijli konut projesinde, benzersiz bir hayat sizler için kurgulanıyor. Merkezi lokasyonu ile şehrin her noktasına rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz Tiliapark 2 projesi sayesinde şehir yaşamını, merkezde deneyimleyebileceksiniz.

Aynı zamanda muhteşem bir doğa havasını, konut yaşamınıza taşıyan proje, şehrin gürültü ve kirliliğinden uzakta, ferah bir ortamı sizler için yaratıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde, uygun daire fiyatları ve benzersiz bir konut hayatı sizler için şekilleniyor! Her metrekaresinde kaliteli ve konfor dolu bir yaşam vadeden konut projesi, Odunpazarı’nda sizleri bekliyor!

 

Kent Ormanı Yanı Başınızda!


 

Tertemiz bir doğa ortamını sizler için sunan Tiliapark 2 konut projesi, Eskişehir’in en büyük ormanlık alanını, yaşam bölgenize kadar taşıyor. Binlerce değişik bitki ve yüzlerce farklı ağaç çeşidini bünyesinde bulunduran Eskişehir Kent Ormanı, tertemiz havası ve ferah alanları ile hayatınıza artı bir değer katıyor. Dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz Eskişehir Kent Ormanı sayesinde doğal bir yaşamı deneyimleyebileceksiniz! Bu geniş kent ormanı sayesinde doğanın tam kalbinde, benzersiz bir doğa yaşamını deneyimleyebileceksiniz.

Onlarca ağaç ve binlerce farklı bitki türüne ev sahipliği yapan kent ormanının atmosferi ve kaliteli havası, ferah bir nefes almanıza olanak sağlayacak. Ormanın kuzeyinden esen rüzgar ve etkileyici orman kokularıyla, Tiliapark 2 konut projesinde günlerinizi geçirmek, yaşamınızın en farklı deneyimlerinden biri haline gelecek! Dakikalar içinde, yürüyerek erişim sağlayabileceğiniz, şehrin en büyüleyici, en geniş yeşilliğini, yaşam alanlarınıza kadar getiren konut projesi, doğanın tam kalbinde, eşsiz bir konut hayatını sizler için sunuyor!

 

Konut Bahçelerinin Tadını Çıkarın!


 

Eskişehir’in en kaliteli yapısı olan Tiliapark 2 konut projesi, doğa ile tümüyle uyumlu tasarımı ve özel tasarlanmış konut bahçeleri ile hayatınızın her alanını tamamen zenginleştiriyor! Yemyeşil bir ev ortamı kurgulayan konut projesi, ferah ve rahatlatıcı peyzaj alanlarını sizler için kurguluyor! Bitkilerin, ferahlatıcı bitkilerin ve mis kokulu ağaçların arasında benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, Eskişehir’in en popüler bölgesi Odunpazarı’nda sizler için yükseliyor!

Temiz bir nefes almanızı sağlayan ferahlatıcı yeşil alanlara, tertemiz kokan bitkilere ve etkileyici ağaçlara ev sahipliği yapan konut bahçe alanları, tamamen özel bir çalışma sonucunca tasarlandı. Konut projesinin büyük bir çoğunluğunu kaplayan, özel tasarlanmış bu peyzaj alanları sayesinde doğanın tam kalbinde, benzersiz bir konut yaşamını, tümüyle deneyimleyebileceksiniz!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Tümüyle geniş ve ferah oturma alanlarını sizlerle buluşturan Tiliapark 2 konut projesi, rahat ve konforlu bir hayatın tam merkezinde yaşamanıza olanak tanıyor. 18.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Tiliapark 2 konut projesi, 88 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren, tam donanımlı yapısı ile Eskişehir’in en merkezi bölgesinde yükselen konut projesi, geniş ve rahat bir konut yaşamı vadediyor!

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı son derece kolay bir şekilde bulabileceğiniz dairelerinizde, ferahlığı ve konfor duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Eskişehir'in en değerli yapısı olan Tiliapark 2 konut projesi ile kusursuz bir yaşam sizler için kurgulanıyor!

 

Tiliapark 2 ile Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

Eskişehir en prestijli konut projesi Tiliapark 2, cazip daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile rahat bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor. Şehrin en popüler bölgesi Odunpazarı’nda yükselen proje, geniş yaşam alanları ve uygun daire fiyatları ile kusursuz bir konut hayatı vadediyor. Aynı zamanda proje, taksitlendirme seçenekleri ile kolayca ödeme yapmanıza imkan tanıyor.

Banka kredisine de uygun olan yapı, Eskişehir’in en merkezi bölgesinde rahatça konut sahibi olmanızı sağlıyor. Bütçenize göre ödeme planı yapabileceğiniz konut projesinde, son derece kolay bir şekilde ev sahibi olabileceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu