Kayseri’nin Yaşam Merkezi: 38. Cadde Projesi

38. Cadde projesi, merkezi lokasyonu ve yüksek yaşam standartları ile Melikgazi’de yükseliyor! Uygun daire fiyatları ile ön plana çıkan yapı, Kayseri konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! 38. Cadde projesi ile prestijli bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyecek, uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceksiniz.

 

Şehrin En Prestijli Konut Projesi


 

38. Cadde projesi, modern ve estetik mimarisi ile şehrin en kaliteli konut projesi olmaya aday. Merkezi lokasyonu, yüksek standartları ve geniş sosyal donatıları ile prestijli bir konut yaşamı vadeden proje, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükseliyor! Ferah ve rahat bir konut hayatının öncülüğünü yapan 38. Cadde projesi, her metrekaresinde huzuru ve konforu sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor. Aylar süren tasarım çalışmalarının ardından hayata geçirilen konut projesi, kusursuz bir hayat kurguluyor. Şehrin en prestijli konut projesinde yaşam, sizler için yeniden şekilleniyor!

 

Çocuklara Özel Bir Oyun Dünyası!


 

38. Cadde projesi, hayattaki en önemli varlıklarımız olan çocuklar için eğlence dolu bir dünya tasarladı. Onların kaliteli bir şekilde günlerini geçirmesi ve çok özel bir şekilde büyümesi için tasarlanan oyun ve park alanlarında çocuklarınız, güvenle her istediği oyunu oynayabilecek. Uzman mimarlar tarafından özenle tasarlanmış park alanlarında, neşeli oyunlar oynayacak olan çocuklarınız, bisiklet yolunda ise keyifle bisikletlerini sürebilecekler. İki adet mega oyun parkına yer verilen konut projesinde çocuklarınız eğlence dolu bir dünyanın içinde yer alacak. Aynı zamanda basketbol ve futbol sahalarına da ev sahipliği yapan konut projesi, çocuklarınızla birlikte eğlence zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Kayseri’nin en donanımlı konut projesi 38. Cadde, her yaştan insanın, kendine göre bir şeyler bulabileceği bir yer.

 

Merkezi Konumun Avantajından Yararlanın!


 

Kayseri’nin en merkezi bölgelerinden biri olan Melikgazi, şehir hayatının tüm avantajlarını sizler için sunacak. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, tramvaya ise yalnızca 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Böylelikle şehir içi ulaşımlarınızın tümü konforlu ve pratik bir hale geliyor. Aynı zamanda şehrin en işlek caddelerinden biri olan Talas Bulvarı’na komşu olan 38. Cadde projesi, şehrin her noktasına, son derece kolay ve rahat bir şekilde erişim sağlamanıza imkan tanıyor. Şehrin en kaliteli konut projesinde, prestijli bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Kafe ve Restoranlar Evinizin Altında!


 

Şehrin en donanımlı konut projesi olan 38. Cadde, sosyal yaşam alanlarıyla hayatınızdan heyecan ve mutluluk duygusunu asla eksik etmiyor! Birbirinden şık kafe ve restoranları bünyesinde bulunduran proje, günlerinizi en keyifli şekilde geçirmenizi sağlıyor. Aileniz, dostlarınız ve en sevdiklerinizle birlikte hoş sohbetler edip gününüze anlam katacağınız şık kafelerde, günün tüm stresten kurtulacaksınız! Dünya mutfağından yeni lezzetleri keşfedeceğiniz restoranlar sayesinde “akşam ne yiyeceğiz?” derdi, artık sizden çok uzakta olacak! Kayseri’nin en kapsamlı konut projesinde, her anınız değerli ve kalite olacak!

 

Yamaç Paraşütü ile Hayata Heyecan Katın!


 

Şehrin en prestijli projesi 38. Cadde, Kayseri’nin etkinlikleri ile ünlü alanı Ali Dağı’na yalnızca 15 kilometrelik bir mesafe yer alıyor. Şehrin en önemli outdoor etkinliklerinin gerçekleştirildiği Ali Dağı, yamaç paraşütü merkezi ile yaşamınıza heyecan katıyor! Alanında deneyimli ve her biri lisanlı olan paraşüt hocaları eşliğinde atlayışlar gerçekleştirebilir ve Kayseri’nin kusursuz manzarasını, gökyüzünden izleyebilirsiniz. Yaşamınızdaki en farklı deneyimlerden birini sizler için sunan 38. Cadde projesi, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!

 

38. Cadde Projesi ile Doğanın Merkezinde Olacaksınız!


 

Rengarenk peyzaj alanları, yüzlerce farklı bitki çeşidi ve ferah bir nefes almanızı sağlayan ağaçlar… Doğanın tüm güzellikleri 38. Cadde projesi ile yeniden şekilleniyor! Uzman peyzaj mimarları tarafından özenle tasarlanan konut bahçeleri ve proje çevresi, sizlere yemyeşil bir dünyanın kapılarını açıyor. Ferah bir nefes almanızı sağlayacak peyzaj alanlarında, yaşam kaliteniz bir hayli yükselecek. Yeşilin her tonunu bu alanlarda keşfedecek, doğa ile iç içe, kusursuz bir konut hayatı yaşayacaksınız. Şehrin en merkezi bölgesinde, keyif ve huzur dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Uygun Fiyatları ile Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

Kayseri’nin en gözde konut projesi 38. Cadde, uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen proje, ferah yaşam alanları ve uygun fiyatları ile benzersiz bir yaşam kurguluyor. Taksitlendirme seçenekleri ile rahatça ödeme yapmanıza imkan tanıyan konut projesi, banka kredisine uygun yapısıyla, şehrin en gözde bölgesinde konut sahibi olmanızı sağlıyor. Bütçenizi sarsmanıza gerek kalmadan, kira öder gibi ev sahibi yapan proje, Kayseri’nin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Dairenizde Ferahlığın Keyfini Çıkarın!


 

Kayseri’nin en kaliteli yapısı olan 38. Cadde projesi, lüks ve konforlu bir ev hayatının kapılarını ardına kadar açıyor. Geniş ve kullanışlı oturma seçenekleri ile ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlayan proje, toplamda 224 adet konut dairesi ile rahat bir şekilde seçim yapmanızı sağlıyor. 23.000 metrekarelik, oldukça geniş bir arazi üzerinde yükselen 38. Cadde, ferah ve rahat bir yaşamın öncülüğünü yapıyor. İhtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlayan potansiyeli ile hayal ettiğiniz konut yaşamını sizlere sunacak olan proje, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!