İzmir’in Yeni Yaşam Merkezi: Modda Bulvar Projesi

Modda Bulvar projesi, dört dörtlük bir konut yaşamı vadediyor! İzmir, Bornova’da hayata geçirilen yapı, uygun fiyatları ve tam donanımlı yapısıyla diğer konut projeleri arasında kendi farkını gösteriyor! Şehrin yeni yaşam merkezi olan Modda Bulvar projesi, geniş daireleri, sosyal yaşam alanları ve doğaya uyumlu ortamı ile sizleri bekliyor!

 

Modda Bulvar ile Kaliteyi Hissedin!


 

İzmir’in en kapsamlı konut projeleri arasında yer alan Modda Bulvar, şehrin tüm canlılığını yaşam alanlarınıza taşıyor. Yüksek hayat standartlarını sizler için kurgulayan konut projesi, şehrin merkezinde kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Estetik mimarisi ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken proje, her detayda kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Ulaşım kolaylığı, merkezi lokasyonu ve tam donanımlı yapısıyla Bornova’da hayata geçirilen Modda Bulvar, mükemmel bir konut yaşamı için sizleri bekliyor!

 

Sanatın Tüm Renklerini Keşfedin!


 

İzmir’in en merkezi bölgelerinden birinde yer alan Modda Bulvar projesi, şehrin rengarenk hayatını yaşam alanlarınıza taşıyor. Kültür ve sanata dair ne varsa keşfedeceğiniz projede, birbirinden güzel aktivitelere katılacağınız geniş salonlar yer alıyor. Modern sanat müzeleri, sinema ve tiyatro salonları, operalar, 600 kişilik kapasitesi ile sanat ve kültür merkezi salonu… Kısaca sanata dair her şey burada yeniden şekilleniyor!.. Yıl boyunca birçok etkinliğe katılım gösterebileceğiniz kültür ve sanat merkezlerinde, yaşamın en keyifli yanlarını keşfedecek, modern sanatın her boyutu yeniden tanıyacaksınız! Şehrin en kaliteli konut projesinde, prestijli ve ayrıcalıklı yaşamı sonuna kadar hissedeceksiniz!

 

Deniz Canlılarının Büyüleyici Dünyası!


 

İzmir’in en kapsamlı konut projesi Modda Bulvar, sizleri deniz canlılarının, büyüleyici dünyasına davet ediyor! Dünyanın her kıtasından gelen onlarca farklı türde canlıya ev sahipliği yapan Modda Akvaryum, sizlere bambaşka bir deneyim sunacak! Derin denizlerin en etkileyici su altı canlılarından, en farklı balık türlerine kadar birçok yeni türü keşfedeceğiniz su altı akvaryumlarında, aileniz ve sevdiklerinizle çok farklı bir yaşam deneyimi sizlerle olacak!

 

Konumun Avantajlarından Yararlanın!


 

İzmir’in en merkezi lokasyonunda yer alan Modda Bulvar projesi, şehir içi ulaşımlarınızın tamamını pratik ve konforlu bir hale getiriyor. Çevre yoluna dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyan konut projesi, merkezi konumuyla tüm yolcularınızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda toplu ulaşım seçeneklerine de yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlayabiliyor, ulaşmak istediğiniz her yere son derece kolay bir şekilde gidebiliyorsunuz. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi Modda Bulvar projesi, her detayında sizlere kusursuzluğu sunuyor!

 

Her Bütçeye Uygun Konut Fiyatları


 

İzmir’in en prestijli konut projesi Modda Bulvar, geniş ve ferah oturma alanları ile yaşamınıza zenginlik katıyor! Son derece ferah bir yaşam süreceğiniz konut dairelerinde, uygun fiyatlar ile de kolayca satın alımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz! Her bütçe için uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan konut sahibi olmanızı sağlayan proje, ferah daireleri ile de kolayca daire seçimi yapmanızı sağlıyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, farklı konseptteki konut daireleri ile ihtiyacınıza en uygun olanı rahatça seçebileceksiniz! Şehrin en kapsamlı projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Ferah ve Kullanışlı Yaşam Alanları


 

İzmir’in en merkezi bölgesi Bornova’da yer alan Modda Bulvar projesi, birbirinden şık ve ferah oturma seçeneklerini sizlerle buluşturuyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren konut daireleri, ihtiyacınıza en uygun olanı, rahat bir şekilde seçebilmenizin önünü açıyor. 15.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde yükselen Modda Bulvar, 1050 adet konut dairesini bünyesinde bulundururken 40 adet mağaza ve ticari üniteye de ev sahipliği yapıyor. Kusursuz bir konut yaşamını sizler için kurgulayan proje, her metrekarede kalite ve konforu keşfetmenizi sağlıyor.

Farklı metrekare ölçüleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren konut dairelerini bünyesinde bulunduran Modda Bulvar projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 oturma seçeneklerini sizlerin konforu için sunuyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, benzersiz bir yaşam deneyimi sizleri bekliyor!

 

Özel Tasarlanmış Konut Bahçeleri


 

İzmir’in doğası ile tamamen uyumlu bir şekilde tasarlanan konut projesi, yemyeşil konut ortamıyla, yaşamınıza değer katıyor! Birbirinden güzel bitkilerin yer aldığı, onlarca tür ağaca ev sahipliği yapan peyzaj alanları, günlük yaşamınızın her anını güzelleştirecek! Yemyeşil ortamı ve tertemiz oksijeniyle İzmir’de benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, doğayla iç içe bir yaşam vadediyor! Uzman mimarlar tarafından özenle tasarlanmış peyzaj alanlarında, yeşilin her tonunu keşfedecek, doğanın merkezinde, huzurlu bir yaşam süreceksiniz! Şehrin en önemli yapısı olan Modda Bulvar ile İzmir’de yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu