İstanbul’un Harika Doğasıyla Harmanlanan Adres Atakent Evleri

İstanbul konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Adres Atakent Evleri konut projesi, günden güne değerlenen bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Tümüyle “insan mutluluğu ve konforunu” temel alan Adres Atakent Evleri, İstanbul’un harika doğasıyla harmanlanmış kusursuz bir yaşam merkezi olarak tasarlandı.


Oturma Seçenekleri Göz Dolduruyor

 


Tam 5 bloktan oluşan Adres Atakent Evleri geniş oturma plan ve seçenekleriyle seçim yapmanızı oldukça kolay bir hale getiriyor. Farklı daire tiplerini bünyesinde barındıran konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 gibi geniş bir yelpazeye yayılan oturma seçenekleri yer alıyor. Toplamda 22.000 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanan Adres Atakent Evleri projesi, bünyesinde 391 konutu bulundururken ferah ve konforlu yaşamı da beraberinde sizlere taşıyor.

 

Ulaşım Sorununuz Ortadan Kalkacak!

 


İstanbul’un en popüler, en merkezi yerinde yer alan konut projesi Adres Atakent evleri, bulunduğu konum nedeniyle ulaşım sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. İstanbul’un her yerine kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız proje, Basın Ekpres ve TEM otoyoluna birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. Ayrıca hastane, okul gibi kamusal binalara da son derece yakın. Adres Atakent Evleri metroya yakın olmasıyla da tam bir cazibe merkezine dönüşüyor. Kuzey Çevre Otoyolu bağlantısı başta olmak üzere Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de fazlasıyla yakın bir lokasyonda. Yeni yapılan İstanbul Havaalanına da son derece yakın bir konumda yer alan proje ile bir yerlere ulaşmak sizin için hiç dert olmayacak!

 

Tam Bir Sosyal Yaşam Alanı

 


Geniş ve özel tasarım peyzaj alanları bulunan ve harika bir İstanbul doğasıyla harmanlanan Adres Atakent Evleri, çiçek ve kuş seslerinin içinde yaşama şansını sizlere veriyor. Akşamları keyifli yürüyüşlere çıkacağınız yürüyüş parkurları ile yaşamın tadına daha çok varacaksınız. Ayrıca kış aylarında dahi tatil keyfi yaşayacağınız kapalı yüzme havuzu bulunurken günün stresini ve yorgunluğunu atacağınız sauna ve hamam alanları da yine projede yer alıyor. Tamamen çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun ve park alanlarının yanı sıra, projede bir de kreş bulunuyor. Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte oldukça huzurlu ve keyifli vakitler geçireceğiniz Adres Atakent Evleri konut projesi tümüyle yaşama dair isteklerinize cevap verecek şekilde son derece özenli ve detaylı tasarlandı.

 

Depreme Tamamen Dayanıklı İnşa Edildi

 


Özenli bir şekilde yapılan kat ve zemin etüdü, son derece dikkat ve itina gösterilmiş deprem yönetmeliği ile Adres Atakent Evleri konut projesi tamamen güvenli! Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte harika bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açan projede, huzur ve güveni tamamen hissedeceksiniz! Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemiyle korunan yapıda, 7/24 uzman güvenlik ekipleri, denetim ve güvenliği sağlıyor. Tamamen huzurlu bir yaşamı içinde şekillendiren konut projesi, siz ve sevdikleriniz için tümüyle güvenli bir durumda!

 

Komşularınız En Yakınınız Olacak!

 


Adres Atakent Evleri, İstanbul’un en nezih bölgelerinden birinde bulunuyor. Bulunduğu alanı daha da nezih bir hale getiren proje, tüm çevrenizi de güzelleştirmeye yetiyor. İstanbul’un en merkezi yerinde yaşayacağınız bu proje, modern şehrin tüm olanaklarını ve duyduğunuz tüm ihtiyaçları ayağınıza kadar getirirken harika komşularla bir arada yaşama fırsatını da sizler için sunuyor!

 

Kaliteli Bir Yaşamın İçinde

 


Son derece seçkin ve modern bir mimariyle tasarlanan Adres Atakent Evleri konut projesi, size lüks ve konforu tümüyle yaşatıyor. Konut sahiplerinin mutluluğu ön planda tutularak inşa edilen proje, tümüyle özenli ve detaylı bir çalışmanın sonucu ortaya çıkmış. Çevreyle barışık, doğaya duyarlı ve ileri teknoloji inşaat malzemeleriyle modern bir şekilde yapılan konut, konfor ve lüksü sizlere sonuna kadar yaşatacak!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu