İstanbul’da Farklı Bütçe ve İhtiyaca Uygun 5 Konut Projesi!

İstanbul konut projeleri arasından her bütçeye ve ihtiyaca uygun 5 konut projesini sizler için seçtik! Farklı bütçe seçenekleri ve yaşam tarzına uygun markalı konut projesi alternatifleri sunulmaktadır. İstanbul’da sayısı sürekli artan markalı konut projeleri ile yaşam ve yatırım için birçok farklı seçenek bulunmaktadır.


İstanbul’da sayısı hızla artan markalı konut projeleri ve kentsel dönüşüm faaliyetleri ile bölgesel değişimler yaşanıyor. Şehrin her noktasında bütçenize ve yaşam standartlarınıza en uygun konutu bulmanız mümkün! Türkiye’nin her noktasında yaşamınıza ve standartlarınıza uygun konutu bulmak için uzman danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir ve yatırımınıza yön verebilirsiniz…


Keleş Center: Yalnızca Yaşamınızı Değil, Sermayenizi Güçlendirin!


İstanbul’da farklı fiyat koşulları ve standartlara uygun konut seçenekleri arasında belki de sermayenizi değerlendirmek için en ideal seçenekler arasından Keleş Center öne çıkıyor! Hızla değerlenen bölgenin avantajlarını dilerseniz yaşam alanınız, dilerseniz ticari faaliyetleriniz için değerlendirin!


Keleş Center, sahip olduğu konumun yanı sıra konut seçenekleri ile yatırım değerini yükseltiyor. Kira getirisinden faydalanabilir, ticari faaliyetlerinize yön verebilir veya yaşam alanınız olarak değerlendirebilirsiniz. Sahip olduğu konum ile ticari faaliyetlerinizi geliştirme fırsatına sahip olurken aynı zamanda proje kapsamında bulunan üniteler ve imkanlar ile yaşamınızı baştan aşağı kazanca dönüştürebilirsiniz.


Keleş Center Projesi nerede ve proje kapsamında yer alan imkanlar neler? Keleş Center projesi içerisinde yer alan konut içi ve dışı fonksiyonlara kısaca göz atalım…


Keleş Center Projesi Nerede?

İstanbul konut projeleri arasında E-5 yolu üzerinde bulunan Keleş Center, merkezi lokasyonu ile konut alıcılarına her açıdan avantajlarla dolu bir yaşam sunuyor.


İstanbul Küçükçekmece’de geliştirilen proje, bölgenin tüm avantajları ile size ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunuyor. Basın Ekspres Yolu’na dakikalar içerisinde ulaşırken, Kent Park’a 3 dakika mesafede olacaksınız. Metro ve metrobüse yalnızca birkaç dakika içerisinde ulaşarak, İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım sağlayacaksınız.


Keleş Center Hakkında Genel Değerlendirme:

İstanbul’da bulunan konut projeleri arasından sizler için seçtiğimiz Keleş Center, hem lokasyonu hem de mimari özellikleri ile İstanbul’un en değerli yaşam komplekslerinden biri!


Keleş Center projesi sahip olduğu üniteler, yaşam alanları ve sunduğu benzersiz imkanlar ile hem ticari faaliyetleriniz için hem de yaşamınıza değer katmak için incelikle tasarlanmıştır. 14.000m2 peyzaj alanı, ticari üniteleri, ferah daireleri, sosyal yaşam alanları ve sağladığı tüm avantajlar ile yatırımınızı güçlendirecek imkanlar sunuyor. Keleş Center, İstanbul’da yalnızca yaşamına değil sermayesine kazanç sağlamak isteyenler için her gün değer kazanıyor.


Ayrıcalıklarla dolu bu benzersiz proje hakkında tüm detayları incelemek için proje sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz. Veya buradan form doldurun, en kısa sürede size ulaşalım ve proje hakkında detaylı bilgiye sahip olun!


Cihannüma Çengelköy: Büyüleyici Deniz Manzaralı İstanbul Evleri


İstanbul’da farklı fiyat ve standartlara sahip konut projeleri arasından sizleri hayallerinizin ötesine taşıyacak büyüleyici bir yaşam projesi, Cihannüma Çengelköy! 25 konut seçeneği bulunan 5 bloktan oluşan Cihannüma Çengelköy, ayrıcalıklarla dolu bir yaşam isteyen konut alıcılarına yalnızca konforlu değil beklentilerin ötesinde, lüks yaşam teklif ediyor.


İstanbul’un trafiğinden kaos ve gürültüsünden uzak, lüks ve ayrıcalıklarla dolu büyüleyici bir yaşam istiyorsanız, Cihannüma sizin için en doğru seçenek olacak. Cihannüma Çengelköy projesi ile İstanbul’un büyüleyici deniz manzarası günün her saatinde evinizin içinde olacak. İstanbul’un en değerli konut projesi ile yaşamınıza değer katmanın ötesinde sıra dışı mimari yapısı ile ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.


Cihannüma Çengelköy Projesi Nerede?

Cihannüma Çengelköy projesi ile ayrıcalıklarla dolu hayal gibi bir yaşama sahip olacaksınız. İstanbul konut projeleri arasında lüks standartları ve mimari yapısı ile ayrıcalığın ötesine ulaşın! Lüks ve konforun sınırlarını zorlayan bir yaşama davet eden Cihannüma Çengelköy projesi tam olarak nerede?


Cihannüma Çengelköy projesi, İstanbul’un tarihi dokusunu ve büyüleyici deniz manzarasına doyacağınız ve gördüğünüz anda aşık olacağınız bir noktada bulunuyor. Boğaz’a yürüyün, turistler için cazibe merkezi olan Çınaraltı’na 4 dakika içinde ulaşın. Veya Beylerbeyi’ne yalnızca 5 dakika, Fethipaşa Korusu’na 10 dakika içerisinde ulaşım sağlayın. Metro, marmaray gibi ulaşım araçlarına 15 dakikada ulaşın ve şehrin farklı noktalarına konforlu yolculuk yaparak ulaşın. İstanbul’da tam anlamıyla yaşadığınızı hissedeceğiniz proje hakkında genel değerlendirme yapalım ardından dilerseniz form doldurun en kısa sürede size ulaşalım ve projeyi tanıyın. Veya proje tanıtım sayfasını da inceleyebilir ve ayrıcalıklarınızı öğrenebilirsiniz.


Cihannüma Çengelköy Hakkında Genel Değerlendirme:

Çengelköy konut projeleri arasında manzarası ile öne çıkan Cihannüma Çengelköy projesi lüks yaşamın anahtarı niteliğinde! İstanbul’un en değerli ve lüks bölgesinde geliştirilen projede bulunan konut seçenekleri, şehrin en değerli bölgesinde yükselen konut projesi ile yaşamınıza beklentilerinizin ötesinde değer katmayı amaçlıyor. İstanbul’un en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Çengelköy’de geliştirilen bu ayrıcalıklı yaşam projesi lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam isteyen konut alıcılarının beğenisine sunuluyor.


Bir adım atın ve Boğaz’a ulaşın! Hayatınıza farklı bir boyut kazandıracak, yatırımınızı beklentilerinizin ötesinde güçlendirecek! Cihannüma ile her yeni gün İstanbul’a tekrar tekrar aşık olacaksınız.


Nirvana Güneşli: Basın Ekspres’in En Değerli Karma Yaşam Projesi!


İstanbul farklı fiyat ve yaşam koşulları sunan konut projeleri arasında her ihtiyaca yanıt vermek üzere geliştirilen Nirvana Güneşli, İstanbul’un ikinci finans merkezi Basın Ekspres’te konut alıcılarını bekliyor.


156 konut seçeneğinin bulunduğu Nirvana Güneşli, uygun fiyatlı konut alıcılarına geniş teraslar, bahçeli daireler ve İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesinde ticari üniteler sunuyor. İstanbul konut sektöründe uygun fiyatlı ve hızlı geri dönüş sağlayacak konut projesi hakkında detayları incelemeye devam edin!


Nirvana Güneşli Projesi Nerede?

Nirvana Güneşli, İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı değer artışı yaşayan noktası Basın Ekspres’te değerine değer katmaya devam ediyor.


Tem Otoyolu’na yalnızca 4km mesafede konumlanan Nirvana, E-5 Otoyolu’na 3km mesafede bulunuyor. Ayrıca metro ve metrobüs gibi ulaşım araçları ile İstanbul’un her noktasına kolay ve hızlı ulaşım sağlamanız için çok elverişli bir konuma sahip! Basın Ekspres Yolu’na yalnızca 700metre, Mahmutbey Gişeler’e 6km ve 3. Havalimanı’na 9km mesafede olan proje şehrin merkezinde yüksek yatırım değeri ile dikkat çekiyor.


Nirvana Güneşli Hakkında Genel Değerlendirme:

Güneşli’de geliştirilen proje ikonik mimarisi ile İstanbul’da konut alıcıları için geniş teraslı, ferah ve huzurlu karma yaşam alanı olarak tasarlanmıştır.


Ticari faaliyetlerinizi güçlendirmek için çeşitli imkanlar sunan projede 156 konut, 9 ticari ünite ve 16 ofis bulunuyor. Kira garantisi sunan proje, hızlı değer artışı ile gündemde yer buluyor. Yatırım getirisinin yanı sıra ticari üniteleri ile yüksek tabela değerine sahip! Lüks ve yatırım değeri yüksek projede bulunan avantajlı ve uygun fiyatlı konutlardan uygun ödeme koşulları ile faydalanmak ve standartlarınızı sürekli artan konut değeri ile yükseltmek istiyorsanız hemen buradan form doldurabilir ve satış danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi alabilirsiniz. Veya buradan proje detaylarını inceleyebilir ve sürekli değeri artan, kira getirisi yüksek konutlardan birine sahip olabilirsiniz.


Pruva 34: Denizle İç içe Bir Yaşam mı İstiyorsunuz?


İstanbul konut projeleri arasından standartlarınıza ve beklentilerinize en uygun 5 alternatiften sizler için seçtiğimiz bir diğer proje Pruva34! İstanbul’da konut projeleri arasından birini seçerken uygun fiyat, uygun ödeme koşulları ve standartlarınıza en uygun konutu seçmek için standartlarınızı belirlemeniz yeterli olacak. Projescope uzman satış danışmanları hem hayallerinizdeki konutu seçerken hem de standartlarınızı belirlerken yanınızda olacak.


Satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için yalnızca form doldurmanız yeterli olacak. Türkiye’de yaşamınıza ve sermayenize değer katmak için sayısız seçenekten birini hemen seçmek için buradan form doldurun, gerisini kusursuz işbirliğimize bırakın!


Pruva34 Projesi Nerede?

İstanbul’da farklı bütçe ve standartlara uygun konut seçeneklerinden sahil şeridinde geliştirilen Pruva 34, İstanbul’un en cazibeli yerleşim yerlerinden biri olan Bakırköy sahilinde yükseliyor. Sahil hattının en değerli noktasında yükselen bu değerli yaşam projesi standartlarınız ve bütçeniz için en değerli yapılardan biri!


İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy-Ataköy hattında hızla değer kazanan bir noktada geliştirilen proje hakkında detayları öğrendiğinizde büyüleneceksiniz. Hayallerinizi bir adım öteye taşımak için detayları inceleyebilir veya hemen bize ulaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.


Pruva 34 Konut Proje Genel Değerlendirme:

Pruva 34, orta ve yüksek gelir grubu için ideal olacak lüks yaşam projesidir. İstanbul Avrupa Yakası’nda temelleri atılan projede 7 rezidans bloğu, 2 otel bloğu ve 1 apart bloğu yer alıyor. Yaşamınıza dair her detayın değerlenmesi için geliştirilen proje, 10 bloktan oluşuyor.

Proje kapsamında yer alan her daire İstanbul’un benzersiz ve büyüleyici deniz manzarasına hakim! Üstelik konut seçenekleri ile de etkileneceksiniz. Bütçenize ve yaşam standartlarınıza en uygun evi bulmakta zorlanmayacaksınız. Her katında 2 daire bulunan projeden bir daire seçerken yalnızca hangi katta oturmak istediğinize karar vermelisiniz.


Şehrin tamamına ulaşım için tam anlamıyla eşsiz bir lokasyona sahip olan proje, İstanbul’un her iki yakasında kolay ulaşım sağlamanız için bağlantı yollarının arasında geliştirilmiştir. Dilerseniz Avrasya Tüneli’ni kullanarak trafik sorunu yaşamadan şehrin diğer yakasına geçebilirsiniz. Dilerseniz Avrupa Yakası’nda bulunan en değerli yerleşim noktalarına dakikalar içerisinde ulaşmanın konforunu tüm yaşamınıza taşıyabilirsiniz.


Proje hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilir dilerseniz uzman satış danışmanlarımızın hemen sizlerle iletişime geçmesi için form doldurabilirsiniz.


Taksim360: Şehrin Merkezinde “İstanbul’u Yaşamak” Sizi Büyüleyecek!


İstanbul markalı konut seçenekleri arasında şehrin en merkezi ve popüler lokasyonu olan Taksim’de geliştirilen Taksim360 projesi ile tam anlamıyla büyüleneceksiniz! Taksim360 projesi, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Taksim’de geliştirilmesinin yanı sıra birçok farklı avantajı yaşamınıza sunacak!


İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Taksim’de geliştirilen proje, lüks ve konforlu yaşamın yanı sıra dış ve iç mimarisi ile de tarihi ve nostaljik şehir atmosferini bütünüyle hissettirecek! İstanbul Boğazı’na inen geniş bulvardan aşağı inin ve İstanbul’un benzersiz atmosferine birkaç adımda yaklaşın! Galata veya Haliç’e yalnızca metrelerce mesafede bulunmanın avantajlarını tüm yaşamınıza taşıyın. Tam olarak İstanbul’un kalbinde yaşam!


İstanbul’un en değerli ve merkezi lokasyonu olmasını bir kenara bırakalım ve bu değerli projeyi genel hatlarıyla inceleyelim!


Taksim 360 Projesi Nerede?

İstanbul’da farklı standartlara uygun konut projeleri arasından güçlü yatırım fırsatları sunan Taksim360 tam olarak nerede? İstanbul’un en değerli yerleşim bölgeleri arasında belki de ilk sırada gelen Nişantaşı, yalnızca 5 dakika mesafede bulunuyor. İstanbul’un en eski yerleşim noktalarından biri olan ve hızlı bir dönüşüm içerisine giren Karaköy’e 2 dakika mesafede bulunuyor.


İstanbul Boğazı’na yalnızca 10 dakika mesafede bulunan Taksim 360, Kent Park’a yalnızca 35 dakika mesafede bulunan Taksim 360 ile İstanbul’un tam olarak kalbinde ayrıcalıklara dolu yaşama imkanınız bulunuyor.


Taksim 360 Projesi Genel Değerlendirme:

İstanbul markalı konut projeleri arasında Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Taksim360’dan bahsetmesek olmaz! Kesinlikle bu sıralamaya dahil olması gereken bu değerli yaşam projesi, konut alıcılarına tam olarak her alanda kazandıracak bir proje. Hem sermayeniz hem yaşamınız için baştan aşağı değişim ve gelişim sağlayacak.


Taksim360 projesinden bir daire satın alarak hem şehrin merkezinde yaşayacak hem de İstanbul’un büyüleyici atmosferini yaşamınızın bütününde hissedeceksiniz.


Çevresel özelliklerinin yanı sıra kültürel ve mimari özellikler ile büyüleyen İstanbul’un tüm enerjisini evinizin içine taşıyacak. Yaşamınızın bütününde bu benzersiz enerjiyi hissetmek istiyorsanız, Taksim360 gerçekten sizin için en ideal konut projesi olarak gündeme geliyor.


Taksim360 projesi “İstanbul’u Yaşamak” söylemiyle tanıtılıyor. Tam anlamıyla İstanbul’un merkezinde şehri yaşamak, canlı ve hayatın içinde kalmak istiyorsanız bu proje sizler için idealin ötesine geçecek. 


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu