Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri, lüks ve her bütçeye uygun daire seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Türkiye gayrimenkul piyasası, deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri ile yerli ve yabancı yatırımcılar için olağanüstü fırsatlar sunmaktadır. Denizin kıyısında veya denize yürüme mesafesinde bulunan konut projeleri ile huzurlu bir hayat sizleri bekliyor! İstanbul’un eşsiz deniz manzarası ile evinizde tüm gün huzurlu ve konforlu bir hayat yaşamak istiyorsanız, Projeskop’un profesyonel gayrimenkul danışmanları her zaman yanınızda olacak! Sadece yaşamak istediğiniz standartları ve bütçe kriterlerini belirlemeniz yeterli...


Eşsiz Deniz ve Boğaz Manzaralı İstanbul Konut Projeleri


Deniz manzaralı ve boğaz manzaralı konut projeleri ile hayatınıza mutluluk ve huzur veren bir atmosferin içine dahil olacaksınız. Türkiye’de sahilleri ile hem yerli hem yabancı yatırımcılara yaşam ve yatırım alanı olan İstanbul, deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri ile hayallerinizi süsleyecek imkanlara sahiptir. Aynı zamanda İstanbul boğaz manzaralı konut projeleri yalnızca denizin ışıltısını değil huzurunu da evinize taşıyacak seçenekleri ile hayal gibi bir yaşam sunmaktadır. Hayal gibi bir yaşamın kapılarını aralayacak olan İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projelerini sizler için listeledik. Hayallerinizdeki yaşama sahip olmak ve aynı zamanda hayat boyu yatırım yapma imkanına sahip olmak için bize ulaşarak en prestijli konut projeleri hakkında bilgi alabilir ve bu seçkin hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.


Mesa Çubuklu 28                  Beykoz
Sunpark Evleri                       Beylikdüzü
Azur Marmara                       Beylikdüzü
Aks Focus                              Beylikdüzü
Palm Marin                             Beylikdüzü
Fors Marina                            Beylikdüzü
Elmas İstanbul                      Büyükçekmece
Central Hill                             Esenyurt
Flamingo Blu                         Büyükçekmece
Yalıköy Çatalca                     Çatalca
Alya Life Residence             Fikirtepe
Fortis Sinanlı                         Kadıköy
NEF Kandilli                           Kandilli
Versus Dragos                       Kartal
Kartal Wings                         Kartal
Cennet Koru                           Küçükçekmece
İstanbul Panorama Evleri     Bağcılar
Göl plus                                  Küçükçekmece
Dia Mare                                 Mimaroba
Kasr-ı Ala Çengelköy            Üsküdar
Yedi Mavi                                Zeytinburnu
Nevbahar Üsküdar                Üsküdar
Tual Adalar                            Kartal
Empire İstanbul                     Esenyurt
Aden Garden                         Büyükçekmece


Palm Marin Beylikdüzü | Şehrin Merkezinde Şehirden Uzak!
Konut Tipi     : Daire
Geliştirici       : Mutlu İnşaat
m2 Aralıkları : 96 - 308 m²

Deniz manzaralı konut projeleri, Beylikdüzü’nün en değerli noktası olan Yakuplu’da 26 bin 893 metrekare alana inşa edilmiştir. Palm Marin 330 konutun yer aldığı 20 bloktan oluşmaktadır. Denizin verdiği mavi ışıltının yanı sıra geniş peyzaj alanları ile yeşilin huzurunu hayat boyu yaşamak istiyorsanız, Palm Marin hayallerinizi süsleyecek. Beylikdüzü’nün en değerli konut projelerinden biri olan Palm Marin, her mevsim tatilde hissetmenizi sağlayacak. Ferah ve geniş iç mimarisi ile konut alıcılarının hayallerini süsleyen proje, şehrin gürültüsünden uzak hissetmeniz için tasarlanmıştır.


Eşsiz deniz manzaralı evinizde lüks ve konforlu yaşamanız için tasarlanan proje, hayalinizdeki hayatı sunacak detaylara sahiptir. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında ayrıcalıklı bir hayat yaşamanız için her detaya sahip olan Palm Marin, lüks ve konforun yanı sıra güvenli bir hayatın anahtarını teklif ediyor.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında lokasyonu ile yüksek yatırım değerine sahip olan Palm Marin, Beylikdüzü’nde yükselmektedir. Lokasyonu ile dikkat çeken Palm Marin;

İstanbul Havalimanı                       25 dakika,
Alışveriş Merkezi’ne                          2 dakika,
İlk ve Orta Öğretim Okullarına         2 dakika,
Üniversite                                         10 dakika,
Metro ve Metrobüs’e                         5 dakika,
E-5 VE TEM Otoyolu’na                     5 dakika,
Poliklinik ve Hastane’ye                    2 dakika,
West İstanbul                                      1 dakika mesafede bulunmaktadır.


Palm Marin’in ayrıcalıklı dünyasına dahil olmak istiyorsanız, size özel ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve size özel ödeme seçenekleri ile konforlu ve hayallerinizi süsleyen bir yaşama merhaba diyebilirsiniz!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mesa Çubuklu 28 Beykoz | Boğaz ve Orman Manzarası ile Hayatın Ritmini Yakalayın!Konut Tipi     : Daire
Geliştirici       : MESA Mesken Sanayii A. Ş.
m2 Aralıkları : 79 - 416 m²

Deniz manzaralı konut projeleri arasında boğaz manzaralı daire seçenekleri ile dikkat çeken Mesa Çubuklu 28, Anadolu Yakası’nın en değerli noktalarından biri olan Beykoz’da yükselmektedir. Lüks ve seçkin bir hayatın anahtarını sunan Mesa Çubuklu 28, toplam 6 bloktan oluşan yatay mimarili ve az katlı binaları ile şehir hayatının kaosunu evinizin dışında bırakmanız için tasarlanmıştır. Evinizin her açısından günün her saati izleyebileceğiniz manzaranın yanı sıra, dairenizin hemen yanı başında bulunan ormanın gün boyu sağladığı huzur dolu hava ile sağlıklı bir hayata sahip olacaksınız. Evinizin gün boyu ferah ve geniş balkonlarınızdan içeri dolan yeşil ve mavinin sağladığı ışıltıyla dolduğunu hayal edin!


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Mesa Çubuklu 28, İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasında boğaz manzarası ile ayrı bir öneme sahiptir. Boğazın eşsiz manzarasını evinize taşırken aynı zamanda orman manzarası ile hayat boyu huzurlu ve konforlu bir hayata sahip olacaksınız. Gün boyu faydalanabileceğiniz yürüyüş yolları ile sağlıklı ve huzur dolu bir yaşama sahip olurken, günün her saati boğazın ışıltısını geniş balkonlarınızdan izleyebilirsiniz. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak ve bu benzersiz yaşam fırsatından yararlanmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sunpark Evleri Beylikdüzü | Avrupa Yakası’nın En Değerli Lokasyonu!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Oryal İnşaat - Özyap İnşaat
m2 Aralıkları : 75 - 184 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında lokasyonu ile hayatınıza ve yatırımınıza değer katacak olan Sunpark Evleri, Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Beylikdüzü’ne değer katmaktadır. Karma yaşam projeleri arasında sahip olduğu lokasyon ile sürekli değerlenen Sunpark Evleri, 7 dönüm üzerine inşa edilmiştir. Sunpark Evleri, 94 konut ve 10 ticari alanı ile stresten uzak bir hayata davet etmektedir. Bölgede bulunan ulaşım araçları ile İstanbul’un trafik yoğunluğundan kurtulacaksınız. Stressiz ve huzurlu bir yaşam teklif eden Sunpark Evleri, yeşil ve mavinin birleştiği bir hayat sunmaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında yatırım değeri ve modern mimarisi ile dikkat çeken Sunpark Evleri, kazançlı yatırım için en doğru seçeneklerden biridir. Sunpark Evleri, sosyal imkanları ve şehrin merkezinde sunduğu doğal yaşam alanları ile ayrıcalıklarla dolu bir konut projesidir. İstanbul’un merkezi noktalarından birinde bulunan Sunpark Evleri, lokasyonu ile sürekli değer kazanmaktadır. Hem deniz manzaralı bir eve sahip olmak hem de tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Sunpark Evleri ve diğer İstanbul deniz manzaralı konut projeleri ile hayatınıza huzur katabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Azur Marmara Beylikdüzü | Gün Boyu Denizin Gökyüzü ile Buluşmasını İzleyin!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Azur Grup
m2 Aralıkları : 126 m² - 236 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında 30.000 metrekarelik alana inşa edilmiş Azur Marmara, lüks ve seçkin hayatın kapılarını aralamak isteyen konut alıcılarını bekliyor. 442 daireden oluşan Azur Konutları, Batıbeyler Yapı tarafından inşa edilmiştir. Beylikdüzü’nün en gözde projesi olan Azur Marmara, konut alıcılarına akıllı ev teknolojileri ile ayrıcalıklı bir hayat teklif ediyor. Hayat standartlarınızı en yüksek seviyeye çıkaracak olan Azur Marmara, lokasyon özellikleri ile ulaşım sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri ile hayatınıza masmavi bir ışıltı katmak istiyorsanız, Azur Marmara hayallerinizi süsleyecek! Yapı ve zemin etüdü yapılmış binalar ile deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun inşa edilmiş Azur Marmara, konut alıcıları için avantaj sağlamaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Marmara denizini geniş balkonlarınızdan izleyebilir, modern mimarisi ile sunduğu eşsiz tasarımı hayat tarzınız olarak belirleyebilirsiniz. Yaşam standartlarınızı yükseltecek proje, hayatınıza yeni bir renk getirmek için tasarlanmıştır. Her detayında konforun izlerini taşıyan Azur Marmara, etrafında bulunan mağazalar, restoranlar ve kafelerle şehrin en merkezi noktasında yaşıyormuş gibi hissettirecek. Günlük ihtiyaçlarınıza birkaç adımda ulaşabilmeniz için tasarlanan Azur Marmara, sizi doğa ile iç içe bir yaşama davet ediyor. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından yatırım değeri ile büyüleyen Azur Marmara ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


AKS Focus Beylikdüzü | İstanbul’un En Değerli Noktasında Yaşam!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : AKS Grup
m2 Aralıkları : 95 - 150 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından tercih yaparken, hem lokasyon hem de yatırım değeri ile hayatınızda fark yaratacak olan AKS FOCUS, İstanbul’un en değerli noktalarından Beylikdüzü’nde yükselmektedir. 5 blok bulunan konut projesinde 272 daire bulunmaktadır. Eşsiz tasarıma sahip olan proje, peyzaj alanları ve evinize dolan mavi ışıltısı ile sürekli değer kazanmaktadır. Huzurlu ve mutlu bir hayat teklif eden AKS FOCUS, 14.500 m2 üzerine inşa edilmiştir. Yüksek miktarlarda elektrik faturası ödemenizi engellemek için geliştirilen Fan Coil teknolojisi ile doğalgaz ve benzeri bir enerji tüketmeden, hava ile ısıtma ve soğutma yapabileceğiniz bir teknolojiye sahiptir.


Bütçenizi ve konforunuzu düşünen AKS FOCUS, İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasında fark yaratmaktadır. Hem konforunuzu hem de bütçenizi düşünen proje, yaşamınıza ait her ayrıntıyı önemsiyor.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


İstanbul’un en değerli lokasyonunda yükselen AKS Focus, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları gibi birçok noktaya yürüme mesafesinde yer almaktadır. Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 5 dakika, Metrobüse 3 dakika, Migros AVM ve Marmara Park AVM’ye 7 dakika mesafede yükselmektedir. Ayrıca minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunan Aks Focus, trafik problemini hayatınızdan tamamen silmeyi amaçlamaktadır.


Güvenliğinizi, sosyal hayatınızı, sağlığınızı hatta gayrimenkul yatırımından elde edeceğiniz kazancı dahi düşünen Aks Grup, sizi ayrıcalıklarla dolu bir hayata davet ediyor. İstanbul deniz boğaz manzaralı konut projeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir ve kazançlı bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Fors Marina Beylikdüzü | West İstanbul ve Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin Ortasında!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Canreis Group
m2 Aralıkları : 123 - 334 m²

Deniz ve boğaz manzarası ile değerlenen İstanbul konut projeleri arasında Canreis Grup tarafından geliştirilen Fors Marina Beylikdüzü, 8 blok olarak tasarlanmıştır. 107 daire ve dükkandan oluşan konut projesi, %65 yeşil alana sahip olması ile hem deniz hem de yeşille iç içe bir hayat vaat etmektedir. 6.000 m2 alana inşa edilen proje, modern mimarisi ile konut alıcılarının hayallerini süslemektedir.


Fors Marina Beylikdüzü, sosyal donatıları ile dikkat çekmektedir. Marina’da bulunan restoranlarda akşam sevdiklerinizle keyifli yemekler yiyebilir, sabahları sahilde uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Lokasyonu ile benzersiz fırsatlar sunan Fors Marina Beylikdüzü, sizi İstanbul’un trafiğinden kurtaracak ulaşım imkanlarına sahiptir. West İstanbul ve Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin arasında konumlandırılan Fors Marina Beylikdüzü, lokasyonu ile İstanbul'un yoğun trafiğine takılmadan keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.


Konforlu ve huzurlu bir hayat vaat eden Fors Marina Beylikdüzü, sizlere ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor. Fors Marina Beylikdüzü ve diğer deniz manzaralı konut projeleri arasından birini seçmek için bize ulaşabilir ve cazip tekliflerden yararlanabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Elmas İstanbul Büyükçekmece | Deniz ve Göl Manzarası ile Büyülenin!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : YKM Fener İstanbul
m2 Aralıkları : 92 - 224 m²

Deniz ve boğaz manzaralı İstanbul konut projeleri arasında yeşil bina tasarımı ile dikkat çeken Elmas İstanbul, lokasyon özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Toplu taşıma araçlarına ve şehir merkezine olan mesafe evin değerini artırarak uzun vadede yüksek getiri sağlayacaktır.


Elmas İstanbul, çevreci bir anlayış ile tasarlanmıştır. İstanbul’da yeşil teraslar sürekli popülerlik kazanmaktadır. Çevreye verdiği değer ile sürekli değer kazanan Elmas İstanbul, hem denizin ışıltısı hem de yeşilin büyüleyici atmosferini hayatınızın merkezine taşımak için konut alıcılarına cazip teklifler sunmaktadır. Elmas İstanbul, İstanbul’da uygun fiyatlı ve lüks daire arayanlar için en doğru seçeneklerden biri olacaktır.


Deniz manzarası ve lokasyon özelliklerinin yanı sıra sosyal donatıları ile dikkat çeken Elmas İstanbul, yüzme havuzu, buhar odası, Türk hamamı, jimnastik odası, sauna gibi yaşam standartlarınızı artıracak fonksiyonları içinde bulundurmaktadır. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında tercih yaparken tüm bu özellikleri içinde barındıran Elmas İstanbul, yerli ve yabancı yatırımcılar için en doğru seçenek olarak öne çıkmaktadır. 7/24 güvenlik önlemlerinin bulunduğu Elmas İstanbul, aileniz ile güvenle konforlu bir hayat yaşamanız için birçok imkana sahiptir.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Elmas İstanbul, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Büyükçekmece’de bulunmaktadır. İstanbul E-5 otoyolunun yanı başında bulunan Elmas İstanbul, deniz manzaralı konut projesi arayan konut alıcıları için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Ayrıca TÜYAP’A 6 km ve Metrobüs’e 100 metre mesafede bulunmaktadır. Marmara Denizi’ne yalnızca 5 dakika mesafede bulunan Elmas İstanbul, günün her saatinde evinizin içine dolan deniz ışıltısı ile gününüze değer katmak için tasarlanmıştır.


İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri, yaratılan yüksek fiyat algısıyla göz korkutmaktadır. Fakat hayal değil! İstanbul’da Elmas İstanbul ve daha birçok deniz, boğaz ve göl manzaralı konut projesi bulunmaktadır. Her bütçeye uygun konut seçeneği bulunmaktadır. Ve buradan bize ulaştığınızda bu konut projeleri arasından bir tanesine ulaşmak hem vaktinizi hem bütçenizi koruma altına alarak gerçekleşecek!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Central Hill Esenyurt | Her Cepheden Deniz Manzarası Evinizde!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Özkanca İnşaat
m2 Aralıkları : 45 - 252 m²

İstanbul konut projeleri arasında deniz manzaralı konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak olan bir seçenek arıyorsanız Central Hill bütçenize en uygun seçenek olacak! İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen Central Hill, tüm bütçe seçeneklerine uygun daire tipine sahip bir konut projesidir. Bütçenizi zorlamayacak imkanlara sahip olan Central Hill, İstanbul’da hem lüks hem de uygun fiyatlı bir daire almak için cazip imkanlara sahiptir.


Deniz manzarası ile yaşam standartlarınızı baştan aşağı değiştirmeyi amaçlayan Central Hill, evinizin yanı başında bulunan alışveriş merkezi ile hayatınıza ayrıcalık katacak imkanlar sunmaktadır. Yalnızca salon değil evinizin her noktasından denizi izleyebileceğinizi söylesek etkilenir miydiniz? Central Hill, yalnızca evinizin değil, hayatınızın atmosferini değiştirecek deniz manzarası ile hayallerinizi süsleyecek! Her odadan denizi izleyerek, yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Central Hill, E-5 ve E-6’ya yakın olması sebebi ile konut alıcıları için konforlu bir yaşam sunmaktadır. Ödeme seçenekleri ile konut alıcıları için cazip imkanlar sunan Central Hill, İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasında yıldız gibi parlamaktadır.


İstanbul’da konut projelerine değer katan özelliklerin başında ulaşım araçlarına olan mesafe gelmektedir. Central Hill, lokasyon özellikleri ile şehrin her noktasına zaman kaybetmeden rahatça ulaşmanızı sağlayacaktır. İstanbul’un yatırım değeri en yüksek noktalarından birinde bulunan Central Hill, yaşamınıza değer katacak tüm fonksiyonlara sahip aynı zamanda bütçenizle dost bir konut projesidir. Hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için her fırsatı sunan Central Hill ve diğer İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Flamingo Blu Büyükçekmece | Her Cepheden Denizi İzleyebileceğiniz Karma Yaşam Projesi!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Makropoli İnşaat
m2 Aralıkları : 86 - 234 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında mimarisi ile dikkat çeken Flamingo Blu, 5.283m2 alan üzerinde inşa edilmiştir. 59 konuttan oluşan Flamingo Blu, tüm gün denizi izlemek için doğru bir tercih olacak! Evinizden çıkmadan tüm gün ufku izleyebilir ve huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz.


Büyükçekmece’de bulunan Flamingo Blu, her cephesinden denizi görebileceğiniz 5 katlı 2 bloktan oluşmaktadır. 59 konut bulunan Flamingo Blu, içinde bulunan 6 ticari ünite ile iş ve ofis yaşamının en keyifli halini sunmaktadır. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri, konut almayı planlayan herkes için cazibeli bir seçenektir.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Flamingo Blu, sahip olduğu konum özellikleri ile İstanbul konut projeleri arasında dikkat çekmektedir. E-5 ve sahilyolunun birleştiği noktada bulunan Flamingo Blu, lokasyonu ile konut alıcılarını zaman kaybından ve İstanbul'un yoğun trafiğinden kurtarmayı amaçlamaktadır. Büyükçekmece'de yer alan Flamingo Blu;


E-5'e                                  450 metre,
Tüyap'a                            9kilometre,
Atatürk Havalimanı'na            27km mesafede yer almaktadır.


Makropoli İnşaat tarafından geliştirilen proje, yatırım değeri ile yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini üstüne çekmektedir. Mimari yapısı sayesinde en küçük daire tipinin bile ferahlığı konut alıcılarını büyülemektedir. Geniş terasları ile denizin eşsiz mavisini tüm gün izleyebilir, tüm hayatınıza mavi ve yeşili ortak edebilirsiniz. Açık havuzunuzda günün stresini atabilir veya bahçe kat daire tiplerinden birini satın alarak kendi bahçenizde sevdiklerinizle unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz. Sahip olduğu 3700m2 peyzaj alana sahip olan Flamingo Blu, konut alıcıları için yeşil ve maviyi bir araya getirmiştir. Butik proje olarak gösterilen Flamingo Blu, gördüğünüz anda etkileyici atmosferi ile sizleri kendine hayran bırakacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yalıköy İstanbul Çatalca | Denize Sıfır Tripleks Villalar!

Konut Tipi      : Villa
Geliştirici       : Artenka - İhtisas Yapı A.Ş
m2 Aralıkları : 145 - 250 m²

İstanbul konut projeleri arasında deniz manzarası ile konut alıcılarını büyüleyen Yalıköy İstanbul, Çatalca’da bulunmaktadır. Mavi ve yeşilin birlikteliği ile İstanbul’da büyüleyici yaşam alanları ve benzersiz yatırım fırsatları sunulmaktadır. Yalıköy İstanbul, yatırım değeri ve yüksek standartları ile İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde bulunmaktadır. İstanbul’un en hızlı gelişen konumlarından biri olan Çatalca’da bulunan Yalıköy İstanbul, konut alıcıları için dikkat çekici fırsatlar sunmaktadır. Butik bir proje olan Yalıköy İstanbul, Türkiye gayrimenkul piyasası için eşsiz bir proje olarak gösterilmektedir. Deniz ve ormanın bir arada bulunduğu Yalıköy İstanbul, saklı bir cennettir. Denize 100 metre mesafede bulunan Yalıköy İstanbul, hergün tertemiz bir plaja yürüyerek hayatınıza değer katma fırsatını sunmaktadır.


İstanbul konut projeleri arasında sunduğu farklı imkanlar ile yıldız gibi parlayan Yalıköy İstanbul, 145-250m2 arası genişliklere sahip tripleks villa tipi konutlardan oluşmaktadır. Orman ve denizin hayatınıza katacağı huzurun yanı sıra kendinize özel mülkünüzde hem konforlu hem de kazançlı bir hayat yaşamanız için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Yalıköy İstanbul, yatırım değeri ile durmadan kazanmanız için birçok özelliği ile eşsiz fırsatlara sahiptir. İstanbul’da denize sıfır olarak inşa edilen Yalıköy İstanbul, hayalinizdeki hayatı yaşamanız için İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde inşa edilmiştir.


İstanbul’da tüm bağlantı yollarını kullanarak evinize ulaşabileceğinizi hayal edin. Uzak olduğunu düşünmeyin! 3. Havalimanı ve İstanbul’un en değerli lokasyonlarına tüm bağlantı yollarını kullanarak ulaşabileceksiniz.


Yalıköy İstanbul, lokasyon özelliklerinin hayatınıza sağlayacağı avantajların yanı sıra yatırım değeri ile sürekli kazanç elde etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri ile sürekli kazanç elde etmek istiyorsanız, Çatalca bölgesinde inşa edilmiş Yalıköy İstanbul, sizin için en doğru tercih olacaktır. İstanbul’da denize sıfır ve orman manzaralı konut projeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Alya Life Residence Fikirtepe | Boğaz Manzarası ve İstanbul Ayaklarınızın Altında!

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Ekşioğlu Yapı
m2 Aralıkları : 49 -176 m²

Deniz manzaralı ve boğaz manzaralı konut projeleri ile yaşam standartlarınızı yükseltecek konut projeleri arasında ilk sıralarda gelen Alya Life, sunduğu cazip ödeme seçenekleri ile konut alıcıları için benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Ekşioğlu Yapı tarafından geliştirilen proje, Kadıköy’ün yeniden dönüşüm noktasında bulunmaktadır. Fikirtepe’de yükselen konut projesi, Kadıköy’ün yeni yüzü olarak tanımlanmaktadır. Sosyal donatıları ile konut alıcılarının sosyal yaşantısı için her imkana sahip olan Alya Life, sauna, hamam, spa, açık ve kapalı havuz gibi birçok olanağı sunmakadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut piyasası yerli ve yabancı yatırımcılar için etkileyici yatırım teklifleri sunmaktadır. Alya Life, yatırım değeri ile İstanbul’da konut alıcıları için hızlı ve yüksek geri dönüş sağlamaktadır. 3000 m2 alana inşa edilen Alya Life, 214 daireye sahiptir. Lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Alya Life, E-5 ve Boğaziçi Köprüsü’ne bağlanan yolun yanı başında bulunmaktadır. Metrobüs ve metronun yanı başında bulunan Alya Life ve diğer İstanbul deniz manzaralı konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Fortis Sinanlı Kadıköy | Yeni Kadıköy’ün Kalbinde Merkezi Yaşam!

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Yiğit İDK Group
m2 Aralıkları : 50 - 330 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Fortis Sinanlı, mahalle hayatının en modern halini yaşamınıza taşıyacak! 1.100 daireden oluşan Fortis Sinanlı, 158 bin m2 alana inşa edilmiştir. Yeni Kadıköy olarak adlandırılan dönüşüm alanı, lokasyon olarak metro, metrobüs ve E-5’in yanı başında yükselmektedir. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında en gösterişli yapılardan biri olan Fortis Sinanlı, ticari üniteleri ile de dikkat çekmektedir. Otel konsepti olarak tasarlanan Fortis Sinanlı’da 1 adet ofis bloğu bulunmaktadır.


Geniş ve ferah dairelerin bulunduğu Fortis Sinanlı, çocuk oyun alanları ve restoran gibi imkanlara sahiptir. Yaşamın her alanında ihtiyaçlarınıza yanıt veren Fortis Sinanlı, dubleks ve home ofisleri ile sürekli değer kazanmaktadır. Yatırım değeri ile yaşam alanınızı kazanca çeviren Fortis Sinanlı, uygun fiyatlı daireleri ile konut alıcılarına olağanüstü imkanlar sunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları, geniş aileler için çocuk havuzları ve restoranlar bulunan Fortis Sinanlı, çevresinde bulunan hastane, alışveriş merkezi ve iki yakayı birleştiren Avrasya Tüneli gibi birçok noktaya yürüme mesafesinde bulunmaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Kadıköy Meydanı, Moda, Bağdat Caddesi gibi Anadolu Yakası’nın en değerli ve merkezi noktalarının birleştiği noktada bulunan Fortis Sinanlı, yaşamın tüm değerlerini bir araya getirmektedir. Anadolu ve Avrupa Yakası'nı birleştiren Avrasya Tüneli’ne olan mesafe sayesinde İstanbul’un trafik sorununa çözüm getiren Fortis Sinanlı, yalnızca deniz manzarası ile değil diğer tüm imkanları ile yaşam standartlarınızı yükseltmek için tasarlanmıştır. Fortis Sinanlı ve diğer İstanbul deniz manzaralı konut projeleri hakkında konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


NEF Kandilli | Boğaz’ın Işıltısını Hayatınıza Taşıyın!Konut Tipi      : Daire
Geliştirici        : NEF
m2 Aralıkları  : 157 - 413 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında hayat standartlarınızı yükseltecek imkanları bir araya getiren NEF Kandilli, sunmuş olduğu tüm imkanlar ile hayatınıza değer katacak! İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden biri olan Üsküdar’da bulunan NEF Kandilli, lokasyon özellikleri, içerdiği sosyal donatıları ve ödeme seçenekleri ile konut alıcılarına benzersiz fırsatlar sunmaktadır. İstanbul’un en seçkin konut projelerinden biri olan NEF Kandilli, 70.000 m2 alan üzerine kurulu 406 konuttan oluşmaktadır. Lüks ve seçkin bir yaşam istiyorsanız, NEF Kandilli hayallerinizdeki konut projesi olarak isteklerinize yanıt verecektir.


NEF projelerinin tümü lüks yaşam projesi olarak gösterilmektedir. NEF Kandilli, sunmuş olduğu sosyal imkanlar ile yaşam standartlarınızı hayal bile edemeyeceğiniz boyutlara taşımak için tasarlanmıştır. NEF Kandilli, lüks ve modern mimarisi ile hem İstanbul Boğazı’nın ışıltısını evinizin her noktasına taşıyacak hem de sunmuş olduğu imkanlar ile seçkin bir yaşam alanı sunacak.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde bulunan NEF Kandilli, sağladığı sosyal imkanları ile konut alıcılarına benzersiz imkanlar sunmaktadır. Sauna, hamam, çocuk havuzu, açık ve kapalı havuzu, spor salonu, yeşil alanları ile hayatınıza benzersiz imkanlar sunacak! Gün boyu Üsküdar’ın tarihi atmosferini hissederken, İstanbul’un en seçkin noktasında yaşamanın avantajlarını bir ömür boyu hissedeceksiniz. NEF Kandilli hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Tüm İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Versus Dragos Kartal | Marmara Denizi ve Dragos Sahili Manzarası Evinizde!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Resim Yapı
m2 Aralıkları : 75 - 285 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında eşsiz manzarası ile konut alıcılarına seçkin ve lüks bir hayat vaat eden Versus Dragos, kentsel dönüşüm projesidir. 8 bin m2 alana inşa edilen Versus Dragos 114 daireden oluşmaktadır. Versus Dragos, 75m2 ve 285m2 genişlikte daire tipleri ile konut alıcılarına birçok farklı seçenek sunan Versus Dragos, kolay ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Gün boyu denizin ışıltısını evinize taşımak için tasarlanmış olan Versus Dragos, hayat standartlarınızı yükseltmek için tüm imkanlara sahiptir. Balkon ve teras bulunan ve denizin hemen yanıbaşında bulunan Versus Dragos, gün boyu evinizin içini ışıltıyla dolduracak. Geniş pencerelerinizden evinize dolan yıldızları izleyebileceğiniz imkanları bulunduran Versus Dragos, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmeniz için tasarlanmıştır. Versus Dragos, deniz manzaralı konut projeleri arasında sağladığı imkanlar ile ön plana çıkmaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Versus Dragos, İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasında yıldız gibi parlamaktadır. Kolay ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygun seçenekler sunan Versus Dragos, İstanbul Kartal’da bulunmaktadır. Kartal sahil yoluna 1 dakika, metro durağına ise yalnızca 3 dakika mesafede bulunan Versus Dragos, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika mesafededir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30 dakika mesafede bulunması sebebiyle yüksek yatırım değerine sahip olan Versus Dragos aynı zamanda birçok AVM ve hastane gibi merkezi noktaya yürüyerek ulaşma mesafesindedir.


İstanbul’da zaman kaybetmeden tüm ihtiyaçlarınıza ulaşmak istiyorsanız, Versus Dragos sizin için en doğru tercih olacaktır. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hayata yalnızca birkaç adım uzaktasınız, geç kalmayın!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Kartal Wings | Deniz ve Adalar Manzarası ile Büyülenin!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Umran Yapı - Amad Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 92 - 396 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında geniş ve ferah daire yapısı ile dikkat çeken Kartal Wings, 278 konut ve 9 dükkandan oluşmaktadır. İstanbul Kartal’da bulunan Kartal Wings, deniz, adalar ve tarihi yarımada manzarasına sahiptir. Kartal Wings, deniz ve adalar manzarasını izleyebileceğiniz seyir terasları ve dinlenme alanları ile konut alıcıları için cazibe merkezi olmuştur. 3 bloktan oluşan Kartal Wings, alçak katlı bina tasarımı ile yüksek binaların yarattığı yapılaşmadan sıkılanlar için cazibeli bir yapı olarak dikkat çekmektedir.


Şehrin içinde binaların arasında doğallık arayanlar için tasarlanan 8500m2 yeşil alanı ile doğal bir yaşam sunan Kartal Wings, konut alıcıları için keyifli ve huzurlu bir yaşam teklif etmektedir. Çatı katında yer alan seyir terasından izleyebileceğiniz adalar manzarasının ışıltısı ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Boş vakitlerinizi evinizden dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan değerlendirmek istiyorsanız, Kartal Wings sizin için en doğru tercih olabilir. Hayatın karmaşasından yorulduysanız ve evinize döndüğünüzde keyifli ve huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız, Kartal Wings sizin için tüm bu ayrıntılar düşünülerek tasarlanmış bir yapıdır. Açık ve kapalı havuzlar, 2 sauna ve 2 fin hamamı ile dışarıya çıkmanıza gerek kalmadan stresinizi kendi özel alanlarınızda atabilirsiniz. Adeta her mevsim tatil yapıyormuş gibi hissetmeniz için tasarlanan Kartal Wings, sevdikleriniz ve sizin için en doğru yaşam alanı olacaktır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Kartal Wings, sosyal donatıları ve mimari yapısının yanı sıra deniz manzarası ile dikkat çekmektedir. Fakat bir diğer önemli özelliği lokasyonudur. Bir ev satın almadan önce ilk dikkat edilmesi gereken özellik lokasyonudur. İstanbul’un günün her saati var olan trafiğinden kurtulmak ve evinize döndüğünüzde şehrin kargaşasından kurtulmak istiyorsanız, Kartal Wings’in lokasyon özellikleri ile etkileneceksiniz.


Anadolu Yakası’nda bir yıldız gibi parlayan Kartal Wings, tüm toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde konumlandırılmıştır. Günün her saati kullanabileceğiniz yapım aşamasında olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattına yaklaşık 6-7 dakika mesafede bulunmaktadır. Ayrıca sahil şeridini kullanarak İstanbul’un her iki yakasına kolayca ulaşabilme imkanının yanı sıra E-5 karayoluna yalnızca 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Kartal Wings, lokasyon özellikleri sayesinde konut alıcılarını zaman kaybından kurtarmaktadır. Pendik Marina’ya 6km mesafe’de bulunmaktadır. Ayrıca Sahil yolu’na 2km mesafede bulunan Kartal Wings metroya 2km ve hızlı trene 1.6km mesafede bulunmaktadır.


İstanbul’un trafiğine takılmadan tüm gün İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşabileceksiniz. Kartal Wings, hayatınıza değer katmak için her ayrıntıya sahip olan bir yaşam alanı olarak tasarlanmıştır. Kartal Wings veya diğer tüm deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından bir seçim yapmak ve ücretsiz danışmanlık almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz) 


Cennet Koru Küçükçekmece | Koru ve Deniz Manzarası ile Işıltılı bir Yaşam!

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Keleşoğlu İnşaat
m2 Aralıkları : 93 - 243 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından hayatınıza değer katacak her ayrıntıya sahip olan Cennet Koru, İstanbul Küçükçekmece’de bulunmaktadır. Modern mimarisinin yanı sıra tüm gün denizi izlemeniz için tasarlanmış olan Cennet Koru, şehrin içinde gizlenmiş saklı bir cennet olarak gösterilmektedir. 30.328 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Toplam 408 daire bulunan Cennet Koru, 25 adet mağazası ile dikkat çekmektedir. Ayrıca koru ve deniz manzarasına sahip olan Cennet Koru, çam ağaçlarının huzurunu yaşamınıza taşırken, denizin ışıltısıyla tüm gününüzü aydınlatacak. Kısa katlardan oluşan Cennet Koru, konut alıcıları için ince detaylar düşünülerek tasarlanmış bir yaşam alanıdır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Lokasyon özellikleri ile konut alıcılarını büyüleyen Cennet Koru, denizin yanıbaşında yer almasının yanı sıra, toplu taşımalara yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca Küçükçekmece Gölü’ne 400 metre ve E-5 Karayolu’na 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.


Lokasyon özellikleri ve deniz manzarası ile dikkat çeken Cennet Koru, 5 dakika mesafede bulunan Kanunu Sultan Süleyman Hastanesi ve 7km mesafede bulunan Atatürk Havalimanı ile hayatınızı kolaylaştıracak. Sosyal donatıları, sahip olduğu deniz manzarası ve lokasyon özelliklerinin yanı sıra güvenliğiniz ve hayatınız boyunca yaşam alanınızda talep edeceğiniz her ayrıntıya sahip olan Cennet Koru, İstanbul’un en gözde konut projelerinden biridir. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


İstanbul Panorama Evleri | Eşsiz Deniz ve Doğa Manzaralı Karma Yaşam Projesi!

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Pearl İnşaat
m2 Aralıkları : 70 m² - 155 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından geleceğinize yatırım yapma imkanı sunan İstanbul Panorama Evleri, konut alıcıları için benzersiz bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Bağcılar’ın en merkezi konumunda bulunan İstanbul Panorama Evleri, eşsiz deniz ve doğa manzarası ile fark yaratmaktadır.


İstanbul’un eşsiz deniz manzarasını izleyebileceğiniz konut projeleri, huzurlu ve sakin bir hayatın yanı sıra yatırım geri dönüş olanakları ile benzersiz fırsatlar sunmaktadır. İstanbul Panorama evleri, deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında lüks ve her bütçeye uygun daire seçenekleri ile dikkat çekmektedir.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasında lokasyonu ile dikkat çeken İstanbul Panorama Evleri, ulaşım araçlarına yakınlığı ile hayatınızı kolaylaştıracaktır. Tramvay ve metro gibi toplu taşıma araçlarının kesiştiği noktada bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek sosyal donatıları ile hayatınıza değer katacak İstanbul Panorama Evleri, 498 konutun yanı sıra 200 metrelik alışveriş caddesine sahiptir.


İstanbul gayrimenkul piyasası, deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri ile yerli ve yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi haline gelmiştir. Sizde İstanbul Panorama Evleri ve diğer deniz manzaralı konut projeleri arasından birini seçerek yeni hayatınızın kapılarını aralayabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Dia Mare Mimaroba | Akdeniz ve Ege Esintileri Evinizde!

Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Sarkent Yapı
m2 Aralıkları : 126 m² - 295 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında sahip olduğu tasarım ve sahip olduğu Akdeniz ve Ege esintileri ile dikkat çeken Dia Mare Mimaroba, 118 konut ve 17 dükkandan oluşmaktadır. Mimaroba’da yükselen Dia Mare Mimaroba, Şarkent Yapı tarafından geliştirilmiştir. Geniş peyzaj alanları ve sahip olduğu deniz manzarası ile dikkat çeken Dia Mare Mimaroba, İstanbul’un en cazibeli yapılarından biri olarak dikkat çekmektedir. Deniz ile iç içe bir yaşam sunan Dia Mare Mimaroba, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Büyükçekmece’de yükselmektedir. Tüm gün izleyebileceğiniz deniz manzarası ile yaşamınıza huzur katacak olan Dia Mare, mavi ve yeşilin huzurunu yaşamınıza taşımayı amaçlıyor.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Mimaroba, İstanbul’un en cazibeli mülkelerinin bulunduğu dikkat çekici bir lokasyondur. Hızla gelişen Mimaroba, dış cephesi ve iç tasarımı ile konut alıcılarını etkileyen konut projelerine ev sahipliği yapmaktadır. Sizler için bu yapılar arasından en seçkin ve değerli olanları bir araya getirdik. Dia Mare Mimaroba, sevdiklerinizle güvenli bir hayat sunmak için 7-24 güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Yürüme mesafesinde bulunan mağazalar, alışveriş noktaları, eğitim merkezleri, restoranlar ve bankalar gibi gün içinde ihtiyaç duyacağınız tüm taleplerinize yanıt verecektir. İstanbul deniz manzaralı konut projeleri arasından yaşam standartlarınıza en uygun seçeneği tercih etmek için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Kasr-ı Ala Çengelköy | Eşsiz Boğaz Manzarası ile Boyut Atlayın!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Omran İnşaat
m2 Aralıkları : 109 - 277 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından Anadolu Yakası’nın en değerli yapısı olan Kasr-ı Ala Çengelköy, 75 konut ile 6000m2 alan üzerine kurulmuştur. Omran İnşaat tarafından geliştirilen projede 3000m2 yeşil alan bulunmaktadır. Günün her saati deniz manzarası ve yeşilin evin içine dolan ışıkları ile huzurlu zaman geçirmeyi vaat eden Kasr-ı Ala Çengelköy, sahip olduğu dizaynı ile konut alıcılarına seçkin bir yaşam sunmaktadır. Özel bahçeler, kapalı ve açık havuzlar, seyir terasları ile 75 özel aileye İstanbul’da seçkin bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.


İstanbul Boğazı’nın en güzel halini gün boyu izleyebileceğiniz Kasr-ı Ala Çengelköy, yaşamın tüm güzelliklerini pencerenizden izleyebileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Türk hamamı, sauna, spor salonu gibi özel imkanlara sahip olan Kasr-ı Ala, İstanbul’da konforlu bir yaşamın en güzel halidir. Ayrıca Çengelköy’ün tarihi dokusu sizi büyüleyecek. İstanbul’da deniz manzaralı konut projeleri ile hayatınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Kasr-ı Ala ise İstanbul boğaz manzaralı konut projeleri arasında eşsiz deniz manzarası ve benzersiz tasarımı ile seçkin bir yaşam sunmaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Lokasyonu ile dikkat çeken Kasr-ı Ala, İstanbul’un neredeyse her yerine kolay ulaşım sağlamanız için nadide bir bölgededir. Evinizin birkaç adım ötesinde İstanbul’un en değerli tarihi lokantaları, cafeler, restoranlar ve daha birçok mekan bulunmaktadır. Sosyal olanaklarının yanı sıra, toplu taşıma araçlarına ve İstanbul’un en önemli noktalarına kolay ulaşım sağlamak açısından benzersiz bir konumdadır. Sahile yalnızca 800 metre uzaklıkta olduğunuzu düşünün. Levent’e 7km, Bağdat Caddesi’ne 9km, Beşiktaş’a 5km mesafede bulunan Kasr-ı Ala Çengelköy, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 2.5 km mesafededir.


İstanbul’un iki yakası arasında kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Üsküdar’ın kuzeyinde bulunan Kuzguncuk ve Beylerbeyi’ne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kasr-Ala Çengelköy, İstanbul boğaz manzarasını izleyebileceğiniz en özel noktada bulunmakta ve eşsiz deniz ışıltısıyla büyülemektedir. Diğer İstanbul boğaz ve deniz manzaralı konut projesi hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yedi Mavi Zeytinburnu | Mavinin Yedi Tonu ile Ayrıcalıklı bir Yaşam!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Gül İnşaat
m2 Aralıkları : 70 - 392 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında en dikkat çeken yapılardan biri olan Yedi Mavi; Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile inşa edilmiştir. Yedi Mavi, 848 adet daireden oluşmaktadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ait arsada yükselen proje arazi alanı, sahip olduğu değer ile sürekli yatırımınıza değer katmaktadır. 17 katlı 6 bloktan oluşan Yedi Mavi, bir konut projesinde ihtiyaç duyabileceğiniz fonksiyonlarla donatılmıştır. Kapalı otoparktan SPA merkezine kadar aklınıza gelebilecek tüm özelliklere sahiptir. Kendinize özel kuryeniz, veteriner servisi veya havaalanına giderken transfer aracınız olsun ister miydiniz? İşte tüm bu donatılara sahip olan Yedi Mavi, ayrıcalıklar dünyası olarak da adlandırılabilir. 63.500m2 alana inşa edilen konut projesi, İstanbul’un ödüllü sahil projesidir. 6 rezidans ve 1 oteli ile dikkat çeken Yedi Mavi, yeşil ve mavinin her tonunun evinize yaydığı ışıltıyı hayatınızla birleştiren bir konut projesidir.


İstanbul’da denizi izlemek için evinizi tercih ediyorsanız bu ayrıcalıklarla dolu dünyadan bir ev satın alarak ilk adımı atabilirsiniz. Üstelik satın aldığınız evin tapusu, satın aldığınız anda hazır olarak teslim ediliyor. Yedi Mavi projesinden bir ev satın alarak, hayatınıza yeşil ve mavinin her tonunu katacak ayrıca hayatın her alanında özel hissedeceksiniz.


Bitmedi! Yedi Mavi projesinde en dikkat çeken ayrıntılardan bir diğeri ise içinde bulunan Mavi caddesidir. Ünlü markaların bulunduğu cadde ve sahille aranızdaki mesafeyi yok eden Mavi Tüneli hayatınıza hayal bile edemeyeceğiniz ayrıcalıklar katacak!


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Zeytinburnu’nda bulunan Yedi Mavi, hayatın her alanında sağladığı ayrıcalıklar ile özel hissetmenizi sağlamanın yanı sıra lokasyon özellikleri ile de vakit kaybından hayatınız boyunca kurtulmanızı sağlayacak. Boğaz’a kadar devam eden sahil şeridinden tüm İstanbul’a kolayca ulaşırken, Marmaray ve Avrasya Tüneli’ni kullanarak İstanbul’un her iki yakasına vakit kaybetmeden ulaşacaksınız. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından birini seçmek için ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile ayrıcalıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Nevbahar Üsküdar | İstanbul’un Eşsiz Boğaz Manzarası Gün Boyu Evinizde!
Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Kalyon İnşaat
m2 Aralıkları : 69 - 585 m²

Deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında üst düzey tasarım anlayışıyla dikkat çeken Nevbahar Üsküdar, 169 konuttan oluşmaktadır. Geleneksel bir tavra sahip olan Nevbahar Üsküdar, modern bir tasarıma sahiptir. Üst düzey yaşam standartları sunan Nevbahar Üsküdar, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için bulunan 138 mağazanın yanı başında bulunmaktadır. Üsküdar’da bulunan Nevbahar Üsküdar, proje için tasarlanan Nevçarşı günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için tasarlanmıştır. Yaşamınıza değer katacak her ayrıntının yer aldığı proje, akıllı ev sistemleri ile geliştirilmiştir. Konforunuz ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için tasarlanan Nevbahar Üsküdar, mimari yapısı ile Üsküdar’ın en değerli noktasında bulunmaktadır.


Nevbahar Üsküdar, doğanın mavisi ve yeşilin en güzel tonlarını bir arada sunan özgün bir tasarıma sahiptir. Boğaz’ın ışıltısını evinizin içine taşıyan Nevbahar Üsküdar, yatırım değeri ile konut alıcıları için en cazip seçeneklerden biridir. Proje esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve gölge alan yaratmak için özel olarak tasarlanan alanı ile konut alıcılarına eşsiz ayrıcalıklar sunmaktadır.


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Nevbahar Üsküdar, benzersiz konumu ile konut alıcılarını zaman kaybı ve trafiğin yarattığı yorgunluktan kurtarmayı amaçlamaktadır. Üsküdar'da yükselen Nevbahar;


15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 12dakika,
Kadıköy'e                                         10dakika,
Beşiktaş'a                                        15dakika,
Taksim'e                                           20dakika,
F.S.M. Köprüsü                                20dakika,
Maslak                                              30dakika,
Ümraniye                                          15dakika,
Göztepe ve Ataşehir'e                    25 dakika mesafededir.


İstanbul boğaz ve deniz manzaralı konut projeleri arasında 4 farklı blok seçeneği ile dikkat çeken Nevbahar Üsküdar, İstanbul’un boğaz manzarasını benzersiz şekilde evinize taşıyan bir konut projesidir. İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasından seçim yaparken yaşam standartlarınıza en uygun seçeneği bulmak için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Tual Adalar Kartal | Büyüleyici Adalar ve Aydos Ormanı Manzarası Evinizin İçinde!

Konut Tipi      : Konut
Geliştirici       : Dağ Mühendislik
m2 Aralıkları : 77-200 m²

İstanbul konut projeleri arasında yalnızca deniz ve boğaz manzarası ile değil aynı zamanda orman manzarası ile konut alıcılarını etkileyen Tual Adalar, Kartal’a değer katıyor. Adalar, deniz ve Aydos Ormanı manzarası ile evinizin içinde gün boyu keyifli ve huzurlu vakit geçireceksiniz. 6 blok bulunan Tual Adalar, 471 konuttan oluşmaktadır. 48 bin 157m2 alana inşa edilen Tual Adalar, tasarımı ile dikkat çekmektedir. 3 blok kısa diğer 3 blok ise çok katlı olarak planlanmıştır. Şehrin kalabalığından yorulduysanız ve huzurlu bir yaşam alanı arıyorsanız, Tual Adalar yaşamın tüm renkleri ile hayatınıza ayrıcalık katacak.


İstanbul deniz ve boğaz manzaralı konut projeleri arasında orman manzarası ile öne çıkan Tual Adalar, şehrin yatırım değeri en yüksek noktalarından birinde yükselmektedir. Doğa ile iç içe yaşamak ve yaşamınıza değer katmak için Tual Adalar en doğru tercih olacak!


Lokasyon Özellikleri | Deniz ve Boğaz Manzaralı Konut Projeleri


Lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Tual Adalar;


Sabiha Gökçen Havaalanı’na        9dakika,
Kartal metrosuna                           3 dakika,
TEM Otoyolu’na                            12 dakika,
E5 Otoyolu’na                                  3 dakika mesafede bulunmaktadır.


İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtulmak ve huzurla dolu bir hayat yaşamak için adresiniz Tual Adalar olabilir. Tual Adalar ve diğer İstanbul boğaz ve deniz manzaralı konut projeleri arasından birini seçebilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(DAHA AYRINTILI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ)BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu