Avend Beytepe ile Ankara’nın Merkezinde Yaşam!

Avend Beytepe konut projesi, şehrin en değerli bölgesi Çankaya’da hayata geçirildi! Satılık daire fiyatları ile Ankara konut projeleri arasında bir hayli dikkat çeken yapı, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor! Çankaya’da harika bir yaşam, sizler için başlıyor!


Avend Beytepe, Şehrin En İddialı Projesi!


 

Şehrin en iddialı konut projesi olan Avend Beytepe, Ankara’nın doğal yapısı ve çevresiyle uyumlu bir şekilde hayata geçirildi. Çizgi üstü tasarımıyla herkesin ilgi odağında yer alan yapı, satılık daire fiyatları ile bir hayli dikkat çekiyor! Şehrin en merkezi bölgesinde kusursuz bir yaşam Avend Beytepe ile başlıyor!

Uygun konut fiyatları ve ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olabilir, aynı zamanda Ankara’da harika bir yatırım fırsatını da yakalayabilirsiniz! Şehrin en iddialı konut projesinde, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimi sizlerle olacak!

Son teknoloji konut donanımları, sosyal yaşam alanları ve kaliteli konut standartları ile benzersiz bir yapı olan Avend Beytepe konut projesi, bir evden çok daha fazlasını vadediyor! Ankara’nın en değerli yerleşim bölgesi Çankaya’da hayata geçirilen proje, oldukça uzun süren tasarım çalışmalarının ardından hayata geçirildi!

 

Çok Kazandıracak Bir Yatırım Sizi Bekliyor!


 

Ankara’nın en değerli bölgelerinin başında gelen Çankaya’da yükselen konut projesi, merkezi lokasyonu ve yüksek standartlı yapısıyla ideal bir yatırım aracı olarak görülüyor. Her bütçe için uygun konut fiyatlarının yanı sıra kolay ödeme seçeneklerine de sahip olan proje, bütçenize sarsmadan konut sahibi olmanızı olanak sağlıyor!

Ankara’nın en popüler bölgesi Çankaya’da yükselen konut projesi, yüksek donanımları ve geniş oturma seçenekleriyle sizler için kusursuz bir yaşam kurguluyor! Çankaya’nın her geçen gün aldığı büyük yatırımlar ve gelişen değeri ile Avend Beytepe konut projesi, çok kazandıracak bir yatırım sizlerin önüne getiriyor! Şehrin en kaliteli projesinde, bir evden çok daha fazlası sizlerle olacak!

 

Avend Beytepe, Ferah Bir Yaşam Seçeneği Sunuyor!


 

Avend Beytepe konut projesi bünyesinde bulundurduğu geniş daire tasarımları sayesinde ideal oturma alanlarınızı rahatlıkla kurgulamanızı sağlıyor. Her metrekaresinin özenli bir şekilde tasarlandığı daire seçenekleri, ferah ve rahat bir konut deneyimi sunuyor. Toplamda 6 farklı konsepte sahip daire seçeneklerinde, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebileceksiniz!

47.500 metrekarelik büyük bir alanın üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 430 adet daireyi de bünyesinde bulunduruyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren dairelerin tamamı ferah ve geniş bir kullanım alanı sunuyor! İhtiyaçlarınıza en uygun oturma alanını rahatlıkla seçebileceğiniz konut projesinde, her anınız dolu dolu geçecek!

 

Avend Beytepe Projesi ile Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yükselen konut projesi Avend Beytepe, şehrin en modern tasarımlı yapısı olarak karşımıza geliyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren konut alanları, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlandı. Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken proje, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor!

Aynı zamanda banka kredisine de uygun bir şekilde satışlara sunulan konut projesi, taksitlendirme seçenekleriyle de kira öder gibi ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Proje teslim tarihi hemen olan yapı, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın için elinden gelen her şeyi yapıyor! Ankara’nın cazibe merkezi Çankaya’da yükselen proje, kusursuz bir konut deneyimi için sizleri bekliyor!

 

Şehir Hayatının Tam Merkezinde Olacaksınız!


 

Ankara’nın en gözde konut projesi Avend Beytepe, merkezi lokasyonu ile gündelik yaşamınızı tamamen konforlu bir hale getiriyor. Şehrin en geniş alışveriş alanlarını çevresinde bulunduran konut projesi sayesinde kolayca alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz! Giyim, kozmetik, gıda, teknoloji gibi birçok ürüne kolay bir şekilde ulaşabilecek, Ankara’nın en merkezi bölgesinde ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız!

 

Ankara’nın Her Yerine Rahatça Erişim Sağlayın!


 

Şehrin en canlı bölgesi Çankaya’da hayata geçirilen konut projesi, merkezi konumu sayesinde ulaşım sorunlarınızın tümünü ortadan kaldırıyor. Metro, otobüs, minibüs ve diğer toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, şehrin her yerine konforlu bir şekilde yolculuk yapmanıza imkan tanıyor.

Şehrin en merkezi bölgesinde yer alan proje, şehir içi bütün seyahatleriniz rahat ve konforlu bir hale getiriyor! Ulaşımda bambaşka bir boyut açan yapı, yaşamınızın her anına zenginlik katıyor! Ankara'nın en prestijli yapısı Avend Beytepe projesinde, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimi sizler için şekil alıyor!