Manzara Sarıyer

Manzara Sarıyer, İstanbul’un en yeşil, en temiz ve en değerli semtlerinden birinde, Sarıyer’de hayata geçiriliyor. Kentin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için özel olarak tasarlandı...

Hemen İncele

BAB İstanbul

BAB İstanbul, tarihi surların yanı başında, İstanbul’un Batı’ya açılan kapısı Belgradkapı’da inşa ediliyor. Zeytinburnu; surları, tarihi yapısı ve yerel değerleri ile projeye benzersiz bir ayrıcalık ve prestij kazandırıyor.

Hemen İncele

Bodrumin

Bodrumin düşlediğiniz hayatı sizlere sunuyor… Bodrum’un en çekici lokasyonlarından Yahşi’de inşa edilen proje ile yeşile ve maviye doyacaksınız!

Hemen İncele

Japon Konutları

Anadolu Yakası’nın ilk ve tek sismik izolatörlü konut projesi Japon Konutları! Bakanlık onaylı olarak Sancaktepe’de hayata geçiyor ve sakinleri için deprem korkusunu geride bıraktıkları, güvenli ve modern bir yaşam sunuyor.

Hemen İncele

Projeskop Global

Yurt dışında gayrimenkul yatırımı yapmak ister misiniz? 250.000€’dan başlayan fiyatlarla gayrimenkul yatırımınızı yapın, Golden Visa’nın sunduğu imkanlardan ailenizle birlikte yararlanmaya başlayın!

Hemen İncele

Projelerle Online Görüşme İmkanı

Yeni bir konut projesine yatırım yaparken zamandan tasarruf etmek mümkün. Projeskop ayrıcalığı sayesinde projelerle online olarak görüşebilir, aklınızdaki tüm soruları yanıtlayıp emin bir şekilde projeyi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İncele

İletişim

Projeskop, Türkiye konut projeleri hakkında doğru ve en güncel bilgiler veren, yeni nesil ücretsiz gayrimenkul danışmanınızdır...

Konut satın almadan önce taleplerinizi ve standartlarınızı belirlemek, bütçe ve ödeme seçenekleri en uygun konutu seçmek veya yüzlerce proje arasından tercih yaparken vakit kaybetmeye son verin! Telefonunuz, mail adresiniz veya size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bırakarak konut satın alma sürecinizi, Projeskop ücretsiz gayrimenkul danışmanlık hizmeti ile size özel çözümler üretelim. Vakit kaybetmeden uzman satış danışmanlarımız ile hedeflerinizi gerçekleştirin!


Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah E5 Yan Yol Cad. No.20/1 Ataköy Towers A Blok Kat 5 Ofis No.97-98

Bakırköy / İstanbul


Destek:            +90 539 778 9185

Whatsapp:      +90 539 778 9185

Mail:                 info@projeskop.comTelefonunuzu ya da mail adresinizi bırakarak ev alma sürecinizi size özel çözümler ile hemen şimdi başlatın!

BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu