Geçmişin değerlerine saygı duyarak geleceği şekillendiren bir proje olarak hayata geçiyor Next Level İstanbul. Şehrin merkezinde doğayı yaşayabileceğiniz şekilde tasarlanan proje, bahçe ve terasları ile öne çıkıyor.

Fiyat Bilgisi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin!

 • Daire Tipi
  Konut
 • Geliştirici
  Pasifik GYO & Emlak Konut GYO
 • m2 Aralıkları
  85 m2 - 545 m2

Levent/Beşiktaş

Proje Özeti

 • Lokasyon Levent/Beşiktaş
 • Daire Sayısı161
 • Yeşil Alan / Peyzaj5.000 m2
 • Sosyal AlanlarMevcut
 • Manzara Deniz Manzarası - Şehir Manzarası

Garanti Ediyoruz

 • Müşteri Gizliliği
 • Ücretsiz ve Birebir Proje Danışmanlığı
 • Satış Ofisi ile Doğrudan Randevu
 • Profesyonel Gayrimenkul Uzmanları

Proje Hakkında

Next Level İstanbul

Geçmişin değerlerine saygı duyarak geleceği şekillendiren bir proje olarak hayata geçiyor Next Level İstanbul. Şehrin merkezinde doğayı yaşayabileceğiniz şekilde tasarlanan proje, bahçe ve terasları ile öne çıkıyor. 

Emlak Konut ve Pasifik GYO tarafından geliştirilen proje Levent’te, Etiler girişinde yer alıyor. İçerisinde 161 konut, 44 ofis barındırıyor. Aynı zamanda yaşam alanlarını destekleyen sosyal imkanlar da mevcut. 

Güne uyandığınızda pencerenizde yemyeşil doğayı görmeyi, bir yandan enfes deniz manzarasını izlerken diğer yandan kuş seslerini duymayı ister misiniz?

Hem doğayla hem de şehirle bütünleşen bir deneyim Next Level. Teraslarında, bahçe katlarında ve projenin tamamında toplam 5.000 metrekareye varan yeşil alan barındırıyor. Bu alanlar içerisinde ise 200 ağaç, 1.00’den fazla bitki bulunacak.

Doğayla entegre insan hayatını odak noktasına alan proje, iklim değişikliğini gözetiyor, yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Next Level İstanbul, projenin mimari ve tasarım özellikleriyle, kentsel gereksinimlerin insan konforundan taviz vermeden de karşılanabileceğini, modern yaşamın doğa ile bir arada bulunabileceğini savunuyor. Konut ağırlıklı bir proje olmasına rağmen içerisinde ticaret ve ofis işlevlerini de barındırarak hem ekonomik hem de ticari sürdürülebilirliği gözetiyor. 

Next Level İstanbul, çok katlı mimari yapıların da çevreyle uyumlu şekilde inşa edilebileceğini, insanlar için konfor sağlayabileceğini kanıtlayan projeler arasında. Lüks bir yaşamın sunulduğu proje, sosyal alanlarıyla keyifli bir deneyim vaat ediyor. İşlevselliğin ve konforun önde tutulduğu evlerde, yüksek kapasiteli altyapı alanları ile bu destekleniyor. 

Yeşilin İçinde Bir Yaşam

Projenin en çok dikkat çeken taraflarından biri, tüm katlarda bulunan bahçeli villalar. Hem dikeyde hem de yatayda yapılan teraslamalar, projenin bu konsepti yakalamasına büyük rol oynuyor. Böylece ekolojik bir yaşam sunuyor ve evin içindeyken bile dışarıda hissettiriyor. Bu projede konutlarınız, yemyeşil bitkilerin, özel çiçeklerin arasında. Üstelik bu ayrıcalık her katta! 

Yeşili yaşamın her yanına taşımayı amaçlayan Next Level İstanbul’da binaların eteğine doğru yeşil alanlar yoğunlaşıyor. Bu da sadece evlere değil, şehrin kendisine de doğallık katıyor. 

Katlara dağıtılan yeşil alanlar ve bitkiler, mevsimlere göre renk değiştirerek her an farklı bir deneyim sunuyor, doğanın döngüsüne göre farklılaşıyor. Aynı zamanda yaz aylarında evinizin içinde doğal gölgelik alanların oluşmasını sağlıyor. Bu proje ile zaman içerisinde şehirde bir mikro ortam oluşacak ve çevresindeki doğa da canlanacak. 

Üstelik projenin ekosistemi, kendi kendine yetecek şekilde planlandı. Yani 7/24 bakıma ihtiyaç duyan bir yeşil alan değil. Dairelerde kullanılan suyun balkonlara yönlendirildiği karmaşık bir sisteme ev sahipliği yaparak sürdürülebilir yeşil bir yaşam sunuyor. Aynı zamanda yağmur suyu toplama sistemi sayesinde bahçe sulama için hiç su harcanmayacak. Tüm bunlar, Next Level İstanbul’un yüksekliğine bağlı hava koşulları, iklimselliği, ekosistemi ve coğrafyası dikkate alınarak planlandı. 

Eşsiz Boğaz Manzarası

Teraslı şekilde yükselen konutlar, konumu itibariyle nefes kesen İstanbul Boğazı manzarasını da beraberinde getiriyor. Kademeli tasarımı, her katta hem yeşil hem de denizi buluşturuyor ve modern bir şehir silüeti yaratıyor. 

En üst katlarda dahi villa tasarımlarını barındıran proje, bu özgün yaşam alanlarının pencerelerine Boğaz manzarasını da ekliyor. Üstelik teras, balkon ya da bahçe seçenekleri de mevcut. 

Next Level İstanbul, sadece manzarası ile değil, ferah yaşam alanlarıyla da benzersiz bir hayat imkanı sunuyor. Projede tavan yükseklikleri 4,5 metreye kadar artırıldı. Bu özelliği hem özgün bir tasarım sağlarken hem de ışık ve oksijen alan alanlar oluşturuyor. 

Next Level İstanbul Konut, İş ve Sosyal İmkanları

Proje, İstanbul’un en önemli arterlerinden biri olan Büyükdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Buranın bir iş aksı olması, Next Level İstanbul’dan önemli iş merkezlerine ulaşımı da kolay ve hızlı hale getiriyor. Bu da, projeyi yatırımcılar için prestijli yapan özelliklerden biri. 

Proje arazisi, merkezi iş alanı ile yerleşim bölgesi arasında bulunuyor. Konut ve ofis alanlarına sahip olan proje, mimarisiyle doğayı içerisinde yaşatıyor. İki konut kulesi ile yatayda bir ofis yapısından meydana geliyor. Çevresinde bulunan birçok eğlence ve sanat, alışveriş, restoran, mağaza, üniversite, iş merkezi ve rezidans ile bütünleşiyor. Zorlu PSM, AKM gibi sanat ve kültür mekanları sadece birkaç durak uzağınızda kalıyor. 

Villa Evler

Her katta bulunan bahçeli villalar, farklı bir mimari anlayışı hayata geçiriyor. Özellikle geniş ve çocuklu aileler tarafından tercih edilen villa evlerin salonları ve mutfakları da dışarısı ile ilişkili.  

Villa evlerin büyüklükleri 275 metrekare ile 545 metrekare arasında değişmekte ve içerisinde birçok ekstra özellik bulunuyor. Bu evlerin kendine özel havuzu, terası ve bahçesi de mevcut.

Teras Evler

Kent merkezinde sakin bir yaşam arayanların hayallerini teras evler gerçekleştiriyor. Büyük ve geniş teras alanlarına sahip bu evler, kapıdan girdiğiniz anda doğayı evin içinde bulmanızı sağlıyor. Next Level İstanbul’daki teras evlerin büyüklükleri ise 232 metrekare ile 382 metrekare arasında değişiyor. 

Manzara Evler

Pencerelerinizde büyüleyici bir manzara görmek istiyorsanız, aradığınız konutlar, manzara evler. Karşınızdaki manzara, kesintisiz ve baktığınız anda içerideki ve dışarıdaki yaşamın birleşip bütünleştiğini görebilirsiniz. Manzara evlerin büyüklükleri ise 270-347 metrekare arasında. 

Loft Evler

Şehir hayatını seviyor ama doğaya daha yakın mı olmak istiyorsunuz? Sizi Loft evler ile tanıştıralım. Dinamik ve kompakt tasarımları, geniş balkonları ve açık alanları, merkezde yaşamayı seçenler için ferah bir hayat sunuyor. Bu dairelerin büyüklükleri ise 85 m2 ile 218 m2 arasında değişiklik göstermekte. 

Ofisler

Next Level İstanbul’daki ofisler, 3 katlı bağımsız binalarda toplanıyor. İstanbul’un en işlek iş akslarından birinde bulunan konumu ile profesyonel alanlar sunuyor. Konut alanlarının arasında, Büyükdere Caddesi tarafında konumlandırılan ofisler, plaza konforu ve kalitesi sağlıyor. 

Next Level İstanbul projesinin içinde bulunan sosyal olanaklar ise şu şekilde:


 • Özel güvenlik sistemleri

 • Her blok için ayrı lobi girişi

 • Akıllı ev sistemleri

 • Her daire için elektrikli araç şarj istasyonu

 • Her daireye özel depo alanı

 • 630 araç kapasiteli otopark

 • Spor alanları ve sosyal mekanlar

 • Çocuklar için eğitim alanları

 • Ortak çalışma alanları

 • Kafe

 • Yarı açık havuz

 • Sauna

 • Masaj Odası

 • Buhar Odası

 • Yoga-Plates stüdyosu

Siz de Next Level İstanbul fiyatları ve proje bilgileri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proje Özellikleri

 • 24 Saat Güvenlik
 • Fitness
 • Asansör + Yük Asansörü
 • Çocuk Parkı
 • Kapalı Otopark
 • Sauna
 • Açık Havuz
 • Hamam
 • Loby Girişi

Örnek Daire Fotoğrafları

BEŞİKTAŞ Konut Projeleri

İncelediğiniz ilçeye ait diğer projeler

Alya Teras

Alya Teras konut projesi, İstanbul’un merkezi lokasyonu Levent’te hayat buluyor. Uygun kon...

MaaNaa 30 Etiler

MaaNaa 30 Etiler, 50 daire bir mağazadan oluşan butik konsepti ile Etiler’de hayata geçiri...

The Leos Residence

Leos Residence, muhteşem bir otel konseptine ve İstanbul'un merkezinde muhteşem bir konuma...

Referans Beşiktaş

Kiler GYO güvencesiyle hayata geçirilmek üzere hazırlanan yeni konut projesi hayallerinizi...

Çınar Residence

Çınar Residence İstanbul’un en işlek ve popüler semtlerinden birisi olan Beşiktaş’ta hayat...

Deniz Manzarası - Şehir Manzarası
Next Level İstanbul

Geçmişin değerlerine saygı duyarak geleceği şekillendiren bir proje olarak hayata geçiyor ...

İSTANBUL Konut Projeleri

İncelediğiniz şehire ait diğer projeler

emlak konut projeleri Deniz Manzaralı
Tual Adalar Kartal

Tual Adalar, Dağ Mühendislik tarafından Kartal' da geliştirilen konut projesidir. 6 blokta...

Denizistanbul Marina Deniz Manzaralı
Denizistanbul Marina

Denizistanbul projesi, 87 konut seçeneği ile Beylikdüzü'nde yükseliyor.Proje, Keleşoğlu in...

Mesa Çubuklu 28 Boğaz ve Orman Manzaralı
Mesa Çubuklu 28

Mesa Çubuklu 28, 81 konutluk butik bir site olarak Anadolu Yakasının göz bebeği Beykoz’da ...

Park Residences Cadde Deniz Manzaralı
Park Residences Cadde

Park Residences Cadde, İstanbul rezidans projeleri arasında yerini aldı. Park Residences k...

deniz istanbul mercan konakları Deniz Manzaralı
Denizistanbul Mercan Konakları

Denizistanbul Mercan Konakları projesi, kumsalı, marinası, spor kulüpleri ve sunduğu tüm a...

İstanbul Fortis Sinanlı Deniz Manzaralı
Fortis Sinanlı

Anadolu Yakası'nın merkezi Kadıköy'de yükselen Fortis Sinanlı, bir kentsel dönüşüm projesi...


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu