Denizkoru Sarıyer projesi, eşsiz İstanbul Boğazı ile Sarıyer Ormanları’nın birleştiği noktada Sarıyer’de hayata geçiriliyor. Projede yer alan satılık villalar ve daireler uygun ödeme koşulları ile yatırımcılarına değerli bir yatırımın kapılarını aralıyor.

Fiyat Bilgisi için Lütfen Bizimle İletişime Geçin!

 • Daire Tipi
  Daire/Villa
 • Geliştirici
  ICY
 • m2 Aralıkları
  139 - 379 m²
 • Teslim Tarihi
  Aralık 2022
Deniz Koru Sarıyer
Deniz Koru Sarıyer satılık
Deniz Koru Evleri fiyat
Deniz Koru sitesi satılık
Deniz Koru Sarıyer adres
Deniz Koru Sarıyer
Deniz Koru Sarıyer satılık
Deniz Koru Evleri fiyat
Deniz Koru sitesi satılık
Deniz Koru Sarıyer adres

Sarıyer/İstanbul

Proje Özeti

 • Lokasyon Sarıyer/İstanbul
 • Proje Alanı112.650 m²
 • Daire Sayısı682
 • Yeşil Alan / PeyzajMevcut
 • Sosyal AlanlarMevcut
 • Banka KredisiUygun
 • Manzara Boğaz ve Orman Manzaralı

Garanti Ediyoruz

 • Müşteri Gizliliği
 • Ücretsiz ve Birebir Proje Danışmanlığı
 • Satış Ofisi ile Doğrudan Randevu
 • Profesyonel Gayrimenkul Uzmanları

Proje Hakkında

Denizkoru Sarıyer

Denizkoru Sarıyer projesi, eşsiz İstanbul Boğazı ile Sarıyer Ormanları’nın birleştiği noktada Sarıyer’de hayata geçiriliyor. Projede yer alan satılık villalar ve daireler uygun ödeme koşulları ile değerli bir yatırımın kapılarını aralıyor.


İstanbul’un büyüleyici yüzüne tanıklık edeceğiniz Denizkoru ile yaşamaya yeniden başlayacaksınız. Modern mimarisi, ayrıcalıklı lokasyonu ve geniş yaşam alanları ile çağın ve teknolojinin getirilerini tek bir çatı altında toplayan Denizkoru Sarıyer projesi yenilikçi yaşam alanlarına sizleri davet ediyor.


Oldukça geniş bir arazi alanı üzerinde hayata geçirilen Denizkoru konut projesi, bünyesinde bulundurduğu 129 blok ve 6 farklı etabı ile İstanbul konut projeleri arasında en göze çarpanlardan biri. Şehrin sosyal ve konforlu yapısını yatırımcıların istekleri doğrultusunda şekillendirerek hayata geçirilen proje burada yaşayacak şanslı kişileri bekliyor.

Denizkoru Sarıyer ile Sıradanlığa Meydan Okuyun!

Denizkoru Sarıyer, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. İstanbul Avrupa Yakası'nda, Sarıyer’de inşa edilen proje ile her sabah kapılarınız İstanbul Boğazı’na açılacak. Şehrin boğucu, stresli ve hızlı yaşamından yorulan yatırımcılar için iyi bir alternatif oluşturan Denizkoru konut projesi sektörün öncü isimlerinden olan ICY tarafından inşa ediliyor. Daha kaliteli yaşam alanları için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülen projede yüksek yaşam standardına sahip konutlar sizleri bekliyor.


Toplamda 112.650 metrekare arazi alanına sahip olan Denizkoru projesinde 6 farklı etap yer alıyor. İstanbul Sarıyer satılık daireler arasında geniş bir alana sahip olan Denizkoru Sarıyer; Denizkoru Boğaz, Denizkoru Orman, Denizkoru Meşe, Denizkoru Defne, Denizkoru Çınar ve Denizkoru Ladin etaplarından oluşuyor. Tek çatı altında 6 farklı yaşam stili sunan proje ile hayalini kurduğunuz yaşam alanlarına sahip olacaksınız.


Projede yer alan etapların her birinin kendine ait özellikleri bulunuyor. Farklı konut tiplerinin de yer aldığı proje ile tam olarak ihtiyacınız olan yaşam alanına sahip olabilir ve bu sayede daha yüksek yaşam standardına erişebilirsiniz.

Ayrı Dünyaların Ortak Buluşma Noktası

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında adından sıkça bahsettiren projede sosyal yaşam alanlarından tutun da ayrıcalıklı ulaşım olanaklarına kadar birçok ayrıcalık sizleri bekliyor. Farklı özelliklere sahip konut etapları sayesinde şehrin en detaylı konut projelerinden olan Denizkoru Sarıyer ile İstanbul’un merkezinde sosyal yaşam fırsatı sizleri bekliyor. Boğaz, Orman, Meşe, Defne, Çınar ve Ladin isimleri ile hayata geçirilen etaplar ilhamını ve tasarımını doğadan alıyor.


Denizkoru Boğaz konutları, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasına her an hakim olmak isteyen yatırımcılar için özel olarak tasarlanıyor. Proje, 69 blok ve 285 adet daireden oluşuyor. 3 farklı konut tipi ve dubleks dairelerin de yer aldığı etapta geniş yaşam alanları ile her gününüz huzur dolu geçecek.


Denizkoru Orman projesi, doğanın enerjisini konutunuza taşıyacak. İlhamını ağaçların güçlü ve otantik yapısından alan Orman projesi ile her an doğanın içinde yer almanın keyfini çıkaracaksınız. Orman etabı; 30 blok ve 225 daireden oluşuyor. Aynı zamanda projede 4 farklı dubleks daire de yer alıyor.

Boğaz ile Ormanın Birleştiği Nokta: Denizkoru Sarıyer

Denizkoru Meşe; Denizkoru Sarıyer projesinin en eğlence dolu merkezi. Nitelikli sosyal alanlar ile aktivite alanlarının bir arada yer aldığı Meşe etabında her gününüz eğlence dolu geçecek. Şehrin sosyal yaşamının konut kavramı ile birleştiği etapta 12 blok 114 daire yer alıyor. Aynı zamanda 4 farklı konut tipi ve simpleks daire seçenekleri de bu etaba ayrıcalık katıyor.


Denizkoru Defne; yatay mimarisi ile şehrin sıkışık ve boğucu mimarisinden uzaklaşmak isteyen yatırımcılara avantaj sağlayacak. Proje, eşsiz orman manzarası ve konforlu yaşamı bir arada sunuyor. Defne etabı 8 blok ve 24 daireden oluşuyor. Yalnızca 3+1 tipte dairenin sunulduğu projede standardın ötesinde yaşam alanları sizleri bekliyor.


Denizkoru Çınar;  Denizkoru Sarıyer projesinin teraslı dairelerinin yer aldığı etap. Orman havasını her an içinize çekebileceğiniz etapta 6 blok 18 daire yer alıyor.


Denizkoru Ladin etabı; Sarıyer’in eşsiz dokusu ile bütünleşiyor. Tarım yapılabilecek geniş bahçeleri ile dikkat çeken Ladin konutları yalnızca dubleks tipinde tasarlanıyor. 4 blok ve 16 daireden oluşan Ladin konutları doğa ile her zaman iç içe yaşayacaksınız.


Sarıyer daire fiyatları gün geçtikçe değerlenirken İstanbul'un en yeşil ilçelerinden biri olan bu semtte eşsiz bir yaşam alanı arıyorsanız, Manzara Sarıyer projesini de inceleyebilirsiniz. Kentin karmaşasından uzaklaşabileceğiniz, sakin ve sessiz bir yaşam alanı arayanlar için fırsat yaratan projelerden biri Manzara Sarıyer. 


Sarıyer emlak fiyatları için Denizkoru Sarıyer ya da Manzara Sarıyer projeleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim formumuzu doldurarak ya da +90 539 778 91 85 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Proje Özellikleri

 • Merkezi Isıtma
 • 24 Saat Güvenlik
 • Fitness
 • Çocuk Parkı
 • Isı Yalıtımı
 • Kapalı Otopark
 • Sauna
 • Açık Havuz
 • ADSL Altyapısı
 • Jeneratör
 • Açık Otopark
 • Ses Yalıtımı

Örnek Daire Fotoğrafları

Kat Planları

SARIYER Konut Projeleri

İncelediğiniz ilçeye ait diğer projeler

 Nurol Life Orman ve Boğaz Manzaralı
Nurol Life

Nurol Life, Sarıyer konut projeleri arasında yerini aldı. Zarif görünümün altını çizen pro...

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul, '' hayat gibi hayat'' mottosu ile İstanbul konut projeleri arasında yeri...

Vadikoru

Vadikoru, İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen konut projesidir. Proje 242 konut, 84 ...

Vadistanbul Orman Manzaralı
Vadistanbul

Vadistanbul, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. 3 farklı etaptan oluşan proje...

Avangart İstanbul

Maslak ve Levent gibi önemli merkezlerinin yakınında, büyük bir hızla yükselen Sarıyer’de ...

Tarabya Vadi Konakları

Tarabya Vadi Konakları, Uzman Grup güvencesi ile Tarabya/Sarıyer’de yükseliyor. Konut proj...

İSTANBUL Konut Projeleri

İncelediğiniz şehire ait diğer projeler

emlak konut projeleri Deniz Manzaralı
Tual Adalar Kartal

Tual Adalar, Dağ Mühendislik tarafından Kartal' da geliştirilen konut projesidir. 6 blokta...

Denizistanbul Marina Deniz Manzaralı
Denizistanbul Marina

Denizistanbul projesi, 87 konut seçeneği ile Beylikdüzü'nde yükseliyor.Proje, Keleşoğlu in...

Mesa Çubuklu 28 Boğaz ve Orman Manzaralı
Mesa Çubuklu 28

Mesa Çubuklu 28, 81 konutluk butik bir site olarak Anadolu Yakasının göz bebeği Beykoz’da ...

Park Residences Cadde Deniz Manzaralı
Park Residences Cadde

Park Residences Cadde, İstanbul rezidans projeleri arasında yerini aldı. Park Residences k...

deniz istanbul mercan konakları Deniz Manzaralı
Denizistanbul Mercan Konakları

Denizistanbul Mercan Konakları projesi, kumsalı, marinası, spor kulüpleri ve sunduğu tüm a...

İstanbul Fortis Sinanlı Deniz Manzaralı
Fortis Sinanlı

Anadolu Yakası'nın merkezi Kadıköy'de yükselen Fortis Sinanlı, bir kentsel dönüşüm projesi...


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu