BAB İstanbul, tarihi surların yanı başında, İstanbul’un Batı’ya açılan kapısı Belgradkapı’ da inşa ediliyor. Zeytinburnu; surları, tarihi yapısı ve yerel değerleri ile projeye benzersiz bir ayrıcalık ve prestij kazandırıyor.

Fiyat Bilgisi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin!

 • Daire Tipi
  Rezidans
 • Geliştirici
  Oliv Yapı
 • m2 Aralıkları
  68 m²-204 m²
 • Teslim Tarihi
  Aralık 2025

Zeytinburnu/İstanbul

Proje Özeti

 • Lokasyon Zeytinburnu/İstanbul
 • Proje Alanı44.164 m2
 • Daire Sayısı156
 • Mağaza / Dükkan56
 • Yeşil Alan / PeyzajMevcut
 • Sosyal AlanlarMevcut

Garanti Ediyoruz

 • Müşteri Gizliliği
 • Ücretsiz ve Birebir Proje Danışmanlığı
 • Satış Ofisi ile Doğrudan Randevu
 • Profesyonel Gayrimenkul Uzmanları

Proje Hakkında

BAB İstanbul

BAB İstanbul tarihi İstanbul Surları'nın yanı başında, İstanbul’un Batı’ya açılan kapısı Zeytinburnu Belgradkapı’da inşa edilen bir konut projesi. Zeytinburnu; surları, tarihi yapısı ve yerel değerleri ile şehrin önde gelen cazibe merkezlerinden olmaya devam ederken, projeye benzersiz bir ayrıcalık, tarihsel ve kültürel zenginlik ile prestij kazandırıyor.

Konut projeleri İstanbul'da hızla hayata geçmeye devam ederken, özgün mimarisi ile Zeytinburnu'ndaki bu proje, adını tüm İstanbul'da duyurmaya aday. Özellikle Fişekhane projesine yakın olması ve Abdi İpekçi Basketbol Gelişim Merkezi'nin bitişiğinde olması, BAB İstanbul'u öne çıkaran noktalar arasında. 

BAB İstanbul Yatay Mimarisi İle Butik Bir Proje

Özgün yatay ve iç mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken proje 44.164 m2 inşaat alanına sahip. 3 bloktan oluşan BAB İstanbul’un 156’sı daire 56’sı ticari ünite olmak üzere toplamda 212 bağımsız bölümü bulunuyor. Projede bir arada sunulan özellikler:

 • Yüksek tavanlar
 • Ferah yaşam alanları
 • Konfor
 • Lüks

Ayrıca projede evleri birleştirerek daha büyük alanlar elde etmek mümkün. Böylece çocuklarınız, aileniz için daha uygun ve konforlu bir yaşam sağlayabilirsiniz. Detaylı görseller için yukarıdan BAB İstanbul resimlerini inceleyebilirsiniz. 

Akıllı ev sistemleriyle donatılan dairelerde aydınlatma, ses-görüntü otomasyonları, görüntülü interkom ve güvenlik sistemleriyle son teknoloji evinizde… Bu sayede kendinizi daha güvende, daha konforlu ve daha rahat hissedebilirsiniz. 1+1, 1.5+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Zeytinburnu konut projesi yüksek yatırım değeri ile sizleri bekliyor…

Ayrıcalıklı Yaşama Açılan Bir Kapı: BAB İstanbul


Ayrıcalıklı yaşama açılan kapı BAB İstanbul Zeytinburnu, etkileyici sosyal yaşam alanları ile farkını ortaya koyuyor. İçerisinde 56 adet ticari ünite bulunduran projede evinizden uzaklaşmadan popüler restoran ve kafelere ulaşabileceksiniz. Ayrıca ihtiyacınız olabilecek eczane, market ve işyerleri de bu daire projeleri ile evinizin hemen yanı başında yer alacak.

Aynı zamanda içerisinde bulunan kapalı sosyal tesisi ile aktif yaşamın kapıları da sizin için açılıyor. BAB İstanbul'da her mevsim yüzmenin keyfini çıkaracağınız kapalı yüzme havuzu, en kaliteli ekipmanlarla donatılmış fitness salonu ve sauna, hamam gibi sosyal donatılar da BAB Zeytinburnu projesinde mevcut.

Avrupa’nın basketbol üssü olarak nitelendirilen Abdi İpekçi Basketbol Gelişim Merkezi BAB İstanbul'un hemen yanı başında! 150.000 m2 inşaat alanına sahip olan bu kompleks 10.000 kişilik seyirci kapasitesine sahip. Burası otel, alışveriş imkanları ve yeşil alanlarıyla da dikkatleri çekiyor.

Yeni konut projelerinden biri olan BAB, İstanbul’un yükselerek değer kazanan bölgelerinden birinde yer alıyor. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenler için de kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Oliv Yapı güvencesiyle Zeytinburnu surlarının hemen karşısında inşa edilen projede siz de yerinizi alın! Zeytinburnu ev projeleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin ya da BAB İstanbul satış ofisimizi ziyaret edin.

Stratejik Konum, Hızlı ve Kolay Ulaşım BAB İstanbul'da!


Zeytinburnu konut projeleri arasında öne çıkan BAB İstanbul, stratejik konumu, hızlı ve kolay ulaşım imkanları ile hayatınızı kolaylaştıracak ve kaliteli bir yaşam sunacak. Hem sahil yolu hem de Avrasya Tüneli’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje ulaşılabilir konumda olmasıyla öne çıkıyor. 

Kazlıçeşme Marmaray’a 1 km mesafede bulunan proje ile İstanbul’un ünlü lokasyonlarına hızlı ve kolayca ulaşabileceksiniz.

BAB İstanbul'da Sosyal-Kültürel Alanlar: Fişekhane Projesi Bir Adım Uzağınızda!

Kültür, sanat ve lezzet denildiğinde akla gelen ilk yerlerden olan Fişekhane, projeye sadece 5 dk mesafede. Türk ve dünya mutfağından ünlü restoranların yanında tiyatro, sinema, konser, sergi gibi kültür ve sanat etkinlikleri Fişekhane projesi ile size çok yakın… Proje, Yenikapı Etkinlik Alanı ve Gazhane’ye de çok yakın bir konumda yer alıyor. 

Olivium AVM / Outlet ile yeni ev projeleri içerisinde yer alan BAB arasında sadece 1.4 km bulunuyor. Zeruj Port AVM projeden 900 metre uzaklıkta. Marmara Forum AVM ise projeden 5,9 km uzaklıkta.

Sağlık Kuruluşları ve Üniversiteler

Balıklı Rum Hastanesi BAB İstanbul projesinin hemen yanı başında konumlanıyor. Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ise sadece 350 metre uzaklıkta.

BAB İstanbul projesine çok yakın mesafede olan eğitim kurumları aşağıdaki şekilde:

 • Biruni Üniversitesi’ne 1,1 km mesafede.
 • İstanbul Topkapı Üniversitesi ile proje konumu arasında 1,2 km mesafe bulunuyor.
 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne 2,3 km mesafede.

Konumu, imkanları, tarihi ve kültürel çevreye uyumu, aile yaşamına uygunluğu ile öne çıkan ve bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilecek bir proje. Ferah yaşam alanları ve akıllı ev sistemleri ile ayrıcalıklı ve cazip bir yaşam alanı. Farklı büyüklükteki daire seçenekleriyle geniş bir seçim yelpazesi sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

BAB İstanbul Kimin?

Proje, Real Grup ve Oliv Yapı ortaklığında hayata geçirilen bir projedir. 

BAB İstanbul Satış Ofisi Nerede?

Projenin satış ofisi, BAB inşaat alanının hemen yanında, Zeytinburnu Kazlıçeşme'de yer almaktadır. Buradaki linke tıklayarak tam konumunu harita üzerinden görebilirsiniz. Aynı zamanda BAB İstanbul yorumlarını da açılan sayfadan okuyabilirsiniz. 

BAB İstanbul Fiyatları Ne Kadar?

BAB İstanbul lansman sürecinde bir proje. Bu nedenle fiyatları değişiklik göstermekte. Aynı zamanda lansman sürecine özel indirimler de mevcut. Satış ofisini ziyaret ederek seçeceğiniz dairenin büyüklüğü, şerefiyesi ve özelliklerine göre fiyatları net bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

BAB Ne Demek? BAB İstanbul İsmini Nereden Alıyor?

"BAB" Arapçada "kapı" anlamına gelen bir kelime ve en yaygın anlamı bu şekilde kullanılıyor. Sözlükte "bahis, konu, vesile" gibi değişik anlamlara da gelebiliyor.

Zeytinburnu, İstanbul'un Batı'ya açılan kapısı olarak biliniyor. Bunun nedeni ise Bizans döneminde Konstantinopolis'in giriş kapıları olan Altın Kapı, Topkapı, Mevlanakapı, Silivrikapı ve Belgradkapı isimli girişlerin Zeytinburnu'nda yer alması. BAB İstanbul projesi de ismini bu tarihi geçmişten alıyor ve "İstanbul'un kapısı" manasına geliyor. 

Bir Yatırım Fırsatı!

Güncel projeden satılık daire arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Siz de lüks konut projeleri arasında yer alan BAB İstanbul resimlerini görmek, güncel proje bilgilerini incelemek, BAB İstanbul fiyat bilgisi almak ve Fişekhane projesinin hemen yakınındaki bu proje hakkında ve İstanbul'da projeden satılık daireler hakkında daha fazla detay sahibi olmak için Projeskop ile iletişime geçin.

Zeytinburnu'nda bulunan diğer güncel ve uygun fiyatlı projeler ile ilgileniyorsanız, Millet Bahçesi'nin hemen yanında yer alan Mega Garden Park projesine de göz atabilirsiniz. Sahile yakın, deniz manzaralı bir proje arıyorsanız, Yedi Mavi projesini inceleyebilirsiniz. Projenin yakınında yer alan Fişekhane hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Proje Özellikleri

 • 24 Saat Güvenlik
 • Fitness
 • Asansör + Yük Asansörü
 • Kapalı Otopark
 • Sauna
 • Kapalı Havuz
 • ADSL Altyapısı
 • Açık Otopark
 • Hamam

Örnek Daire Fotoğrafları

Kat Planları

Tanıtım Videosu

ZEYTİNBURNU Konut Projeleri

İncelediğiniz ilçeye ait diğer projeler

Yedi Mavi Deniz Manzaralı
Yedi Mavi

Yedi Mavi, İstanbul'un merkezi lokasyonu Zeytinburnu'nda; Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaa...

Büyükyalı Deniz Manzaralı
Büyükyalı

Büyükyalı projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İn...

Beyaz Park Topkapı

Beyaz Park Topkapı, Zeytinburnu’nda hayata geçiriliyor. İstanbul konut projeleri arasında ...

Livza Zeytinburnu Deniz Manzaralı
Livza Zeytinburnu

Livza Zeytinburnu, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. Zeytinburnu’nda hayata g...

Locamahal Deniz Manzaralı
Locamahal

Locamahal evleri, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. Veliefendi’de yatırımcısı...

Irmak Seyitnizam Konakları

Irmak Seyitnizam Konakları, İstanbul’un merkezi noktası Zeytinburnu’nda butik bir aile pro...

İSTANBUL Konut Projeleri

İncelediğiniz şehire ait diğer projeler

emlak konut projeleri Deniz Manzaralı
Tual Adalar Kartal

Tual Adalar, Dağ Mühendislik tarafından Kartal' da geliştirilen konut projesidir. 6 blokta...

Denizistanbul Marina Deniz Manzaralı
Denizistanbul Marina

Denizistanbul projesi, 87 konut seçeneği ile Beylikdüzü'nde yükseliyor.Proje, Keleşoğlu in...

Mesa Çubuklu 28 Boğaz ve Orman Manzaralı
Mesa Çubuklu 28

Mesa Çubuklu 28, 81 konutluk butik bir site olarak Anadolu Yakasının göz bebeği Beykoz’da ...

Park Residences Cadde Deniz Manzaralı
Park Residences Cadde

Park Residences Cadde, İstanbul rezidans projeleri arasında yerini aldı. Park Residences k...

deniz istanbul mercan konakları Deniz Manzaralı
Denizistanbul Mercan Konakları

Denizistanbul Mercan Konakları projesi, kumsalı, marinası, spor kulüpleri ve sunduğu tüm a...

İstanbul Fortis Sinanlı Deniz Manzaralı
Fortis Sinanlı

Anadolu Yakası'nın merkezi Kadıköy'de yükselen Fortis Sinanlı, bir kentsel dönüşüm projesi...


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu