Zirve Park Konya Projesi Şehrin Yeni Değeri Oluyor!

Zirve Park, Konya konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile ilgi çeken yapı, banka kredisi seçeneği ile de bütçenize özel bir şekilde ödeme planı oluşturmanızı sağlıyor! Selçuklu bölgesinde hayata geçirilen yapı, çizgi üstü mimarisi ve üst düzey donanımları ile hayalini kurduğunuz konut yaşamını sizlere fazlasıyla sunuyor!

 

Zirve Park Projesi ile Modern Bir Yaşam!


 

Konya’nın en iddialı konut projesi Zirve Park; çizgi üstü mimarisi, kullanışlı daire tasarımları ve sosyal yaşam donatıları ile hayatınıza zenginlik katıyor! Şehrin en kaliteli projesinde, kusursuz bir konut yaşamı kurgulanıyor.

Merkezi konumu ile geniş bir ulaşım ağını sizlerle buluşturan yapı, Selçuklu’da harika bir yaşam seçeneğini sizlerin konforuna sunuyor!
Konya’nın doğası ve çevresi ile tamamen uyumlu bir şekilde inşa edilen konut projesi aynı zamanda harika bir doğa havasını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyor!

Şehrin en değerli yerleşim bölgesinde, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimin tam merkezinde olacak, yaşadığınız her anda prestij duygusunu hissedeceksiniz!

 

Konya’yı Tam Merkezinde Keşfe Çıkın!


 

Konya’nın en çok yatırım alan yerleşim bölgesi Selçuklu’da yükselen konut projesi, ihtiyaç. Şehrin en merkezi ilçesi Selçuklu'da yükselen proje Zirve Park ile şehir hayatını merkezde deneyimleyeceksiniz!

Otobüs ve minibüs durak alanlarına dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, şehir içi ulaşımlarınız son derece konforlu bir hale gelecek. Şehir içi yolculuklarınızın, konforlu ve pratik olmasını sağlayan konut projesi, toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alıyor.

Aynı zamanda şehrin bağlantı yollarına komşu olan konut projesi, kişisel aracınız ile olan tüm seyahatlerinizi de pratik bir hale getiriyor. Şehrin en merkezi bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamı kurgulayan  konut projesi, hemen teslim seçenekleri ile satışlarına devam ediyor!

 

Kolay Bir Şekilde Konut Sahibi Olacaksınız!


 

Konya konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Zirve Park projesi, her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ile kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Bütçenize özel bir şekilde ödeme planlarınızı yapabileceğiniz konut projesinde, ev satın alırken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız!

Aynı zamanda banka kredisi için de uygun olarak satışlarına devam eden konut projesi, Konya’nın en değerli yerinde, rahat bir şekilde konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Kusursuz bir konut deneyimi vadeden proje, yaşamınızın her anına farklı bir tat katıyor!

 

Zirve Park ile Ferah Bir Yaşamı Tamamen Hissedin!


 

Konya’nın en kaliteli konut projesi Zirve Park, geniş ve kullanışlı daire tasarımları ile hayatınıza tümüyle ferahlık katıyor! İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla seçebileceğiniz konut projesinde, yaşadığınız her an keyif ve prestij dolu olacak!

Şehrin en merkezi yerleşim bölgesi Selçuklu’da hayata geçirilen konut projesi, 17.000 metrekarelik büyük bir arazi üzerinde yükselirken 112 adet konut dairesine de ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda büyük bir peyzaj düzenlemesine yer verilen konut projesinde, doğal bir yaşamın merkezinde, dingin bir yaşam sürebiliyorsunuz!

 

Hayatınıza Kaliteyi Getiren Konut Donanımları!


 

Zirve Park konut projesi, tam donanımlı yapısı ve zengin konut özellikleriyle hayatınızın her anına, artı bir zenginlik katıyor. Birçok ileri teknolojik donanımı sahip konut projesinde, her anınız konforlu ve prestij dolu olacak! Şehrin en değerli yapısında yaşadığınız her an çok şanslı hissedeceksiniz!

Konut projesinde merkezi ısıtma sistemi, ısı yalıtımları, güvenlik ve temizlik hizmetleri, jeneratör sistemi, ısı pay ölçer, kapalı otopark gibi önemli özellikler bulunuyor. Her alanında detaylı bir işçiliğin bulunduğu konut projesinde, konfor ve kalite hissini daima hissedeceksiniz!