Zefirya Green Konut Projesi Mersin’de Yükseliyor!

Zefirya Green projesi, Mersin konut projeleri arasında yerini aldı! Yenişehir bölgesinde yükselen yapı, satılık daire fiyatları ile dikkat çekiyor! Kusursuz bir konut deneyimi kurgulayan yapı, şehrin en özel bölgesinde sizleri bekliyor! Lüks ve seçkin bir yaşam sizler için şekil alıyor!

 

Zefirya Green ile Şehrin En Özel Yerinde Yaşam!


 

Zefirya Green konut projesi, şehrin en özel yerleşim bölgelerinden biri olan Yenişehir’de hayata geçirildi. Birçok sosyal yaşam merkezini çevresinde barındıran konut projesi, şehrin en gözde kafe ve restoranlarına komşu durumda yer alıyor. Sosyal yaşamdan en iyi şekilde verim almanızı sağlayacak olan bu mekanlara dakikalar içinde erişebilecek ve hayatınıza yeni heyecanlar getirebileceksiniz!

Aynı zamanda geniş bir ulaşım seçeneği sunan konut projesi, merkezi konumu ile şehir içi yolculuklarınızı da konforlu bir duruma getiriyor. Her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ile de ilgileri üzerine çeken Zefirya Green konut projesi, hemen teslim seçeneğiyle satışlarına devam ediyor! Şehrin en özel bölgesi Yenişehir’de, eşsiz bir deneyim sizler için şekil alıyor!

 

Alışveriş Mağazaları Hemen Yanı Başınızda!


 

Mersin’in en değerli yaşam bölgesi Yenişehir’de hayata geçirilen Zefirya Green, şehrin en kapsamlı alışveriş alanlarına dakikalar içinde ulaşım sağlamanıza olanak sağlıyor. Gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay bir şekilde erişebileceğiniz konut projesinde, bütün alışverişleriniz keyifli bir hale gelecek!

Şehrin en değerli yerleşim bölgesi Yenişehir’de yükselen yapı, şehir hayatına dair her şeyi sizlerin konforuna sunuyor! Alışveriş mağazaları, kafeler, restoranlar ve birçok sosyal yaşam merkezi ayaklarınız altında! Kusursuz bir konut deneyimini sizler için kurgulayan proje, uygun fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor!

 

Zefirya Green ile Keyifli Bir Yaşam!Mersin’in en prestijli konut projesi olan Zefirya Green, ferah ve geniş daire tasarımlarını sizlerin konforuna sunuyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte keyif dolu zamanlar yaşayacağınız projede, ferah bir konut deneyiminin içinde yer alacaksınız! Şehrin en değerli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

Farklı metrekare ölçüleri ile değişkenlik gösteren konut daireleri, ferah daire alanları ile birleşiyor ve bütün ihtiyaçlarınız için cevap oluyor! Herkes için uygun, satılık daire fiyatları ve bütçenize özel ödeme şekilleri ile kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorsunuz!

16.000 metrekarelik, büyük bir alanın üzerinde hayata geçirilen Zefirya Green konut projesi, 92 adet konut dairesi ile birlikte ideal yaşam alanlarınızı rahat bir şekilde seçebilmenize sağlıyor. Mersin’in en özel yerleşim bölgesinde kusursuz bir konut deneyimi sizler için şekilleniyor!

 

Özel Bir Şekilde Dizayn Edilmiş Peyzaj Alanları


 

Zefirya Green konut projesinde, başladığınız her yeni sabaha, huzur ve dinginlik duygusunu sığdıracaksınız. Çünkü pencerenizden dışarıya baktığınız anda harika bir doğa ortamı ile karşılaşacaksınız. Evinize misafir olacak kuş sesleri ile güne başlayacak, güzel ve mis gibi kokan çiçekler ile derin hülyalara dalacaksınız!

Mersin’in en özel yerinde, doğayla iç içe bir yaşamı Zefirya Green konut projesi ile birlikte keşfedeceksiniz! Doğanın her haline tanıklık edecek, tertemiz çimenlere uzanıp geleceğe dair hayaller kurabileceksiniz! Mersin’de yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını hissedeceksiniz!

 

Geniş ve Kullanışlı Yaşam Alanları Sizlerle!


 

Mersin’in en iddialı konut projesi, uzun süren detaylı bir tasarım çalışmasının ardından hayata geçirildi! Mersin, Yenişehir’in doğasına tümüyle uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, rahat ve kullanışlı daire tasarımları ile yaşamınıza zenginlik getiriyor!

Ferah oturma alanları ile sizlere konforlu bir konut deneyimi vadeden proje, her ihtiyaç için uygun konut daireleriyle satışlarına devam ediyor! Şehrin en değerli yapısı olarak görülen Zefirya Green konut projesi, 16.000 metrekarelik arazi alanı ile son derece büyük bir alan üzerinde inşa edildi.

92 adet konuta ev sahipliği yapan proje, 300 metrekarelik daire tasarımları ile ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanıza imkan tanıyor! Şehrin en özel bölgesi Yenişehir’de kusursuz bir yaşam sizler için şekil alıyor!