Vadikent Ankara Şehrin Merkezinde Sizleri Bekliyor!

Vadikent Ankara, Keçiören konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, banka kredisi uygunluğu ile de kolay bir şekilde konut sahibi olmanıza yardımcı oluyor! 576 adet konut dairesine ev sahipliği yapan proje, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Vadikent Ankara Modern Bir Yaşam Kurguluyor!


 

Vadikent Ankara konut projesi, estetik tasarım ve merkezi konumu ile Ankara’da modern bir yaşamı sizler için kurguluyor! Ferah ve geniş daire tasarımları, satılık daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca konut sahibi olabileceğiniz projede ideal bir yatırım yapmış da olacaksınız.

Modern mimarisi ile Ankara’nın doğal yapısını tamamen aktaran konut projesi, donanımsal özellikleri sayesinde de üst düzey bir yaşam seçeneği sunuyor. Geniş sosyal donanımlar, merkezi lokasyon, son teknoloji konut özellikleri ve ferah daire alanlarıyla Vadikent Ankara projesi, prestijli bir deneyim vadediyor!

 

Sosyal Yaşamı Doyasıya Yaşayacaksınız!


 

Ankara’nın en merkezi, en popüler ilçesi olan Keçiören’de hayata geçirilen konut projesi, çevresinde yer verdiği sosyal yaşam alanları sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamanızı sağlıyor.

Ankara’nın en büyük, en geniş alışveriş merkezleri, kafeleri ve restoranları Vadikent Ankara ile hemen yanı başınızda yer alacak! Ankara’nın en değerli bölgesi Çankaya’da hayata geçirilen konut projesi, prestij dolu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor!

Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile birlikte keyif dolu kahve sohbetleri gerçekleştireceğiniz en tarz kafeler, akşam yemeklerinizin tadına, lezzet katacak restoranlar ve kendi moda anlayışınızı yaratacağınız mağazalara dakikalar içinde ulaşabilecek, yaşamı merkezde deneyeceksiniz!

 

Vadikent Ankara ile Ferah Bir Konut Yaşamı!


 

Birbirinden geniş ve şık daire tasarımları ile yaşamınıza zenginlik katan konut projesi, Ankara’nın en gözde ilçesi Keçiören’de sizleri bekliyor! Kusursuz bir konut yaşamını sizler için tasarlayan proje, her bütçe için uygun daire seçenekleriyle kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor! Şehrin en merkezi bölgesinde harika bir yaşam sizler için kurgulanıyor!

41.000 metrekarelik, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, bir evden beklediğiniz her şeyi karşılıyor. Toplamda 576 adet konut dairesine ev sahipliği yapan proje, huzurlu ve ferah bir konut deneyimi vadediyor! 3+1 ve 4+1 daire tiplerine bünyesinde yer veren konut projesi, geniş ve farklı metrekare ölçüleri ile ideal oturma alanlarınızı rahatça oluşturmanızı sağlıyor!

 

Kapalı Otoparklar Sayesinde Araçlarınız Güvende!


 

Prestijli yapısı ile konfor dolu bir yaşama öncülük eden Vadikent Ankara konut projesi, kapalı otopark hizmetleri sayesinde araçlarınızın güvende olmasını sağlıyor. Ankara’nın sert olan kış aylarında, birçok zararı görebilecek olan araçlarınız kapalı otoparklar ile artık güvende olacak!

En olumsuz kış koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçen otoparklar sayesinde araçlarınız güvende olurken sizler de beklenmedik maddi zararlar ile karşılamamış olursunuz. Kaliteli bir konut deneyiminin yeni adresi Vadikent Ankara konut projesi ile her anınız konfor ve kalite dolu olacak!

 

Vadikent Ankara ile Şehrin Her Noktasına Kolay Bir Şekilde Erişin!


 

Vadikent Ankara konut projesi, şehrin en merkezi bölgesi olan Keçiören’de hayata geçirildi! Merkezi lokasyonu sayesinde birçok yere rahatça ulaşmanızı sağlayan konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde yer alıyor. Bulunduğu konum nedeniyle her geçen gün değer kazanan konut projesi, şehir içi seyahatlerinizi de kolay bir hale getiriyor!

Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, dakikalar içinde otobüs ve minibüs duraklarına erişmenizi sağlıyor. Böylelikle Ankara’nın her yerine, her noktasına son derece konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Ankara’nın çevre ve tüm bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, şehir içi bütün seyahatlerinizi pratik bir hale getiriyor. Şehrin en kapsamlı konut projesi, kusursuz bir konut yaşamı sunmak için Keçiören’in en özel bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Düzenli Sporu Yaşamınızın Merkezine Koyun!


 

Şehrin en değerli yapısı olan Vadikent Ankara konut projesinin bünyesinde yer verdiği spor ve fitness salonları sayesinde düzenli sporunuzu yapabileceksiniz. Tam donanımlı olarak dizayn edilen spor ve gym alanlarında, gönül rahatlığı ile her türlü sportif aktiviteyi gerçekleştirebileceksiniz.

Tempolu koşular, ağırlık çalışmaları ve toplu spor etkinlikleri gibi her türlü aktivite, spor merkezinde sizleri bekliyor olacak! Hemen hemen tüm spor aletlerini bulabileceğiniz, özel yapısı ile düzenli bir şekilde spor yapabilecek, hayalini kurduğunuz vücut formuna kavuşabileceksiniz!