Teona Ümitköy Projesi Yaşamınıza Zenginlik Katıyor!

Teona Ümitköy konut projesi, şehrin en özel bölgesinde hayata geçirildi! Ankara konut projeleri arasında yıldız gibi parlayan yapı, satılık daire fiyatları ile de bir hayli ilgi görüyor! Ankara’nın en değerli ilçesi Yenimahalle’de hayata geçirilen konut projesi, hemen teslim seçeneği ile sizleri bekliyor!

 

Teona Ümitköy ile Rahatlığı Keşfe Çıkın!


 

İstediğiniz daire alanında, rahatça seçim yapabileceğiniz Teona Ümitköy konut projesinde, farklı metrekare ölçüleriyle konfor dolu bir yaşam sizleri bekliyor! 570 adet konut dairesini bünyesinde ağırlayan proje toplamda 90.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirildi.

1+1, 2+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine ev sahipliği yapan konut projesi, ferah bir konut deneyimini sonuna kadar yaşatıyor!

Ankara’nın en değerli yerleşim yerlerinden birinde hayata geçirilen konut projesi, ideal oturma alanlarınızı oluştururken sizlere bir hayli yardımcı oluyor. Farklı ödeme seçenekleri sayesinde zorluk çekmeden ödeme planınızı yapabiliyor ve Ankara’nın en merkezi bölgesinde, modern bir evin sahibi olabiliyorsunuz!

 

Ankara’nın En Değerli Projesi: Teona Ümitköy


 

Teona Ümitköy konut projesi, modern mimarisi, merkezi konumu ve bünyesinde yer verdiği donatılar ile şehrin en prestijli konutu olarak karşınıza geliyor. Sevdiklerinizle beraber konforlu ve kaliteli bir konut hayatını deneyimleyeceğiniz projede, Ankara’nın en özel bölgesinde benzersiz bir hayat yaşayacaksınız!

Ankara’nın keşmekeşinden ve stresinden uzakta, konfor dolu bir deneyim sunan konut projesi, kusursuz bir yaşam kurguluyor! Ankara’nın bütün ayrıcalıklarını konutunuzda deneyimleyebilecek ve prestij dolu bir yaşamı tadacaksınız.

Oldukça geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Teona Ümitköy konut projesi, cazip daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor! Şehrin en değerli projesinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam sizler için yükseliyor!

 

Ankara’nın Doğal Yaşamını Evinizde Hissedin!


 

Şehrin en özel bölgesi Ümitköy’de hayata geçirilen konut projesi, yeşilin merkezinde, harika bir doğal yaşam kurguluyor! Konfor ve prestij dolu bir günler sürmeniz için özel bir şekilde tasarlanmış peyzaj alanlarında, doğayı yeniden keşfedeceksiniz!

Akşamları keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz alanlar, hoş sohbetler edebileceğiniz kameriyeler ve komşuluk ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz birçok alan hizmetinizde olacak!

Doğanın ve yeşilin her haline şahit olacağınız konut projesinde, uzman mimarlarca tasarlanmış peyzaj alanlarında huzuru ve sakinliği mütemadiyen hissedeceksiniz! Şehrin en özel bölgesinde, eşsiz bir konut deneyimi sizler için şekilleniyor olacak!

 

Kolay Bir Şekilde Ev Sahibi Olacaksınız!


 

Teona Ümitköy konut projesi, son derece cazip daire fiyatları ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu, geniş oturma alanları sayesinde de sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap sağlıyor! Farklı metrekare ölçüleriyle ferah bir yaşam vadeden projede üç farklı daire tipi yer alıyor!

90.000 metrekarelik geniş bir alan üzerinde konumlanan konut projesi, 570 konut dairesine de kendi içinde yer veriyor. Cazip daire fiyatlarının yanı sıra banka kredisi seçeneğiyle de kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, taksitlendirme de yer alıyor!

Geniş oturma alanları sayesinde kolay bir şekilde daire seçimi yapabilecek, ihtiyaçlarınız için en uygun oturma alanını rahatlıkla oluşturabileceksiniz. Şehrin en değerli bölgesi Ümitköy’de yükselen konut projesi, rahat ve ferah bir konut deneyiminin öncülüğün üstleniyor!

 

Geniş Konut Balkonları ile Yaz Ayları Çok Keyifli!


 

Teona Ümitköy konut projesinde bloklar arasındaki mesafeler oldukça geniş tasarlanmış durumda. 4+1 daire blokları ile 1+1 ve 2+1 daire bloklarının arasında yer alan 17.000 metrekare büyüklüğündeki park, proje içinde keyif dolu bir yaşam oluşturuyor.

Konut projesin çizgi üstü mimarisi sayesinde manzaranın bütün keyfini birinci katta da 33. katta da bambaşka bir güzellikte keşfedebiliyorsunuz.

Son derece ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını sizleri için tasarlayan Teona Ümitköy konut projesi, Ankara’nın en değerli yapısı olarak Yenimahalle’de sizleri bekliyor!