Stage Residence Projesi ile Konya’yı Keşfedin!

Stage Residence projesi, Konya konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken proje, kusursuz bir konut deneyimi vadediyor! Selçuklu’da hayata geçirilen konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Satılık Daire Fiyatları Oldukça Dikkat Çekiyor!


 

Her bütçeye uygun cazip fiyatları ile Stage Residence konut projesi, son derece kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor! Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden proje, bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan, konut sahibi olmanızı sağlıyor! Her metrekaresinde lüks ve konforu hissettiren proje, şehrin en merkezi bölgesi olan Selçuklu’da sizleri bekliyor!

Konya’nın en iddialı konut projesinde, benzersiz bir konut deneyimi sizleri bekliyor! Her metrekaresinde huzuru ve kaliteyi hissedeceğiniz daire seçeneklerinde, ideal oturma alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz.

 

Stage Residence ile Rahat Bir Yaşam!


 

Stage Residence projesi, tamamıyla özel olarak dizayn edilmiş yaşam alanları sunuyor. Geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen yapı, belli bir mesafe düzeninde olmasından dolayı sıkışık bir alanın esiri olmuyorsunuz. Dip dibe bir hayatın içinde yer almayacağınız konut alanlarında, özel olarak tasarlanmış peyzaj düzeninin tadını çıkarabileceksiniz!

Stage Residence projesi sizleri tertemiz bir doğa ortamı, modern bir yaşam ve kişisel alanlar sunuyor! Konya’nın doğasına uyumlu, özel tasarlanmış bahçe alanlarıyla kusursuz bir doğal yaşam vadediyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren yerleşim yerinde, benzersiz bir konut deneyimi kurgulayan proje, mutlu ve huzurlu bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor!

 

Stage Residence ile Ferahlığı Keşfedin!


 

Konya’nın en prestij dolu konut projesi, son derece hummalı bir tasarım çalışmasının ardına inşa edildi! Konya’nın doğal ortamına uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, geniş ve ferah daire seçenekleri ile yaşamınıza zenginlik katıyor!

Ferah ve rahat daire tasarımlarıyla size prestij dolu bir konut deneyimi vadeden proje, her ihtiyaca uygun konut daireleri ile satışlarına devam ediyor! Her metrekaresinde kaliteyi hissedeceğiniz konut projesindeki tüm alanlarda, birinci sınıf malzemeler bulunuyor.

İdeal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde kurgulayabileceğiniz konut projesinde, toplamda 188 adet konut dairesi yer alıyor. Geniş bir arazi üzerinde yükselen proje, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerini sizler için sunuyor! Konya’nın en kapsamlı konut projesinde, benzersiz bir hayat sizler için kurgulanıyor!

 

Düzenli Bir Şekilde Spor Yapabileceksiniz!


 

Gündelik yaşamında telaşından, çoğunlukla düzenli spora vakit ayıramıyoruz. Spor salonlarının evimizden uzakta oluşu ya da çok pahalı olması nedeniyle spor salonlarına gidemiyor, dolayısıyla sağlıklı bir yaşama kavuşamıyoruz.

Stage Residence projesi bu probleme, muhteşem çözümler üretti. Tam donanımlı yapısıyla spor ve fitness alanlarında düzenli bir şekilde sporunuzu yapabileceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile beraber keyifli vakitler geçirirken aynı zamanda düzenli bir şekilde spor yapabileceğiniz alanları sizler için hayata geçiriyor.

 

Mağazalar Yanı Başınızda Yer Alıyor!


 

Stage Residence projesi, gündelik yaşamdaki ihtiyaçlarınız hepsini rahatça karşılamanızı sağlıyor. Yürüme mesafesinde yer alan, modanın ritmini tutabileceğiniz giyim mağazalarında, tarzınızı istediğiniz gibi yaratabileceksiniz. Konutunuzda hemen yanı başında yer alan şık kafelerde, sevdikleriniz ve aileniz ile beraber günün en keyifli anlarını yaşayacak, hoş zamanlar
Günlük yaşamdaki bütün ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayacağınız alışveriş merkezleri, konutunuzun hemen yanı başında yer alıyor! Şehrin en değerli yapısında, benzersiz bir konut deneyimi sizler için kurgulanıyor!