Ozan Wings Konut Projesi Lükse Davet Ediyor!

Ozan Wings konut projesi Yaşamkent bölgesinde hayata geçirildi! Ankara konut projeleri arasında satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, kolay bir şekilde ev sahibi olmanızın önünü açıyor! Şehrin en özel bölgesinde yükselen konut projesi, lüks ve prestij dolu bir yaşam vadediyor!

 

Ozan Wings ile Şehir Ayaklarınızın Altında!


 

Ankara konut projeleri arasında yerine alan Ozan Wings, merkezi ve canlı konumu ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlayabiliyor! Şehrin en popüler yerleşim bölgesi Yaşamkent’te hayata geçirilen proje, Ankara’nın her noktasına rahat bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz! Bütün toplu ulaşım seçeneklerine dakikalar içinde erişebiliyorsunuz ve seyahatleriniz konforlu bir hale geliyor!

Çevre yolu bağlantısına 2 dakikalık bir mesafede yer alan konut projesi, Eskişehir bağlantı yoluna da komşu vaziyette bulunuyor. Çevre yolu üzerinden havalimanına da kolayca erişebiliyorsunuz! Şehrin her noktasına konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilecek, şehir içinde keyifli ulaşımın tadını çıkarabileceksiniz!

 

Ankara’nın En İddialı Projesi: Ozan Wings


 

Ankara’nın doğal yapısı ve çehresiyle uyumlu bir şekilde hayata geçirilen Ozan Wings konut projesi, şehrin en iddialı konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Modern ve şık dizaynı ile tüm dikkatleri üzerine çeken proje, her bütçeye uyan, satılık daire fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor!

Ankara’da eşsiz bir konut deneyimi kurgulayan proje, bünyesinde birçok özel olarak tasarlanmış alana ev sahipliği yapıyor. Son teknoloji konut donatıları, sosyal donanımları ve modern yapısı ile bir evden fazlasını sunan proje, lüks bir yaşam vadediyor!

Ankara’nın en özel, en değerli bölgesi Yaşamkent’te yükselen proje, özenli bir şekilde süren tasarım çalışmalarıyla hayata geçirildi. Ankara’nın en çağdaş ve en seçkin yerleşim bölgesinde yükselen konut projesi ile birlikte yaşamınızın her anı çok özel olacak!

 

Mutlu Bir Konut Yaşamı Sizleri Bekliyor!


 

Ozan Wings konut projesi, Ankara’nın en değerli bölgesinde hayata geçirildi. Modern dizaynı ve satılık daire fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine proje, bir konuttan beklediğiniz ne varsa sizlere sunuyor! Ankara’nın en değerli bölgesinde, benzersiz bir ev yaşamı kurgulayan konut projesi, konfor dolu bir yaşamın kapılarını sonuna kadar aralıyor.

Her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ile rahat bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlayan proje, ban kredisine uygunluğu ile de bütçenizi yormayan bir ödeme yöntemi sunuyor! Şehrin en değerli, en özel bölgelerinden biri olan Yaşamkent’te yükselen konut projesi, eşsiz bir yaşamın öncülüğünü üstleniyor!

 

Ozan Wings ile Dairenizde Ferahlığı Hissedin!


 

Ankara konut projeleri arasında bir hayli dikkat çeken Ozan Wings, özel bir şekilde tasarlanmış daire alanları ile ferah bir konut yaşamına adım atmanızı sağlıyor. Birbirinden geniş ve konfor dolu oturma seçenekleriyle ihtiyaçlarınız için uygun olan alanı kolay bir şekilde seçebileceksiniz!

Toplamda 22.315 metrekareden oluşan, oldukça geniş bir arazinin üzerinde yaşam geçirilen proje, 240 adet konut dairesine de ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçüleri sayesinde konfor dolu bir yaşamı deneyimleyeceğiniz konut projesinde, ihtiyacını duyduğunuz ne varsa karşılanacak!

 

İhtiyacınız Olan Daireleri Kolayca Seçeceksiniz!


 

Ankara’nın en dikkat çeken yapısı Ozan Wings konut projesi, farklı metrekare ölçülerine sahip daire tasarımları ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlıyor! Toplamda 3 farklı konseptte daire seçeneğine sahip proje, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor. Şehrin en değerli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekil alıyor!

1+0, 1+1 ve son olarak da 2+1 daire tiplerini bünyesinde barındıran konut projesi, rahat ve konfor dolu bir yaşam kurguluyor! 40 metrekare ile 102 metrekare arasında geniş ölçekli bir oturma düzeni sunan proje, ihtiyacınız olan alanı rahatça seçmenizi sağlıyor!

 

Evinizde Tatil Ruhunu Doyasıya Yaşayın!


 

Ozan Wings konut projesi, her yaştan insan grubuna hitap eden sosyal yaşam alanlarını bünyesinde bulunduruyor. Hayatınızın her anına farklı bir heyecan katan sosyal yaşam alanları, tümüyle sizin konforunuz için planlandı.

Konut projesinin her detayında kendinize ait bir yeri keşfedecek, sizin için özel olarak dizayn edilmiş, sosyal yaşam alanlarında keyif dolu zamanlar geçirebileceksiniz.

Konut projesinin içerisinde yer alan yüzme havuzlarında, eşsiz bir tatil ruhunu hissedecek, yazın tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Sevdikleriniz ve dostlarınızla beraber bu alanlarda yüzmeye doyacak ve keyif dolu vakitler geçireceksiniz.