Gültekin Pera İzmir’in En Güzel Yerinde Sizi Bekliyor!

Gültekin Pera, İzmir konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, banka kredisi uygunluğu ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor! Şehrin en özel bölgesi Menemen’de hayata geçirilen proje, çağın ötesindeki birçok donanım ile lüks bir yaşam vadediyor!

 

Modern Bir Yaşam Gültekin Pera ile Şekilleniyor!


 

İzmir’in yükselen değeri Gültekin Pera konut projesi, Menemen’de hayata geçirildi! Her metrekaresinin detaylıca tasarlandığı konut projesinde konfor ve lüksü daima hissedeceksiniz! Estetik ve özenli mimarisi ile son derece modern bir konut deneyimi vadeden proje, modern tasarımın hakkını fazlasıyla veriyor!

Geniş kullanım alanları, ferah daire tasarımları ve özel olarak dizayn edilmiş konut bahçeleri ile prestijli bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız! Şehrin en özel bölgesinde yükselen konut projesi, merkezi konumu sayesinde hayatı en verimli şekilde yaşamınızı sağlıyor!

 

Yaşam Kaliteniz Gültekin Pera ile Yükseliyor!


 

İzmir’in en kaliteli, en donanımlı konut projesi sizler için her alanda keyifleneceğiniz bir yaşam alanları sunuyor. Konut projesinin bünyesinde bulunan özel olarak tasarlanmış spa kullanım alanlarında, gündelik yaşamın bütün olumsuz duygularından kurtulacaksınız!

Gültekin Pera konut projesi sayesinde özellikle iş hayatının getirdiği stresten, gündelik yaşamın yorgunluğundan spa kullanım alanlarında kurtulabilecek ve konfor duygusunu keşfedeceksiniz! Şehrin en özel bölgesinde huzur ve prestij dolu bir yaşam sizler için şekil alıyor!

 

İzmir’de Yaşıyor Olmanın Farkını, Gültekin Pera ile Hissedin!


 

Gültekin Pera konut projesi ile birlikte değerine değer katan Menemen bölgesi, İzmir’de yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını sizler ile buluşturuyor. Konutunuza birkaç dakikalık mesafede yer alan alışveriş mağazaları, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye en pratik şekilde ulaşmanızı sağlıyor! İzmir’in en değerli bölgesi Menemen’de kusursuz bir yaşam sizler için canlanıyor!

Şehrin en özel bölgesi Menemen’de hayata geçirilen konut projesi, birçok alışveriş alanına dakikalar içinde erişmenize olanak sağlıyor! Aynı zamanda devlet hastaneleri, eğitim kurumları, bankalar gibi birçok kamusal alana da yakın olan konut projesi, hayatı en konforlu şekilde yaşamanız için elinden ne geliyorsa yapıyor!

 

Konforlu Bir Konut Deneyimi Sizleri Bekliyor!


 

Gültekin Pera konut projesi, geniş ve ferah daire tasarımları ile yaşamınızın her anına lüks duygusunu taşıyor! Modern ve kullanışlı oturma alanları, tüm ihtiyaçlarınıza göre en uygun kullanım alanını rahat bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyor. Her metrekaresinde birinci sınıf bir işçiliğin bulunduğu konut projesinde, konforlu ve prestij dolu bir konut hayatı sizleri bekliyor!

13.200 metrekarelik, son derece geniş bir arazinin üzerinde tasarlanan konut projesi, 178 adet konut dairesine de ev sahipliği yapıyor. Bütün ihtiyaçlarınız için cevap sağlayabilen konut daireleri, her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor!

Her metrekaresinde kaliteyi ve seçkinliği hissedeceğiniz konut dairelerinde, eşsiz bir hayatın tam merkezinde bulunacaksınız! Uygun daire fiyatlarının yer aldığı projede, kolay ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde ev sahibi olabilecek ve ailenizle beraber keyif dolu bir yaşamın tadını çıkarabileceksiniz!

 

Kapalı Otoparklar Sayesinde Aracınız Güvende!


 

Çağın ötesinde özellikleri bünyesinde barındıran proje, konforlu bir yaşam sürmeniz için özenli bir şekilde tasarlandı! Birçok konut özelliğini bünyesinde bulunduran proje, kapalı otoparkları sayesinde park sorununa kesin çözüm üretiyor! Olumsuz kış şartlarında birçok farklı zarar uğrayabilecek olan araçlarınız, kapalı otoparklar sayesinde artık tümüyle güvende olacak!

En zorlu hava koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçen kapalı otoparklar, içinizin rahat olmasını sağlayacak. Konfor duygunuz için özel olarak dizayn edilmiş kapalı otoparklar sayesinde araçlarınız güvende olurken sizler de beklenmedik maddi zararlar ile karşılaşmıyorsunuz. Şehrin en kaliteli yapısı olan Gültekin Pera konut projesi, eşi benzeri olmayan bir yaşamı sizler için kurguluyor!