EMS 211 Park Projesi Beylikdüzü’nde Sizleri Bekliyor!

EMS 211 Park projesi, İstanbul, Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirildi! Banka kredileri seçeneğine uygun olan yapı, satılık daire fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükselen konut projesi, kusursuz bir yaşam için sizleri bekliyor!

 

EMS 211 Park ile Ferah Bir Yaşamı Keşfe Çıkın!


 

EMS 211 Park konut projesi, ferah ve rahat daire tasarımları ile yaşamınız merkezine prestiji taşıyor! Geniş ve kullanışlı oturma alanlarıyla tüm ihtiyaçlarınız için en doğru kullanım alanını sizler için kurgulayan konut projesi, ferah bir konut deneyimi vadediyor!

Her metrekaresinde kaliteli bir işçiliği yer aldığı konut projesinde, konforlu bir yaşam seçeneği sizler için şekil alıyor! 2830 metrekarelik, oldukça büyük bir arazi üzerine planlanan konut projesi, toplamda 144 adet konut dairesine de ev sahipliği yapıyor.

Değişiklik gösteren metrekare ölçüleri ile bütün ihtiyaçlarınız için cevap sağlayan konut alanları; uygun, satılık daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde konforu ve ferahlığı deneyimleyeceğiniz konut projesinde, üç farklı daire tasarımı sizleri bekliyor olacak.

 

Satılık Daire Fiyatları ile Beylikdüzü Bölgesinde Parlayan Bir Yıldız!


 

Modern dizaynı ve estetik mimarisi ile İstanbul konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, eşi benzeri olmayan bir yaşam vadediyor! Her detayı özel bir şekilde tasarlanan EMS 211 Park konut projesi, prestijli ve kaliteli bir yaşam seçeneği sunuyor!

Ferah ve kullanışlı daire tasarımları ile ideal oturma alanlarınızı kolay bir şekilde seçebilmenizi sağlayan konut projesi, uygun daire fiyatlarıyla da kolayca konut sahibi olmanızın sağlıyor. İstanbulun’ en hızlı gelişen bölgesinde yer alan proje, eşsiz bir hayatın kapılarını ardına kadar aralıyor!

Banka kredileri seçeneğine uygunluğu sayesinde bütçenize özel ödeme planı oluşturacağınız konut projesinde rahatça ev sahibi olabilecek ve kira ödeme derdinden kurtulacaksınız! Şehrin en değerli bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde hayata geçirilen proje, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Alışveriş Alanları Hemen Yanı Başınızda Yer Alıyor!


 

EMS 211 Park konut projesi, İstanbul’un en popüler bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’de hayata geçirildi. Şehrin en kapsamlı, en geniş alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, günlük hayatta ihtiyacını duyduğunuz her şeye, en pratik şekilde erişmenize olanak sağlıyor.

Dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz alışveriş alanları ile yaşamınızın her anı kolay bir hale gelecek! Beylikdüzü’nün en geniş alışveriş alanlarına yürüyerek ulaşım sağlayabilecek ve bütün ihtiyaçlarınızı rahatça giderebileceksiniz!

 

EMS 211 Park ile Ulaşım Tam Merkezinde Olacaksınız!


 

EMS 211 Park konut projesi, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde hayata geçirildi. Benzersiz lokasyonu sizler için sunan proje, şehir içi ulaşımlarınızı tümden kolaylaştırıyor!

Şehrin her yerine kolayca erişim sağlayacağınız konut projesi sayesinde ulaşım probleminiz tamamen ortadan kalkıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüyerek, dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceksiniz.

Aynı zamanda çevre yolu ve şehrin tüm bağlantı yollarına komşu olan konut projesi, İstanbul içindeki seyahatlerinizi konforlu ve pratik bir hale getiriyor! Şehrin en değerli yapılarından biri olan konut projesi, yaşamınızın her anına artı bir değer katıyor!

 

EMS 211 Park ile Kaliteli Bir Konut Deneyimi Sizleri Bekliyor!


 

EMS 211 Park sayesinde İstanbul’un tam kalbinde, yaşamı şehrin merkezinde deneyimleyeceksiniz! Sizler için son derece lüks bir konut deneyimini kurgulayan konut projesi, eşsiz ve özgün mimarisi ile prestijli bir yaşamı keşfetmenizi sağlıyor.

Her bütçeye uygun, satılık daire fiyatları ve kullanışlı daire tasarımlarını sizler için sunan konut projesi, harika bir yaşam vadediyor! Banka kredileri seçeneğine uygun olan proje, taksitlendirme seçeneklerini de sizler için sunuyor!

Her yaştan insana hitap eden olacak sosyal donatıları ile keyif dolu bir konut ortamı tasarlayan proje, lüks ve prestij dolu bir yaşamın tam merkezinde olmanızı sağlıyor! Şehrin en değerli yapısı haline gelen konut projesi, her alanda kusursuzluğu sizler için sunuyor!