Drusilya Evleri Hemen Teslim Seçeneği ile Satışta!

Drusilya Evleri, Tepebaşı’nda yükseliyor! Satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken proje, hemen teslim seçeneği sunuyor! Eskişehir konut projeleri arasında yerine alan yapı, cazip fiyatlar ile sizleri bekliyor!

 

Drusilya Evleri, Şehrin En Değerli Bölgesinde!


 

Eskişehir, Tepebaşı’nda hayata geçirilen Drusilya Evleri, şehrin en merkezi bölgesinde konumlanıyor. Bulunduğu lokasyon ile son derece değerli bir duruma gelen proje, yer aldığı bölgeye de aynı oranda değer katıyor.

Ferah oturma alanları ve modern tasarımıyla Eskişehir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Drusilya Evleri, yaşamınızın her anına değer katıyor! Lüks ve prestij dolu bir yaşam vadeden konut projesi, Bursa-Eskişehir bağlantı yolunun hemen yanı başında yer alıyor!

Şehrin en değerli yerleşim bölgesinde yaşayacak, erişim sağlamak istediğiniz her yere, en pratik yoldan ulaşabileceksiniz. Eskişehir, Tepebaşı’nda hayata geçirilen konut projesi sayesinde dört dörtlük bir konut deneyimi yaşayacaksınız!

 

Şehir Yaşamının Tam Merkezinde Yer Alın!


 

Drusilya Evleri konut projesi, şehrin en geniş alışveriş alanlarına çevresinde yer veriyor. Eskişehir’in en kapsamlı alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde ulaşmanızı sağlayan proje, gündelik hayattaki bütün ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilecek, sosyal bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız!

Günlük alışverişiniz tümünü keyifli bir şekilde yapmanızı sağlayan konut projesi, süpermarket zincirleri, alışveriş alanları ve mağazaları çevresinde bulunduruyor. Keyifli ve konforlu alışveriş yapmanıza olanak tanıyan konut projesi, tüm ihtiyaçlarınızı kolayca gidermenizi sağlıyor!

Aynı zamanda birbirinden şık kafeler ve restoranlara da son derece yakın bir bölgede yer alan proje, dilediğiniz zaman sosyalleşme imkanı tanıyor! Keyifli bir şekilde kahveleriniz içip yemeklerinizi yiyebilir, arkadaşlarınızla istediğiniz zaman sosyal alanlarda zaman geçirebilirsiniz!

 

Drusilya Evleri ile Rahat Bir Yaşam Sizi Bekliyor!


 

Eskişehir’in en kaliteli konut projesi Drusilya Evleri, ferah ve oldukça kullanışlı oturma alanlarına bünyesinde yer veriyor. 38.000 metrekarelik geniş bir arazinin üzerinde hayata geçirilen konut projesi, toplamda 174 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor!

Şehrin en özel bölgesi Tepebaşı’nda yükselen konut projesi, ferah ve konfor dolu bir konut deneyimini sizler için sunuyor! Toplamda iki farklı konseptte daire alanına bünyesinde yer veren konut projesi, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor!

Rahat daire alanları ve modern oturma planları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahat bir biçimde oluşturabileceğiniz konut projesinde, dört dörtlük bir yaşam deneyimi sizler için şekilleniyor!

Toplamda 174 adet daireyi bünyesinde ağırlayan konut projesi, farklı metrekare ölçüleriyle rahat ve konfor dolu bir yaşam vadediyor! Satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken konut projesi, ödeme seçenekleriyle de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Kullandığınız Kadar Ödeyin, Ödediğiniz Kadar Harcayın!


 

Özellikle kış zamanlarında bir hayli soğuk bir havaya sahip Eskişehir, çoğu zaman ısınma sorunları yaşatan bir yer. Drusilya Evleri projesinde yer alan merkezi ısıtma sistemleri ile bu problem tümüyle ortadan kalkıyor.

En soğuk kış şartlarında dahi sıcacık bir konutta yaşayacak ve ısınma problemi yaşamayacaksınız. Üstelik projede kullanılan ısı pay ölçer sistemiyle birlikte kullandığınız kadar ödeme yapacak, ödediğiniz kadar kullanmış olacaksınız! Eskişehir’in donanımlı konut projesinde, prestij dolu bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız!

 

Ferah Bir Konut Deneyimi Sizleri Bekliyor!


 

Drusilya Evleri konut projesi özel bir şekilde dizayn ettiği daireleri sayesinde ideal oturma alanlarınızı kolaylıkla oluşturmanızı sağlıyor. Her metrekaresinin özenli bir şekilde tasarlandığı dairelerde, ferah ve rahat bir konut deneyimi sizleri bekliyor!

38.000 metrekarelik büyük bir alanın üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 174 adet daireyi de bünyesinde bulunduruyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren alanların tümünde, rahatlığı ve kaliteyi sonuna kadar hissediyorsunuz!

Şehrin en değerli yapısında, kusursuz bir konut yaşamı sizler için kurgulanıyor! Hemen teslim seçeneği ve cazip daire fiyatlarıyla kolayca ev sahibi olabilirsiniz!