Central Balat Projesi Şehrin En Değerlisi!

Central Balat konut projesi, satılık daire fiyatları ve modern mimarisi ile Bursa konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Şehrin en canlı bölgelerinden biri olan Nilüfer’de yükselen konut projesi, harika bir yaşamın öncülüğünü yapıyor!

 

Central Balat Şehrin Merkezinde Yükseliyor!


 

Bursa’nın en merkezi bölgesi Nilüfer’de hayata geçirilen Central Balat konut projesi, hayatı şehrin merkezinde yaşama fırsatı tanıyor! Merkezi lokasyonu ile fark yaratan konut projesi, yüksek yaşam standartları ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor!

Şehrin en popüler bölgesi Nilüfer’de hayata geçirilen konut projesi sayesinde hayatı tam merkezde deneyimleyeceksiniz. Bursa’nın kültürel çeşitliliğinde daima yaşamım içinde var olacak, yürüyerek ulaşacağınız birçok sosyal alan ile konfor dolu bir konut deneyimi yaşayacaksınız.

Şehrin tüm ulaşım olanaklarını da sizlere sunacak olan Central Balat konut projesiyle, Bursa’nın her noktasına rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Konforlu ve kaliteli bir hayatın öncüsü olan konut projesi, yaşamınızın her anına zenginlik katıyor olacak!

 

Muhteşem Bir Yatırım Fırsatı Sizi Bekliyor!


 

Bursa’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi olan Nilüfer’de hayata geçirilen Central Balat konut projesi, muhteşem bir yatırım fırsatını sizler için sunuyor. Merkezi konumu, herkes için uygun daire fiyatları, ferah oturma alanları ve ileri teknoloji özellikleri ile ön plana çıkan konut projesi, yatırım yapmak isteyen kişiler için harika bir fırsat!

Çok kısa bir zaman içinde kendini değerini en az ikiye katlayacak olan konut projesi, Bursa’nın içinde harika bir yatırım fırsatı sunuyor! Central Balat konut projesinden yapacağınız satın alımlar ile hem harika bir yatırım yapmış olacak hem de kusursuz bir konut deneyiminin içinde yer alacaksınız!

Bir konuttan çok daha fazlasını sizlere veren proje, Bursa’nın en çok yatırım alan bölgesi Nilüfer’de sizleri bekliyor! Cazip konut fiyatları ile satışlarına devam eden konut projesi, her bütçe için uygun fiyatları ve farklı ödeme imkanlarıyla kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Central Balat ile Rahat Bir Yaşamı Tadın!


 

Central Balat konut projesi, hayalinizdeki ev hayatını sizler için kurguluyor! Herkes için ideal oturma seçenekleri sayesinde daire seçimi yapmak çok kolay bir hale geliyor. 426 konut dairesine ev sahipliği yapan proje, toplamda 27.925 metrekarelik, büyük bir alanı kapsıyor.

Ferah ve kullanışlı daire seçeneklerini sizler için kurgulayan konut projesi, geniş yaşam alanlarıyla da ideal dairenizi kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor.

Sizler için en uygun kullanım alanını, rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, rahat ve geniş daire seçenekleri yer alıyor. Son derece kolay bir şekilde daire seçimi yapabileceğiniz konut projesinde, tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabiliyorsunuz.

 

Geniş Metrekare Ölçüleriyle Ferah Bir Konut!


 

Şehrin en değerli yapılarından biri olan Central Balat konut projesi, geniş metrekare ölçüleriyle, ihtiyacını duyduğunuz tüm kullanım alanlarını sizler için sunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire seçeneklerine bünyesinde yer veren Central Balat konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahat bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire seçenekleri, ihtiyaçlarınıza uygun olan daireyi kolayca seçmenizi sağlıyor!

Konut projesindeki 1+1 daire tipleri 71 metrekarelik bir alandan oluşurken 2+1 daire tipleriyse 107 metrekarelik kullanışlı bir alan sunuyor. Bir diğer oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri ise 213 metrekareden oluşuyor.

Konut projesindeki son daire seçeneği olan 4+1’ler ise 281 metrekareden meydana gelen, geniş ve kullanışlı bir alanı konforunuz için sunuyor. Her metrekaresinde huzuru ve konforu hissettiren konut projesi, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı rahat bir şekilde seçmenizi sağlıyor!